Nice překvapení nedopustilo, po výhře nad Versailles je ve finále poháru

Senzační pouť fotbalistů Versailles Francouzským pohárem skončila v semifinále. Poloprofesionální tým ze čtvrté nejvyšší soutěže v úterý prohrál 0:2 na hřišti Nice. Druhý finalista vzejde z dnešního duelu mezi Nantes a Monakem.  
02.03.2022 | Aktuality | žádný komentář
 

Nice je ve finále Coupe de France, Versailles dle očekávání přehrálo

Prvním finalistou Coupe de France se stali hráči OGC Nice. V semifinálovém zápase si poradili s outsiderem FC Versailles 2:0. Už samotná účast v semifinále byla pro Versailles prvotřídní senzací, zatímco postup Nice se očekával. Svěřence trenéra Christophera Galtiera poslaly do finále branky Gouiriho a Dolberga.  
01.03.2022 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

V semifinále Coupe de France přivítá FC Versailles favorizovaný OGC Nice

Už jen krok od finále Coupe de France je prvotřídní senzace z Versailles. Městečko u Paříže je světově známé skrze honosný zámek krále Ludvíka XIV., ale nyní na sebe upozorňuje prostřednictvím fotbalu. FC Versailles se střetne v semifinále s OGC Nice, od kterého se čeká postup do finále.  
01.03.2022 | Previews | žádný komentář
 

Versailles zvládlo penaltovou bitvu, přes Bergerac postoupilo do semifinále Coupe de France

Duel dvou celků, působících až na čtvrté výkonnostní úrovni, vyústil v postup Versailles. To proti Bergeracu dlouhou dobu drželo těsné vedení, v závěru o něj ovšem v oslabení přišlo, a tak muselo střetnutí dospět do kopů ze značky pokutového kopu. Ty ve finále stejně vyzněly ve prospěch klubu z pařížského regionu, jenž se v semifinále Coupe de France střetne s Nice.  
10.02.2022 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Dva „divizní“ celky usilují o semifinále Coupe de France. Bergerac vyzve Versailles

Bergerac Périgord versus Versailles 78, aneb duel dvou divizních týmů, jak by se dalo českou terminologií nazvat, je taktéž na programu čtvrtfinále Coupe de France. Jenom stěží by se dali hledat v této fázi překvapivější účastníci, než jsou právě tito dva. A dokonce k nim oběma byl los v rámci nejlepší osmičky tak milosrdný, že jeden z nich jistě postoupí až do semifinále.  
08.02.2022 | Previews | žádný komentář
09.11.2022 Ve Versailles propustili trenéra
Loňský semifinalista Coupe de France z Versailles, který se letos probojoval do třetí nejvyšší francouzské soutěže, se rozloučil s trenérem Youssefem Chibhim, přestože byl jeho celek po jedenácti odehraných kolech na druhém místě. Klub uvedl, že se s ním rozešel na základě mimofotbalových záležitostí. Dočasně tak jeho funkci převezme asistent Vincent Ehouman. (getfootballnewsfrance.com)
11.10.2022 Dossevi bude hrát třetí ligu
Čtyřiatřicetiletý Matthieu Dossevi, který dříve ve Francii působil ve Valenciennes, Métách nebo Toulouse, se stal novou posilou FC Versailles. (lequipe.fr)
20.02.2022 Nice zaplatí Versailles cestu na zápas
Semifinále Coupe de France mezi Versailles a Nice se navzdory původnímu losu odehraje na francouzské riviéře. OGC se tak rozhodlo, že svému soupeři ze čtvrté nejvyšší soutěže zaplatí letadlo, autobus i hotelové poplatky. (getfootballnewsfrance.com)
15.02.2022 Versailles přivítá Nice v Nice
Versailles je senzačně v semifinále Francouzského poháru, ve kterém se střetne s Nice a duel jakožto domácí tým odehraje na stadionu soupeře. Stadion Versailles pojme jenom 6200 fanoušků a vedení by rádo uspokojilo velký zájem svých příznivců, kvůli čemuž hledalo dočasný domov, neuspělo ale s nabídkami na sehrání utkání na Stade de France, v Parku princů a Stade Charléty, který patří druholigovému Paris FC. (getfootballnewsfrance.com)
12.02.2022 Versailles v Parku princů hrát nebude
Versailles se pro semifinále francouzského poháru rozhlíží po větším stadionu, než je ten jeho, ze tří zamýšlených možností už ale dvě zřejmě padly. PSG odmítlo týmu poskytnout svůj Parc des Princes, Stade de France je pro malý klub zase mimo finanční možnosti. Nejreálněji tak momentálně vypadá Stade Charléty, kde své zápasy hraje Paris FC. (getfootballnewsfrance.com)
10.02.2022 Versailles v poháru na Stade de France?
Versailles hrající čtvrtou ligu se prokousalo mezi nejlepší čtveřici francouzského poháru, jeho stánek ovšem pojme jen 6 200 diváků. Proto zvažuje pro semifinále s Nice přesun na jeden z větších pařížských stadionů - Stade Charléty, kde své zápasy hrává Paris FC, Parc des Princes či Stade de France. (getfootballnewsfrance.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
03.02.Bourg Pér. - FC Versailles3:1
Další zápas
10.02.
19:30
FC Versailles - US Orléansinfo
Tabulka
 TýmZB
1.FC Martigues1935
2.Red Star FC1934
3.FC Versailles1933
4.US Concarneau1932
5.USL Dunkerque1930