9Severní MakedonieGoce Toleski05.05.1977175 / 75123
 ČeskoStanislav Vlček26.02.1976183 / 79189
?
 ČeskoKarel Zelinka17.01.1987180 / 7500
Sloupce: číslo dresu, post, jméno, datum narození, výška/váha, zápasy v sezóně, góly v sezóně.
23.03. Slávisté si lístky na Chelsea rozebrali v noci
Vstupenky na odvetné utkání fotbalové Slavie ve čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Chelsea fanoušci pražského klubu rozebrali ještě před oficiálním začátkem prodeje. Na pokladnách stadionu v Edenu se měly začít lístky prodávat dnes v devět hodin ráno, ale protože už od pátečního večera u nich stála dlouhá fronta příznivců, klub spustil prodej už v noci. Lístky v předprodeji na zápas v Londýně byly určené pro majitele permanentních vstupenek. (ČTK)
21.03. Slavia a Ostrava platí za fanoušky
Slavia dostala od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 90 tisíc korun za chování fanoušků v domácím zápase 24. kola s Ostravou, který musel být kvůli pyrotechnice krátce přerušen. Baník zaplatí za své příznivce 50 tisíc korun. (ČTK)
18.03. Derby juniorek vyhrála Slavia
Pražská Slavia vyhrála Juniorské lize derby na hřišti Sparty 2:1. Letenští vedli po brance Lukáše Váchy, ještě do poločasu ale skóre dvěma brankami otočili Chorvat Marko Alvir a Ázerbájdžánec Farid Nabiyev.
15.03. Slavia ve čtvrtfinále EL narazí na Chelsea
Soupeřem Slavie Praha ve čtvrtfinále Evropské ligy bude Chelsea.
15.03. Slavia vydělala už 216 milionů korun
Fotbalisté pražské Slavie senzačním postupem přes Sevillu do čtvrtfinále Evropské ligy opět vylepšili národní klubový koeficient UEFA a české týmy zároveň ve čtvrtek získaly definitivní jistotu třináctého místa. Červenobílí si po vyřazení španělského favorita zajistili dalších 1,5 milionu eur (38,5 milionu korun) a za celou sezonu v pohárech vydělali v přepočtu už asi 216 milionů korun. Nejvíce Pražané inkasovali za postup do základní skupiny Evropské ligy, za který si vysloužili 2,92 milionu eur (75 milionů korun). Dalších 570 tisíc eur (14,6 milionu korun) vydělali za každou ze tří výher ve skupině a 190 tisíc eur (4,9 milionu korun) dostali za jednu remízu. Druhé místo ve skupině jim vyneslo půl milionu eur (12,8 milionu korun) stejně jako účast v úvodním kole vyřazovací fáze. V něm Slavia vyřadila belgický Genk, za což jí připadlo 1,1 milionu eur (28,2 milionu korun). Dalších 1,5 milionu eur pak lídr české ligy vydělal za čtvrteční postup do čtvrtfinále, kam Pražany poslala výhra nad Sevillou 4:3 po prodloužení po skvělém obratu a gólu v předposlední minutě. (ČTK)
14.03. Slavia postupuje do čtvrtfinále EL
Výsledek dnešní odvety osmifinále Evropské ligy: Slavia - Sevilla 4:3 po prodloužení (15. Ngadeu, 47. z penalty Souček, 102. Van Buren, 119. Traoré - 44. z penalty Ben Yedder, 54. El Haddadi, 98. Vázquez), první zápas 2:2, postupuje Slavia.
14.03. Na Slavii se bude prodlužovat
Výsledek dnešní odvety osmifinále Evropské ligy: Slavia - Sevilla 2:2 po základní hrací době (15. Ngadeu, 47. z penalty Souček - 44. z penalty Ben Yedder, 54. El Haddadi), první zápas 2:2.
14.03. Slavia hraje po půli nerozhodně
Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Slavia - Sevilla 1:1 (15. Ngadeu - 44. z penalty Ben Yedder).
14.03. Sestavy: Slavia - Sevilla
Základní sestavy pro dnešní odvetu osmifinále EL - Slavia: Kolář - Kúdela, Ngadeu, Deli, Bořil - Souček, Král - Masopust, Traoré, Stoch - Škoda. Sevilla: Vaclík - Carriço, Kjaer, Gómez - Navas, Sarabia, Mesa, Banega, Promes - Ben Yedder, El Haddadi.
12.03. V Praze budou ve čtvrtek pískat Bělorusové
Aleksej Kulbakov z Běloruska byl jmenován hlavním rozhodčím čtvrteční odvety osmifinále Evropské ligy mezi Slavií a Sevillou, na pomezí mu budou asistovat jeho krajané Dmitrij Žuk a Oleg Masljanko. (uefa.com)