ACR Messina Itálie - ACR Messina - Zprávy

Další články

SERIE A: OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU 2006/2007

Serie A má za sebou další dramatický ročník. Bodový odečet postihl hned pětici týmů, takže se začalo závodit nečekaně brzy. Neporazitelný Inter o svém prvenství rozhodl už po dvou třetinách soutěže, tudíž hlavní pozornost budila bitva o evropské poháry a zejména pak o záchranu. Ale bohužel to nebylo to jediné, s čím se musela milovaná soutěž hrdých Italů vypořádat...

GIORDANO SE VRACÍ K MESSINĚ

Nečekaný návrat přichystala pro své fanoušky Messina, ke kormidlu italského klubu se totiž po dvou měsících vrací Bruno Giordano. Messina se i nadále pohybuje na hranici sestupu, odkud jí nepomohl ani Alberto Cavasin...

ITÁLIE: JIH PROTI SEVERU

Palermo, Messina, Lecce, ale také Cagliari a Reggina. Start italské fotbalové ligy patří jihu této země. Mnohem méně finančních prostředků, téměř bez zbožňovaných a rozmazlených hvězd, ale i tak dokázaly tyto kluby doslova zlomit vaz oněm velkým ze severu. Válka "Jih proti severu", známá z historie Ameriky, má své novodobé pokračování na evropském kontinentu.

PŘESTUPY? CALCIO NEMÁ PENÍZE!

Jak krásné roky prožívalo Calcio v devadesátých letech? Italské kluby vládly evropským soutěžím, nedobytné pokladny v kancelářích jejich prezidentů přetékaly milióny dolarů, trenéři si mohli ukázat na jakéhokoliv hráče a šeková knížka vypadala jak "hrnečku vař a stolečku prostři se"!

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele