Hanácká Slavia Kroměříž Česko - Hanácká Slavia Kroměříž - Zprávy

Další články

Opava postoupila do 3. kola poháru, Kroměříž odstoupila

Prvoligová Opava postoupila bez boje do 3. kola domácího poháru. Hanácká Slavia Kroměříž, s níž se měla utkat v úterý na jejím hřišti, se rozhodla ze soutěže odstoupit. Stejným způsobem postoupily do dalšího kola i druholigové celky Dukla Praha, Hradec Králové, Chrudim, Líšeň a Prostějov.

Fotbalisté Kroměříže cítili po vyřazení z poháru křivdu

Ani statečný boj v oslabení nestačil fotbalistům pátého týmu MSFL Hanácké Slavii Kroměříž k dovršení senzace v v podobě postupu do finále domácího poháru. Po vyřazení prvoligového Brna a remíze 1:1 v prvním semifinále v Mladé Boleslavi se dnes proti početní přesile neprosadili.

Boleslav porazila oslabenou Kroměříž a postoupila do finále

Fotbalisté Mladé Boleslavi jsou prvním finalistou Ondrášovka Cupu. V dnešním odvetném semifinále zvítězili v Kroměříži nad domácí pátým týmem MSFL Hanáckou Slavií 3:1. Kroměříž hrála od 38. minuty bez přísně vyloučeného brankáře Vogla a v oslabení kladla favoritovi dlouho odpor, který zlomily dva góly Chramosty a trefa Kuliče.

Třetiligová Kroměříž v poháru sní o senzačním vyřazení Boleslavi

První finalista letošního ročníku Ondrášovka Cupu bude znám po úterní odvetě semifinále mezi třetiligovou Kroměříží a Mladou Boleslaví. Třetiligoví Hanáci před domácími natěšenými diváky sní o senzačním postupu i díky nadějné remíze 1:1, kterou si přivezli z Mladé Boleslavi.

Amatéři z Kroměříže si užívají, jak vystrašili Boleslav

Ryze amatérský tým třetiligové Kroměříže v Ondrášovka Cupu dál nahání hrůzu prvoligovým favoritům a sami Hanáci si šokující jízdu náležitě užívají. S očima navrch hlavy opouštěli stadion v Mladé Boleslavi, kde v dnešním úvodním semifinále uhráli překvapivou remízu 1:1 v zápase, na který si většina kroměřížských hráčů musela v práci vzít dovolenou.

Kroměříž v poháru válí dál, remizovala v Boleslavi

Hráči třetiligové Kroměříže se Ondášovka Cupu postarali o další velké překvapení. Poté, co ve čtvrtfinále vyřadili Brno, dnes v úvodním semifinále remizovali na hřišti dalšího týmu z nejvyšší soutěže Mladé Boleslavi 1:1. Vytvořili si tak nadějnou výchozí pozici do odvety, která se hraje příští úterý na jejich hřišti.

Mladá Boleslav se chce postupem přes Kroměříž přiblížit Evropě

Jednoznačný cíl v podobě vítězství v Ondrášovka Cupu před sebou mají fotbalisté Mladé Boleslavi. V úterním úvodním zápase semifinále doma přivítají Hanáckou Slavii Kroměříž a cokoli jiného než vítězství bude bude proti třetiligovému outsiderovi bráno jako zklamání.

Kroměříž porazila Brno i podruhé a je v semifinále poháru

Do role hrdinů se vžili fotbalisté pátého týmu MSFL Hanácké Slavie Kroměříž po dnešním postupu do semifinále Ondrášovka Cupu. Úspěch slavila bojovnost i větší herní nasazení hráčů, kteří se rozhodně nemohou srovnávat se statutem profesionálů. Všichni buď studují, nebo chodí do zaměstnání a fotbalu se věnují ve volném čase.

V TŘETILIGOVÉM ŠLÁGRU PODZIMU BYSTRC PADLA

Tak jako byl v Gambrinus Lize "zápasem podzimu" duel Sparta - Ostrava, v Moravskoslezké Fotbalové Lize (MSFL) by se podobně dal nazvat šlágr Dosta Bystrc - Hanácká Slavia Kroměříž, tedy souboj druhého s prvním. Před posledním patnáctým kolem měla Kromeříž jednobodový náskok právě na druhou Bystrc, šlo tedy o hodně. . .

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele