Independiente del Valle Ekvádor - Independiente del Valle - Zprávy

Další články

Belmondo po ekvádorsku: V newyorském baru juchal nezletilý Páez, nechyběl ani Caicedo

Na pořádný průšvih si zadělalo několik hráčů Ekvádoru při březnovém turné po Spojených státech. Jihoamerický výběr podstoupil dva přátelské zápasy, v tom druhém v pořadí proti Itálii podlehl o dvě branky. Daleko víc ovšem bylo propíráno to, co se následně objevilo na sociálních sítích. Reprezentanti totiž ve večerních hodinách vyrazili v New Yorku do barů.

Popelka vyrostla do krásy: Independiente del Valle, tak trochu jiný klub

Je to už šest let, co se na jihoamerickém kontinentu odehrálo finále Copy Libertadores, tamní obdoby Ligy mistrů, ve kterém se střetli dva překvapiví účastníci. Hegemonii argentinských a brazilských klubů totiž tehdy narušilo kolumbijské Atlético Nacional a ekvádorské Independiente del Valle.

Brighton získal talentovaného Ekvádorce Caiceda

Anglický Brighton získal devatenáctiletého talentovaného záložník Moisese Caiceda z klubu Independiente del Valle. Zaplatí za něj okolo 5 milionů eur. Středopolař podepsal smlouvu do léta roku 2025.

O titul Copa Libertadores se uchází i jedna ekvádorská Popelka

Naposledy, co ve finále Copa Libertadores stejně jako letos nestanul ani brazilský ani argentinský klub, se psal rok 1991 a jisté Independiente del Valle se stále ještě řadilo mezi amatérské celky. Teď, po pětadvaceti letech, tento skromný mančaft usiluje o dodání teprve druhého kontinentálního triumfu pro svůj Ekvádor...

27.07.2016 Aktuality 27 komentářů
Zaujalo nás

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele