Toulouse FC Francie - Toulouse FC - Zprávy

Lens potvrdilo dobrou formu i proti Toulouse

Velký podíl na výsledku 3:0 měl Loïs Openda. Dvaadvacetiletý Belgičan přišel na hrací plochu až v 56. minutě, nicméně stihnul nasázet hattrick. Maximálně tím potěšil Seka Fofanu, který zahodil penaltu. Racingu bude po třinácti kolech patřit nejhůře třetí příčka. TFC setrvá ve středu tabulky.

Lens bude hájit druhou pozici v tabulce Ligue 1 proti Toulouse

Lens nepolevuje. Asi takový vzkaz mohlo zaslat celému pelotonu Ligue 1 poté, co dokázalo uzmout vítězství i na půdě Marseille a usadilo se na druhé příčce průběžného pořadí. O pět bodů vepředu je už pouze vedoucí PSG, na které může po páteční předehrávce svou ztrátu, alespoň dočasně, ztenčit. A roli favorita proti nováčkovi z Toulouse plnit bezpochyby bude.

Toulouse proti Strasbourgu uhájilo alespoň remízu

Domácí dohrávali dvacet minut v deseti lidech, protože přesto se vyhnuli druhé porážce v řadě. Racing potvrdil, že stále hledá loňskou formu a ve své situaci musí být rád za každý bodík.

Toulouse se chytlo a cílí na tři body proti Štrasburku

V klidném středu tabulky si po jedenácti kolech hoví Toulouse a o další tři body si zahraje proti trápícímu se Štrasburku. Hosté se nacházejí v sestupovém pásmu a odtud je vyvede jen bodový zisk.

Toulouse bylo v zápase s Angers o jednu branku lepší

Hosté se chtěli vyvarovat sedmé porážky v sezoně, nicméně kontaktního gólu se dočkali až v nastaveném čase. Nadále tedy setrvávají v sestupovém pásmu, které čítá čtyři místa, protože - jak známo - od příští sezony bude v Ligue 1 působit jenom 18 týmů. V případě TFC zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se po postupu mělo opět vrátit o patro níž.

Toulouse chce potvrdit slušnou formu i proti Angers

Fotbalisté Toulouse prožívají poměrně povedené období a v domácí soutěži sbírají body. Naposledy se podařilo urvat remízu v Lyonu a senzační výsledek chtějí potvrdit i před vlastními diváky v souboji s Angers. To naopak dvakrát v řadě prohrálo a potřebuje se odrazit k lepším zítřkům.

Lyon remizoval s Toulouse a po čtyřzápasové pauze si připisuje alespoň bod

Tetê sice dokázal skórovat už ve 2. minutě, ale do finálního hvizdu viděla bezmála dvaačtyřicetitisícová kulisa v Parc Olympique Lyonnais už jenom jediný gól, který však padnul do sítě Anthonyho Lopese. Díky tomu mají Les Gones na kontě po deseti kolech čtrnáct bodů, TFC nasbíralo o pouhé dva méně.

Lyon míní proti Toulouse po čtyřech porážkách konečně zabrat

Po velmi dobrém vstupu do tohoto ročníku Lyon pořádně vystřízlivěl. Aktuálně má na svém kontě hned čtyři porážky v řadě, které nyní bezpochyby hodlá zastavit proti nováčkovi Ligue 1 z Toulouse. Hosté budou plnit roli outsidera v tomto souboji, je ovšem nutno připomenout, že doposud třeba získali o pouhé dva body méně než jejich sok, takže si nepočínají vůbec zle.

Toulouse v šestigólovém duelu přehrálo MHSC, přestože mělo početní nevýhodu

Od klubů, které okupují střed tabulky, se rozhodně takový výsledek nečekal. Tím spíše, že velmi podobný se naposledy zrodil v závěru minulého století. TFC však dokázalo odčinit porážku s Lille, zatímco výběr La Paillade nenavázal na výhru nad Strasbourgem.

Toulouse hostí Montpellier

Ve středu tabulky dojde na měření sil mezi Toulouse a Montpellierem a mírnějším favoritem budou hosté. Nováček před reprezentační přestávkou prohrál v Lille a proti Montpellieru doufá v podporu domácího publika.

Ounasova parádní trefa přisoudila Lille výhru nad Toulouse

Lille pokračuje ve střídavém tempu sbírání porážek a vítězství. V posledních pěti kolech před tímto soubojem prohrálo třikrát, dvakrát vyhrálo, a vítězství dle této konstanty mělo přijít na řadu právě v souboji s Toulouse. Nakonec se tahle predikce ukázala jako ono správné řešení, rozhodující trefu si připisoval ve druhém poločase moc povedeným způsobem Adam Ounas.

Lille je proti Toulouse favoritem

Na stadionu Pierra-Mauroye v Lille se domácí "Dogy" utkají s nováčkem z Toulouse a očekává se vítězství. Lille se po porážce dokázalo vždy zmátořit, ale na dvě slepené výhry stále čeká. V sobotu může položit další základ a zopakovat přes dva roky staré vítězství proti stejnému soupeři.

Toulouse přehrálo Remeš nejtěsnějším možným rozdílem

Klub ze Stadium Municipal se ujal vedení po půlhodině hry. Za dalších třicet minut mu pomohl Alexis Flips, neboť se nechal bez předchozího napomenutí vyloučit. Vítěz loňského ročníku Ligue 1 má tedy na kontě osm bodů, což je meta, na kterou Les Rouges et Blancs ztrácejí šest příček.

Toulouse chce proti Remeši zpátky na vítěznou vlnu

V neděli odpoledne se střetnou také Toulouse FC a Stade Remeš. Tedy celky, které spolu tři roky nehrály. Historicky lepší vzájemnou bilanci mají domácí, ale letos jsou v Ligue 1 nováčkem, takže role favorita je na hostující straně.

V Clermontu slaví výhru nad Toulouse

Domácím skvěle vyšel úvod a závěr druhého poločasu. Z šesti klání si na konto připsali tříbodový zisk hned v polovině případů, tudíž se drží na dosah pohárovým příčkám. TFC zůstává na pěti bodech, přičemž podruhé za sebou nevstřelilo gól.