AC Cesena Itálie - AC Cesena - Zprávy

AC Cesena - Hellas Verona 1:1

Cesena měla hodně blízko k tomu, aby se vymanila z pout sestupové zóny. Dnes večer sehrála s hostujícím Hellasem Verona velmi dobré utkání a od dvacáté minuty vedla, když se trefil Gregoire Defrel. Jenže Hellas se nevzdal a Juan Ignacio Gómez patnáct minut před koncem srovnal.

Preview: AC Cesena - Hellas Verona

Cesena by ráda oddálila boj o sestup na co možná nejvzdálenější datum, ale pravdou je, že jí pád do druhé ligy pravděpodobně nedá spát. V současné pozici by sestupovala, navíc ji čeká nebezpečný soupeř. Zavítá k ní totiž Hellas Verona i s Lucou Tonim v sestavě.

AS Řím si poradilo s Cesenou

Cesena nemá na Věčné město nejlepší vzpomínky. A po dnešním večeru se nijak výrazně nezlepší, protože Cesena hlavní město opouští opět bez bodů. O všechny tři obraly Cesenu zásahy Destra a De Rossiho.

Giallorossi touží po nápravě, hostí Cesenu

AS po debaklu od Bayernu Mnichov zareagovalo remízou na půdě Sampdorie, což nebyl zcela očekávaný výsledek. Nyní čeká římské Vlky další soupeř, hrát o body přijede na Stadio Olimpico Cesena.

AC Cesena - Inter Milán 0:1

Inter Milán zvítězil na půdě Ceseny 1:0 a alespoň částečně napravil bídu jak z domácí soutěže, tak i z posledního vystoupení v Evropské lize. Nerazzurri se ale na tři body pořádně nadřeli, klíčovým okamžikem se stala proměněná penalta Maura Icardiho, čemuž předcházelo vyloučení brankáře Lealiho.

Preview: AC Cesena - Inter Milán

Cesena ještě nikdy nad Interem Milán v rámci první ligy nevyhrála, Nerazzurri si vždy dokázali poradit. Pokud ale někdy nadešlo příznivé období pro zlomení tohoto "prokletí" z hlediska Ceseny, je to právě nyní. Zatímco nováček ligy obral o body AC i Udinese, Inter se pod vedením trenéra Waltera Mazzarriho trápí.

Città di Palermo - AC Cesena 2:1

První vítězství v sezoně si konečně připisuje Palermo. Sicilané porazili jiného nováčka Cesenu 2:1 a v tabulce se posunuli na šestnácté místo. Vítěznou branku vstřelil až v nastaveném čase González, ovšem hrdinou utkání byl Dybala, který jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Hosté od 79. minuty hráli bez vyloučeného Coppoly.

Preview: Città di Palermo - AC Cesena

Předposlední Palermo stále čeká na první vítězství a proti Ceseně, navíc v domácí prostředí, k tomu bude mít ideální příležitost. Souboj nováčků letošní Serie A ale nemá favorita, hosté sice vyhráli jen jednou, ale naposledy dokázali získat bod s AC Milán a Udinese.

Udinese Calcio - AC Cesena 1:1

Pouze remízu 1:1 si připisuje Udine, které doma hostilo Cesenu. Domácí Bianconeri byli přitom velmi blízko dalšímu vítězství, jenomže ve druhé minutě nastaveného času proměnil pokutový kop Cascione. Udine poslal do vedení Fernandes.

Preview: Udinese Calcio - AC Cesena

Aktuálně třetí tým soutěže Udinese Calcio přivítá nováčka z Ceseny, který v minulém kole vyválčil bod s Milánem. Udinese se pod Stramaccionim daří, z pěti zápasů vyhrálo hned čtyřikrát! Doma tedy ještě neztratilo ani bod.

AC Cesena - AC Milán 1:1

Další ztrátu si připisuje AC Milán, který po Empoli nedokázal porazit ani dalšího nováčka Cesenu. Hosté měli opět katastrofální vstup do zápasu, po hrubce Abbiatiho skóroval Davide Succi. Ještě v prvním poločase srovnal na konečných 1:1 Adil Rami. Milánští také dohrávali v deseti, červenou kartu uviděl Cristian Zapata.

Milán opět cestuje na půdu nováčka, utká se s Cesenou.

Další venkovní výjezd má před sebou AC Milán. Rossoneri po Empoli navštíví jiného nováčka Cesenu a tentokrát budou chtít získat všechny body. Dá se očekávat, že stadion Dina Manuzziho bude plně vyprodaný.

Juventus nadělil Ceseně tři branky

Turínský gigant neměl s Cesenou slitování a zasadil jí tři údery. Cesena dnes večer nic nevyprodukovala a její chyby v obranné linii Juve tvrdě trestalo. O branky se podělili záložník Vidal s bekem Lichtsteinerem, první jmenovaný se trefil dvakrát.

Preview: Juventus FC - AC Cesena

V Itálii začíná další díl seriálu o tom, jak dlouho bude pokračovat domácí dominance Juventusu Turín. Tým, ve kterém hrával také Pavel Nedvěd, se již delší dobu stará o to, aby veškerá konkurence k Juventusu vzhlížela z příček pod ním a vyhrává jedno Scudetto za druhým. Teď se proti němu postaví nováček z Ceseny.

AC Cesena - Empoli FC 2:2

Cesena sice díky skvělé pětiminutovce vedla nad svým sokem již o dvě branky, ale Empoli se nevzdalo a v průběhu druhé půle výsledek srovnalo. Cesena si mohla vedení vzít zpět po přímém volném kopu, ale vyznamenal se brankář Sepe, který míč zneškodnil skvělým zákrokem.