FC Sochaux Francie - FC Sochaux - Zprávy

Trápící se týmy si rozdělily po bodu

Již osm utkání čekají fotbalisté Sochaux na tříbodový zisk. Překvapení loňské sezony se letos opravdu trápí a může děkovat pouze Cédricu Bakambovi, jenž deset minut před závěrečným hvizdem zajistil hostům alespoň bod z utkání s Lorientem za remízu 1:1.

Preview: FC Lorient - FC Sochaux

Sochaux se v posledních zápasech propadlo téměř až na samé dno tabulky a odrazit zpět vzhůru se bude chtít v utkání na půdě Lorientu, kde však bývá velmi obtížné vítězit.

AS Saint-Étienne - FC Sochaux 1:0

St. Étienne na úvod jarní části francouzské ligy potvrdilo úlohu favorita a doma skolilo stále tápající Sochaux díky jediné brance Kurta Zoumy ze 78. minuty. Domácí se tak vyhoupli na šestou příčku s tříbodovou ztrátou na třetí Lille. Hosté zůstávají předposlední a stále si na alespoň remízový výsledek musí od začátku prosince případně počkat až v dalším kole.

Preview: AS Saint-Étienne - FC Sochaux

St. Étienne na podzim potvrdilo to, co se od něj očekávalo: trápit přední celky tabulky se mu prostě daří. Jenže naopak Sochaux se zmítá trochu nečekaně ve velkých problémech. Tým, který loni skončil na šestém místě, je nyní předposlední. A jestli nechce mít problémy se záchranou, měl by na jaře opravdu pořádně zabrat.

FC Sochaux - AC Ajaccio 0:2

V Ajacciu se slaví! Poslední tým tabulky zaznamenal své první venkovní vítězství a odneslo to zdecimované Sochaux, které se tak po solidním začátku propadlo až do sestupových vod.

Preview: FC Sochaux - AC Ajaccio

Městečko Montbéliard čeká souboj chřadnoucího domácího týmu s tápajícím nováčkem z Ajaccia. Netřeba zdůrazňovat, že oba celky potřebují body jako sůl...

Girondins jdou vzhůru. Porazili Sochaux 1:0

Bordeaux potvrdilo, že proti Sochaux se mu daří a i v dnešním utkání bere všechny body, tentokrát za těsné vítězství 1:0. Úspěch domácího týmu zajistil jedinou trefou Salif Sané.

Girondins chtějí potvrdit zlepšení i proti oblíbenému Sochaux

Bordeaux se v posledních zápasech konečně chytlo, na zlepšenou formu se bude snažit navázat i proti stále se trápícímu Sochaux. Celek z Montbéliardu nevyhrál již ve čtyřech utkáních v řadě, přičemž si z těchto duelů připsal na své konto pouhý bod.

Maiga Newcastle neposílí. Neprošel prohlídkou

Modibo Maiga se minimálně pro tuto zimu posilou Newcastlu nestane, útočník Sochaux totiž neprošel zdravotní prohlídkou. Klub hráčovy problémy nespecifikoval, údajně se jedná o koleno. Newcastle se tak porozhlédne po jiném útočníkovi.

FC Sochaux - Paris Saint-Germain 0:1

Fotbalisté PSG dokázali navázat na minulé vítězství 3:2 a i nyní v těžkém duelu na půdě Sochaux nakonec ubránili nejtěsnější vítězství 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral už ve 20. minutě Kevin Gameiro, který tak přiblížil PSG k prvnímu místu Ligue 1. Díky prohře Montpellieru zůstávají hosté pouze o skóre za svým konkurentem, navíc si alespoň do neděle vytvořili pětibodový náskok na ostatní protivníky.

Preview: FC Sochaux - Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain musí pravidelně sbírat body, vedoucí Montpellier totiž nespí, a tak si hosté nemohou dovolit už žádné další zaváhání - proti stojí nevyzpytatelné Sochaux. To se umí na favorita vytáhnout, vyprávět by o tom mohli třeba v Lyonu.

Dijon FCO - FC Sochaux 0:0

Spravedlivou remízou skončil duel mezi v aktuálně slušné formě hrajícím Dijonem a Sochaux, který po dvou porážkách získal nyní alespoň bod. Ačkoli byli domácí o trošičku lepším mužstvem, síť nedokázali rozvlnit stejně jako jeho soupeř. Ten mimochodem posledních dvacet minut musel hrát bez Peybernese, který dostal červenou kartu.

Preview: Dijon FCO - FC Sochaux

Zápas bez jasného favorita, to je střetnutí Dijonu a Sochaux, dvou týmů, které se po 15 kolech nacházejí ve středu tabulky. Zatímco pro domácího nováčka je však takové umístění úspěchem, Sochaux před sezonou myslelo na víc.

Montpellier porazil díky Giroudovi Sochaux a je první

Minimálně na dvacet čtyři hodin se Montpellier posunul do čela tabulky Ligue 1. MHSC to zařídil kanonýr Olivier Giroud, jehož hattrick rozhodl o vítězství 3:1 nad Sochaux.

Preview: FC Sochaux - Montpellier HSC

Stále skvěle hrající Montpellier chce pokračovat ve spanilé podzimní jízdě této sezóny. S prvním PSG už má naprosto shodný počet bodů, a protože pařížský celek čeká těžký zápas na půdě Marseille, mohl by se HSC dokonce pohoupnout do vedení. K tomu ale potřebuje uhrát dobrý výsledek na půdě nevyzpytatelného Sochaux.