AS Nancy-Lorraine Francie - AS Nancy-Lorraine - Zprávy

Preview: AS Nancy-Lorraine - Lille OSC

Lille zajíždí k prvnímu utkání sezóny na hřiště Nancy, kde jej rozhodně nečeká jednoduchá fotbalová bitva. Čtvrtý tým z minulé sezóny doma body neztrácí...

Puygrenier přestoupil do St. Etienne

Výraznou posilu zadních řad získalo Saint-Etienne. Z konkurenčního Nancy přestoupil Sebastien Puygrenier, 26letý obránce, o něhož měly zájem třeba Zenit nebo Paris Saint-Germain. St. Etienne za něho údajně zaplatilo pět milionů eur.

AS Nancy-Lorraine - Stade Rennes 2:3

Sen Nancy se rozplynul, až v posledním kole tento tým přišel o účast ve třetím předkole příštího ročníku Ligy mistrů.

Nancy musí pro jistotu LM porazit Rennes

Nancy v domácím utkání s Rennes na závěr sezony ještě bude usilovat o Ligu mistrů. Pro takovou jistotu však musí vyhrát, v případě výhry Marseille nestačí ani remíza.

Lyon uhájil v duelu s Nancy pozici v čele

Lyon sice doma porazil Nancy, titul si ale ještě díky výhře Bordeaux nezajistil. Zápas, kterému od začátku do konce dominoval obhájce titulu, nakonec rozhodla nešťastná vlastní branka Luize po hodině hry.

Preview: Olympique Lyon - AS Nancy-Lorraine

Zápasem kola by se dalo nazvat klání mezi vedoucím Lyonem a třetím Nancy. Domácí fotbalisté v posledních dvou utkáních jen remizovali a druhé Bordeaux se jim přiblížilo na pouhé dva body. Nancy zase svádí bitvu se čtvrtou Marseille. Pouze jeden z těchto dvou týmů si může zahrát předkolo LM.

AS Nancy-Lorraine - Racing Strasbourg 3:0

Nancy v utkání proti Štrasburku ukázalo, že to s útokem na místo zajišťující předkolo Ligy mistrů myslí vážně. V sobotním večeru jednoznačně zvítězilo na Štrasburkem 3:0 a posunulo se na třetí příčku tabulky. Jestli si pozici zajišťující předkolo LM udrží, záleží na dnešním výsledku utkání Marseille – Bordeaux. Na fotbalisty Marseille má Nancy nyní v neúplné tabulce dvoubodový náskok.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Racing Strasbourg

Fotbalisté Nancy ztratili v minulém kole třetí příčku v tabulce zajišťující předkolo miliónové Ligy mistrů, cesta zpět na "výsluní" vede přes Štrasburk, který bude pravděpodobně dalším sestupujícím do Ligue 2.

Valenciennes FC - AS Nancy-Lorraine 1:1

Nancy nedokázalo zvítězit ve Valenciennes a kleslo na čtvrtou příčku. Hosté sice od desáté minuty vedli, ale domácím se povedlo na začátku druhého poločasu vyrovnat na konečných 1:1.

Preview: Valenciennes FC - AS Nancy-Lorraine

Nancy cestuje v neděli do Valenciennes, kde se pokusí udržet svůj náskok na třetí příčce před Marseille. Domácí tým se nachází ve středu tabulky a s největší pravděpodobností se ve vyrovnané tabulce sestupovým starostem vyhne.

AS Nancy-Lorraine - Le Mans UC 72 1:1

Naděje na účast Nancy v miliónové Lize mistrů se opět vzdálily. Domácí tým se sice po remíze 1:1 s Le Mans vrátil na třetí místo tabulky, ale Marseille, která je hlavním soupeřem Nancy v bitvě o Evropu, hraje své utkání až v nedělním podvečeru. Obě branky viděli diváci až v druhé půli, hosty poslal do vedení Le Tallec, domácím se podařilo srovnat dvacet minut před koncem utkání na konečných 1:1.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Le Mans UC 72

Hráči Nancy prohráli v minulém kole na půdě Lille a ztratili třetí příčku v tabulce, která jim zajišťovala předkolo Ligy mistrů. Domácí tým však vzkazuje do Bordeaux, že boj o pohárovou Evropu nevzdává a proti Le Mans chce naplno bodovat.

Olympique Lille - AS Nancy-Lorraine 2:1

Fotbalisté Nancy ztratili třetí příčku v tabulce, když venku nestačili na Lille a prohráli 2:1. Všechny branky utkání padly v první půli, nejprve se po čtvrthodině hry z penalty trefil domácí Bastos. Pět minut před poločasovým hvizdem zvyšoval na 2:0 Mirallas, hosté na jednobrankový rozdíl snížili ve 45. minutě.

Preview: Olympique Lille - AS Nancy-Lorraine

Nancy zajíždí na půdu Lille, kde se bude snažit uhájit třetí příčku tabulky před dotírající Marseille, na kterou mají hosté náskok pouhých tří bodů. Olej do ohně přidal kouč Marseille, který řekl, že jeho tým má více zkušeností než Nancy a proto věří, že to budou nakonec oni, kdo se bude radovat z třetí příčky v tabulce.

AS Nancy-Lorraine - Paris Saint-Germain 1:0

Fotbalová mizérie PSG pokračuje, mužstvo z hlavního města nedokázalo vstřelit branku a z Nancy si odváží prohru 0:1. O jediný gól utkání se postaral dvacet minut před koncem Fortune.