Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Slavia stáhla náskok Sparty

Sešívaní využili nečekaného zaváhání Sparty a svým letenským protivníkům v boji o titul se nyní přiblížili už na bod. V zápase s Olomoucí rozhodli o výhře už v prvním poločase dvěma góly. Z Androva stadionu si nakonec odváží výhru 3:1.

Preview: Sigma Olomouc - Slavia Praha

Pondělní zápas mezi domácí Olomoucí a druhou Slavií uzavře program 27. kola Gambrinus ligy. Hosté jedou na Hanou vyhrát, aby se mohli opět vrátit do boje o titul.

FK Jablonec - Sigma Olomouc 2:0

Severočeši jasně ukázali, že do Gambrinus ligy patří a zaslouženým vítězstvím se zase o něco oddálili sestupovým vodám. Olomouc se naopak trápí a může být jen ráda, že body již má nahrané.

Preview: FK Jablonec - Sigma Olomouc

Do Jablonce přijede Olomouc, jíž vede trenér Pulpit a po sezoně tam končí. Domácí prohráli poslední tři zápasy a zase se o něco víc namočili do boje o záchranu. Podzimní střetnutí skočilo remízou 1:1.

Trenér Pulpit v Olomouci po sezóně skončí

Trenér Martin Pulpit po sezoně opustí lavičku olomouckých fotbalistů. Rozhodlo o tom představenstvo klubu, které po letošním ligovém ročníku neuplatní opci v koučově smlouvě.

Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0

Olomouc si díky dvěma brankám v závěru poločasů připisuje tři body za vítězství nad Žižkovem v poměru 2:0. Ve 45. minutě zajistil domácím vedení Bajer a v 90. minutě hry pojistil výhru Olomouce Bueno.

Preview: Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov

Psal se říjen roku 2001, kdy naposledy ochutnali žižkovští hráči vítězí na Hané. Souboj sousedů z horší poloviny tabulky však slibuje vyrovnaný zápas.

Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:0

Fotbalisté Olomouce zvítězili po nepříliš kvalitní podívané 1:0 nad Plzní díky proměněné penaltě Onofreje. Domácí se po tomto zápase aktuálně dostali na deváté místo. Svěřenci hostujícího kouče Stanislava Levého se nadále utápí v krizi.

Preview: Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň

V úvodním zápase 25. kola Gambrinus ligy se střetnou týmy Olomouce a Plzně. Setkají se tak dvě mužstva, která nedávájí mnoho branek a gólové hody se tedy nedají předpovídat ani nyní.

FK Teplice - Sigma Olomouc 1:1

V utkání 24. kola Gambrinus ligy remizovaly týmy Teplic a Olomouce ve vzájemném souboji 1:1. Domácí šli sice brzy do vedení, to však nakonec nedokázali uhájit a olomoučtí v druhé půli srovnali krok. Teplice klesly na páté místo, Olomouc je dvanáctá.

Preview: FK Teplice - Sigma Olomouc

Do Teplic přijede Olomouc, která má třetí nejlepší obranu v lize. Domácí čeká po remíze s Ostravou další těžký zápas, Olomouc zase musí napravovat domácí zaváhání se Zlínem a navíc je možná ohrožena pozice trenéra Pulpita.

Hartig dostal v Olomouci po incidentu v baru výpověď

Olomoucký fotbalista Lukáš Hartig dostal za nedávnou potyčku v baru od vedení klubu výpověď. Představenstvo svůj krok vysvětlilo tím, že hráč vinou zdravotních komplikací po operaci utrženého čéškového vazu v koleni nebude schopen dostát svým smluvním povinnostem.

Sigma Olomouc bude stavět novou tribunu za 90 milionů

Stadion fotbalové Sigmy Olomouc by už v příštím roce mohl mít novou tribunu za 90 milionů korun. Kromě 3000 sedadel v ní bude také 30 bytových apartmánů, V.I.P. klubovna pro více než 100 lidí a technické zázemí pro klub. Architektonicky bude jižní tribuna připomínat protější severní vzor, řekl dnes ČTK místopředseda představenstva Sigmy Jaromír Gajda.

Sigma Olomouc - Tescoma Zlín 0:1

Z třetiny zaplněný stadion sledoval podprůměrný zápas, který rozhodla hned první střela zápasu. Ta přišla až ve 44. minutě. Olomouc tak poprvé v sezóně darovala všechny domácí body soupeři a Zlín se tak dostal právě před ní.

Preview: Sigma Olomouc - Tescoma Zlín

Úvod 23. kola Gambrinus ligy obstarají v sobotu dva sousední celky pohybující se v závěru první desítky. Do Olomouce si jedou spravit náladu zlínští fotbalisté po domácí prohře se Slavií a rozmnožit si své jarní bodové konto, které zatím čítá pouhé tři body za vítězství nad Plzní.