FC Versailles Francie - FC Versailles - Zprávy

Další články

Nice je ve finále Coupe de France, Versailles dle očekávání přehrálo

Prvním finalistou Coupe de France se stali hráči OGC Nice. V semifinálovém zápase si poradili s outsiderem FC Versailles 2:0. Už samotná účast v semifinále byla pro Versailles prvotřídní senzací, zatímco postup Nice se očekával. Svěřence trenéra Christophera Galtiera poslaly do finále branky Gouiriho a Dolberga.

V semifinále Coupe de France přivítá FC Versailles favorizovaný OGC Nice

Už jen krok od finále Coupe de France je prvotřídní senzace z Versailles. Městečko u Paříže je světově známé skrze honosný zámek krále Ludvíka XIV., ale nyní na sebe upozorňuje prostřednictvím fotbalu. FC Versailles se střetne v semifinále s OGC Nice, od kterého se čeká postup do finále.

Versailles zvládlo penaltovou bitvu, přes Bergerac postoupilo do semifinále Coupe de France

Duel dvou celků, působících až na čtvrté výkonnostní úrovni, vyústil v postup Versailles. To proti Bergeracu dlouhou dobu drželo těsné vedení, v závěru o něj ovšem v oslabení přišlo, a tak muselo střetnutí dospět do kopů ze značky pokutového kopu. Ty ve finále stejně vyzněly ve prospěch klubu z pařížského regionu, jenž se v semifinále Coupe de France střetne s Nice.

Dva „divizní“ celky usilují o semifinále Coupe de France. Bergerac vyzve Versailles

Bergerac Périgord versus Versailles 78, aneb duel dvou divizních týmů, jak by se dalo českou terminologií nazvat, je taktéž na programu čtvrtfinále Coupe de France. Jenom stěží by se dali hledat v této fázi překvapivější účastníci, než jsou právě tito dva. A dokonce k nim oběma byl los v rámci nejlepší osmičky tak milosrdný, že jeden z nich jistě postoupí až do semifinále.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele