Amiens SC Francie - Amiens SC - Zprávy

Amiens SC - AS Monaco 1:1

Fotbalisté Monaka nedokázali získat tři body na půdě Amiens a znovu si komplikují obhajobu titulu. Jejich ztráta na vedoucí PSG po víkendu dost možná ještě naroste. Amiens dostalo knížecí klub do úzkých vedoucí brankou Gakpého, na kterou odpověděl až ve druhém poločase Stevan Jovetić.

Preview: Amiens SC - AS Monaco

V rámci Ligue 1 se Monaco s Amiens utká vůbec poprvé v historii. Když se oba celky střetly naposledy, psal se rok 2012. Tehdy knížecí klub neprožíval nejpovedenější období a působil dvě sezóny až ve druhé nejvyšší soutěži. Teď bude v tomhle duelu jednoznačným favoritem, byť se podceňovanému nováčkovi před reprezentační pauzou slušně dařilo.

Montpellier HSC - Amiens SC 1:1

To nejpodstatnější se na Stade de la Mosson v Montpellieru odehrálo až v závěrečné desetiminutovce. Domácí sice vedly, ale záhy soupeř vyrovnal, takže utkání skončilo dělbou bodů.

Preview: Montpellier HSC - Amiens SC

Montpellier sice postoupil v Coupe de la Ligue, ale pak nestačil na Rennes. Amiens zase remizovalo s Guingampem. Oba celky tedy mají co napravovat.

EA Guingamp - Amiens SC 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi Guingampem a Amiens a to zároveň znamená, že dlouhé desetileté čekání Guingampu na domácí výhru nad tímto soupeřem pokračuje. Domácí byli třem bodům blízko, jenomže nedokázali využít více než půlhodinovou hru v početní výhodě.

Preview: EA Guingamp - Amiens SC

Z druhé poloviny tabulky na sebe narazí týmy Guingampu a Amiens. Zatímco domácí mají za sebou dva nezdary, hosté si po delší době připsali hned šest bodů a zdá se, že jsou ve formě. Oba celky od sebe dělí čtyřbodová propast.

Amiens SC - Girondins Bordeaux 1:0

Amiens poměrně překvapivě obralo o všechny body Bordeaux a má tříbodový náskok na sestupové pásmo. Les Girondins naopak propásli šanci vyšplhat se na pohárové příčky.

Preview: Amiens SC - Girondins Bordeaux

Bordeaux si dosud připsalo jen jednu jedinou porážku. A to v duelu s PSG. Díky tomu má sezonu stále dobře rozjetou a případná výhra nad Amiens by Gourvennekův tým mohla klidně posunout na pohárové příčky.

Toulouse FC - Amiens SC 1:0

V domácím prostředí dokázalo zabrat Toulouse, které udolalo Amines jedinou brankou Delorta pět minut před přestávkou. Domácí měli více ze hry a i když další branku nepřidali, zápas bez problému dotáhli do vítězného konce.

Preview: Toulouse FC - Amiens SC

Ze druhé poloviny tabulky na sebe narazí celky Toulouse a Amiens. Oba týmy se zatím spíše trápí a především domácí Toulouse by se rádo vidělo v tabulce výše. Domácí jsou už čtyři zápasy bez vítězství, hosté pouze dva, ale jejich minulé utkání s Lille bylo přerušeno.

V Amiens se s diváky zřítila bariéra, derby s Lille bylo ukončeno

Špatné zprávy přichází z Francie. Na Stade de la Licorne v Amiens se pod tlakem oslavujících fanoušků Lille zhroutila bariéra, následkem čehož byl zápas pro tuto chvíli ukončen a dohrávat se již dnes nebude. Tři diváci měli utrpět vážná zranění, celkem k úrazu dle různých zpráv přišlo 18 až 21 lidí...

SM Caen - Amiens SC 1:0

Souboj Caen s Amiens rozhodl pokutový kop, který proměnil v 54.minutě Santini. Nic dalšího už k vidění na stadionu Michela d'Ornana nebylo. Hosté branku střeženou Vercoutrem ohrozit nedokázali.

Preview: SM Caen - Amiens SC

Tři vítězství, tři porážky, taková je dosavadní bilance Caen, které se s těmito výsledky logicky drží v klidném středu tabulky, a rozhodně úvodní kola sezóny nemůže hodnotit negativně. Teď nastoupí proti nováčkovi z Amiens, který je obecně považován za největšího outsidera Ligue 1. Zatím však dělá vše proto, aby ho nikdo tímto přízviskem netituloval.

Amiens SC - Olympique Marseille 0:2

Marseille, resp. Clintonu N’Jiemu stačily tři minuty k tomu, aby vsítil dvě branky a rozhodl o třetí výhře svého klubu. Amiens naopak připisuje čtvrtou porážku.

Preview: Amiens SC - Olympique Marseille

Amiens SC mají za sebou dvě výhry, díky čemuž rychle vystoupali nad sestupové pásmo. Marseille naopak po slibném začátku znovu tápe.