Lyngby BK Dánsko - Lyngby BK - Zprávy

Další články

Záložník Shala přestoupil ze Sparty do dánského Lyngby

Kosovský ofenzivní hráč Herolind Shala definitivně ukončil své angažmá ve Spartě, v níž se nedokázal prosadit do prvního týmu, a přestoupil do dánského Lyngby. Informoval o tom pražský klub na svém webu. Pětadvacetiletý záložník strávil uplynulou sezonu na hostování v turecké Kasimpase, nyní se připravoval se sparťanskou juniorkou.

Světové talenty: Frederik Sorensen

Obrana dánské reprezentace sice v současnosti neoplývá nějakými velkými jmény, existuje však šance, že co nevidět se to změní. V Itálii totiž seveřanům roste velký příslib v podobě Frederika Sorensena.

LAUDRUPOVÉ NA TESTY DO BARCELONY

Legendární dánský fotbalista Michael Laudrup se sice s Barcelonou, kde prožil nejlepší roky své kariéry, nerozešel v dobrém, i přesto by ale mohl katalánský celek získat do svých řad jeho dva syny - Madse a Andrease. Oba nadějní mladíci by se měli objevit na testech během dubna, kdy se v Barceloně hraje mládežnický turnaj.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele