Slovan Liberec Česko - Slovan Liberec - Zprávy

Zlín zaslouženě přemohl Liberec a po delší době oslavil zisk tří bodů

Zlín se proti Liberci dočkal druhé domácí výhry v probíhajícím ročníku a připomněl tak konkurenci, že nehodlá hrát s Pardubicemi druhé housle. "Ševci" sice po změně stran přišli o jednobrankové vedení, nakonec však skórovali ještě jednou a po dlouhé době urvali všechny tři body.

Zlín se potřebuje doma chytnout. Podaří se mu to proti oblíbenému Liberci?

Zlín se sice může pyšnit titulem prozatímního remízového krále, zároveň má ale za na svém kontě za 11 kol jedinou výhru. V neděli však Moravané přivítají na své Letné liberecký Slovan, proti němuž to v domácím prostředí docela umí.

Baník nevyužil dlouhou přesilovku a z Liberce veze jen bod

Více než poločas dlouhou přesilovku dostal k dispozici Baník, který mohl na hřišti soupeře poprvé v sezoně zapsat jiný výsledek než remízu. To se však nestalo, v Liberci diváci nakonec neviděli ani jeden gól.

Připíše si Baník v Liberci první venkovní vítězství?

Baník zatím na soupeřových hřištích odehrál čtyři zápasy, přičemž stále čeká na jiný výsledek než remízu. Doma však více prohrává, než vyhrává, a tak potřebuje v Liberci už nutně zabrat. Slovan se naopak pere o pohárové příčky.

Slavia si bez potíží poradila s Libercem. Na dva góly nahrál Ševčík

Slavia napravila zaváhání z duelu s Plzní a na domácí půdě bez větších potíží přehrála Liberec 3:0. Brankami se na tom už během první půlhodiny podíleli Ousou, Olayinka a Tecl. Slovan tak prohrál podruhé za sebou, naopak Pražané drží stoprocentní domácí bilanci se skóre 26:2.

Slavia trestá zaváhání Plzně, proti se postaví oslabený Liberec

Slavia před reprezentační pauzou neuspěla v Plzni a na čas ztratila kontakt s Viktorií, který může nyní opět navázat. Západočeši v sobotu jenom remizovali na půdě Bohemians 1905, v podobných místech budou sešívaní dnes bojovat proti Liberci.

Boleslav zahnala severočeskou noční můru. K obratu v Liberci gólově přispěl Matějovský

Liberecký Slovan nestačil v domácím utkání devátého kola Fortuna ligy na Mladou Boleslav, s níž nakonec padl 1:3. Domácí sice v poločase vedli, celek ze středu Čech ale po změně stran zavelel k obratu. Nejprve z penalty srovnal veterán Marek Matějovský, na kterého v závěru navázal vítěznou trefou Tomáš Ladra. Bolka si z neoblíbeného prostředí odvezla plný bodový zisk poprvé od roku 2008.

Liberec přivítá Mladou Boleslav. Trenér hostů navštíví známé prostředí

Po dvou bodových ztrátách najel Liberec zase na vítěznou vlnu. Slovan zvládl ligové střetnutí i pohárový duel a o další výhru bude usilovat proti Mladé Boleslavi. Speciální zápas čeká zejména trenéra hostů Pavla Hoftycha.

Na pohár Rokycan s Libercem přišlo díky silné podpoře na twitteru 2000 lidí

Necelé dvě tisícovky diváků sledovaly dnes v Rokycanech utkání místního divizního A týmu s ligovým Slovanem Liberec. Zápas druhého kola MOL Cupu, který skončil 1:5, podpořila velkolepá propagace na sociálních sítích, hlavně na twitteru, kde kvůli tomuto duelu založil účet místní trenér mládeže. Je to skvělá propagace města, které tím týdny naplno žilo, řekl ČTK místostarosta Jan Šašek. Takovou návštěvu Rokycany nepamatují. Příjezdové ulice na stadion i okolní parkoviště byly plné, dopravu ve městě regulovali policisté.

Výhru Liberce v Ďolíčku zařídila v úvodu bleskovým gólem slávistická posila Valenta

Hráči Liberce si v osmém kole nejvyšší české soutěže poradili s domácí Bohemkou výhrou 2:0. O vítěznou branku se již ve druhé minutě postaral Matěj Valenta, na kterého v úvodu druhé půle navázal dalším bleskovým gólem Lukáš Červ. Kartami utkání nezamíchala ani vyloučení na obou stranách v závěrečné dvacetiminutovce. Severočeši si tak došli pro první tři body od konce srpna a pojistili si umístění ve skupině o titul.

Liberec se na podzim podruhé představí v Ďolíčku

Sousedé v tabulce se střetnou v neděli odpoledne v Ďolíčku. Bohemians se pokusí navázat na dobrý výkon z Brna, zatímco Liberec bude chtít napravit domácí prohru s Plzní.

Plzeň stále nepoznala chuť porážky. Ambicióznímu Liberci zasadila lekci z produktivity

I přes nevýrazný vstup do zápasu dokázala Plzeň v utkání sedmého kola Fortuna ligy porazit ve formě hrající Liberec 1:0. Těsné vítězství úřadujícímu mistrovi zajistil jedinou střelou na branku ve 41. minutě exliberecký Jan Sýkora. Svěřenci trenéra Michala Bílka tak v lize stále neprohráli a natáhli vítěznou sérii proti Slovanu na čtyři střetnutí.

Plzeň cestuje do Liberce. Prověří Slovan obhájce titulu?

Dost možná nejtěžší ligový test od začátku sezony čeká plzeńskou Viktorii. Západočeši vyrazí do Liberce, který už stihl skolit Spartu nebo ambiciozní Slovácko a po šesti kolech dál drží krok se špičkou soutěže. Předvede se Slovan také proti obhájci titulu?

Slavia poslala Filu na hostování do Teplic, Valentu zapůjčila Liberci

Slavia zúžila kádr o dva mladé fotbalisty. Útočník Daniel Fila bude do konce sezony hostovat v Teplicích, záložník Matěj Valenta byl na půl roku zapůjčen Liberci. Pražané si v zimě podle svých webových stránek mohou Filu stáhnou zpět.

Olomouc dál čeká na výhru, proti Liberci neudržela vedení a remizovala

Ani jednobrankové vedení nepomohlo olomoucké Sigmě k druhé výhře v ročníku. Hanáci sice po čtyřzápasovém půstu alespoň bodovali, proti Liberci ovšem chtěli víc. Hosté však na Andrově stadionu odpověděli na zásah domácích a zařídili remízu.