EA Guingamp Francie - EA Guingamp - Zprávy

Preview: EA Guingamp - AS Saint-Étienne

Saint-Étienne pojede do Guingampu zabojovat o odpustek za zpackaný podzim. Hosté jsou šestnáctí a balancují na hranici sestupu.

SM Caen - EA Guingamp 0:0

Po třech porážkách v řadě se Caen zaradovalo alespoň z nerozhodného výsledku. V utkání s Guingampem, který počtvrté v řadě neprohrál a zároveň i na čtvrtý pokus udržel čisté konto, nakonec za celých devadesát minut žádná branka nepadla. Oba týmy se tak blíže pohárovým příčkám nepřiblížily a zůstaly v tabulce v klidném středu.

Preview: SM Caen - EA Guingamp

Caen s Guingampem se nacházejí ve středu tabulky, kde by se rozhodně chtěli pohybovat po celý průběh této sezóny. Jestli ještě před několika týdny dělila oba týmy poměrně slušná mezera, teď se situace značně vyrovnala. A to proto, že se domácím z ničeho nic přestalo dařit, zatímco hosté ze své krize evidentně dokázali vybřednout.

EA Guingamp - Dijon FCO 4:0

V naprosto jednoznačnou záležitost se proměnilo utkání na stadionu Roudourou. Domácí Guingamp tam rozstřílel Dijon 4:0, když utkání ovlivnila velmi brzká červená karta pro Haddadiho. O branky se postupně rozdělili Briand, Salibur, Coco a Kerbrat.

Preview: EA Guingamp - Dijon FCO

Na Stade Roudourou v Guingampu se domácí celek utká s Dijonem. Horčíce se v Bretani představí v aktuálně skvělé formě. Za sedm kol vyhráli hned pětkrát a v tabulce se posunuli už na desáté místo. Guingamp je o pět míst níže.

ES Troyes - EA Guingamp 0:1

Troyes v týdnu v Parku princů trápilo PSG, ale tentokrát se doma moc nepředvedlo a podlehlo nejtěsnějším rozdílem Guingampu. V utkání se hned dvakrát vylučovalo. Nejprve uviděl červenou kartu domácí Francois Bellugou a ve druhém poločase i hostující Ludovic Blas. Vítěznou branku vstřelil už ve 22. minutě Jimmy Briand.

Preview: ES Troyes - EA Guingamp

Troyes si jakožto nováček této soutěže nevede vůbec špatně. Pořád jaksi okupuje příčky ve středu tabulky, ve třetině zápasů dosud vyhrál, a před vlastními fanoušky by chtěl získat již své třetí domácí vítězství v řadě. Soupeřem mu totiž bude trápící se Guingamp, který je na cizích hřištích statistiky nejhorším celkem ze všech dvaceti účastníků Ligue 1.

EA Guingamp - Montpellier HSC 0:0

Zápas mezi Guingampem a Montpellierem branku nepřinesl. Pro oba celky se tak vlastně vůbec nic nemění.

Preview: EA Guingamp - Montpellier HSC

Protože venku Guingamp získal z celkových sedmi zápasů jen jeden jediný bod a je v tomhle ohledu vůbec nejhorší z celé Ligue 1, hledá vždy úspěchy především před vlastními fanoušky. Jenže teď ho nečeká nijak přívětivý protivník. Montpellier je totiž v perfektní formě a z osmé příčky útočí na příčky zaručující evropské poháry.

Olympique Marseille - EA Guingamp 1:0

Marseille těsně porazila EA Guingamp, drží tak kontakt se špičkou tabulky a bude čekat, jak dopadne večerní šlágr Monaka a PSG.

Preview: Olympique Marseille - EA Guingamp

Olympique Marseille se pokusí na domací půdě stadionu Stade Véledrome porazit EA Guingamp a získat důležité tři body a přeskočit tak Olympigue Lyon. V případě klopýtnutí svého soka z Lyonu by si tak totiž hráči Marseille zajistili třetí příčku tabulky zajišťující předkolo vysnívané Ligy mistrů.

EA Guingamp - Angers SCO 1:1

Hned tři zápasy 13. kola přinesly vyloučení. V duelu Guingampu s Angers musel předčasně do šatny Lucas Déaux. Naštěstí pro něj se podařilo uhrát alespoň bod.

Preview: EA Guingamp - Angers SCO

Jak Guingamp, tak Angers v minulém kole inkasovaly příděly od prvních dvou celků tabulky. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se s tím po dvou týdnech popasují.

AS Monaco - EA Guingamp 6:0

Monaco i bez Radamela Falcaa nedalo Guingampu žádnou šanci a přidělilo mu na cestu šest zářezů. Ve vedoucí PSG tak ztrácí po dvanácti kolech čtyři body. Nic tedy není ztraceno, ačkoli vzhledem k posilám pařížského celku se obhajoba titulu přeci jen jeví býti spíše nepravděpodobnou.

Preview: AS Monaco - EA Guingamp

Monaco bude muset proti Guingampu vyhrát, aby PSG neodskočilo. Zároveň se musí mít na pozoru před dotírajícími týmy. Hosté by se zase rádi dostali do horní poloviny tabulky.