Osama Elsamni je domluvený na příchodu do Teplic. Severočeši se dohodli na podmínkách s klubem Tokio Verdy i s hráčem a jeho agent už přestup jen dokončuje. Vedle toho se Teplice znovu začaly zajímat o záložníka Sparty Karola Kisela, jemuž ztroskotal přestup do Besiktase Istanbul.

Kaufman se nedohodl se Stavangerem, místo toho jde do Slavie

Aktualizováno. Obránce Josef Kaufman přestupuje z Teplic do pražské Slavie. Čtyřiadvacetiletý hráč tak dlouho váhal s přestupem do norského Stavangeru, až mu přišla nabídka z Prahy, kterou se rozhodl využít.

Jun jedná o hostování v rakouském Altachu

Bývalý reprezentační útočník Tomáš Jun se možná dočká dalšího zahraničního angažmá. Teplický fotbalista dostal od klubu svolení jednat o hostování v rakouském Altachu, kam dnes vyrazil. Pokud bude souhlasit s podmínkami, v úterý se stane novou posilou tamního klubu bojujícího o záchranu v první lize.

Jun zvažuje odchod z Teplic

Působení útočníka Tomáše Juna v Teplicích se po ročním svazku možná chýlí ke konci. Někdejší nejlepší střelec české ligy a reprezentant zvažuje, jestli se po loňském návratu z Turecka v jarní části sezony znovu nevydá do zahraničí. Juna, který v závěru podzimní části vypadl ze základní sestavy žlutomodrých, do svých služeb láká nejmenovaný rakouský klub.

Belic míří z Teplic do Panioniosu Atény

Tomáš Belic, který před několika dny odmítl prodloužit smlouvu v Teplicích, míří do řecké ligy. Třicetiletý slovenský gólman se dnes podle agenta Milana Martinoviče na dva a půl roku zavázal Panioniosu Atény.

Fotbalisty Teplic čeká krušná příprava a částečná obměna kádru

Neradostné zimní měsíce čekají na fotbalisty Teplic. Od vedení klubu dostali za podzimní výkony notně vyčiněno a přišli o značnou část prémií. Trenér Jiří Plíšek slibuje, že pro hráče zpod Krušných hor bude notně krušná i samotná fyzická příprava. Chystají se i změny v hráčském kádru.

Teplice před jarem do Turecka

Téměř půl roku si musel počkat teplický trenér Jiří Plíšek, než mohl začít realizovat své představy o týmu. O to více se těší na to, až 4. ledna povede úvodní trénink zimní přípravy. Severočeský klub během ní vyrazí za tvrdou dřinou do Špindlerova Mlýna, herní dovednosti pak bude pilovat v Turecku. Očekává se, že během zimy dojde i ke změnám v hráčském kádru.

FK Teplice - Viktoria Žižkov 2:0

Teplice si i přes špatný začátek zápasu dokázaly se Žižkovem poradit a po dvou vstřelených gólech již soupeři nic nedovolili. Vedení zajistil domácím ve 37. minutě utkání Vachoušek a pojistku zařídil o dvě minuty později Mahmutovič.

Preview: FK Teplice - Viktoria Žižkov

Nedělní program posledního podzimního kola začne v 15 hodin, kdy se střetnou fotbalisté Teplic a Žižkova. Domácí by rádi odčinili porážku od Slavie, zatímco hosté by chtěli přezimovat na nesestupových pozicích.

Slavia Praha - FK Teplice 3:1

Slavia si v Edenu poradila s Teplicemi a vyhrála 3:1. Žlutomodří sice od desáté minuty vedli, ale domácí tým góly z druhé půle dokázal zápas otočit. Dvě branky zaznamenal Tomáš Necid.

Preview: Slavia Praha - FK Teplice

Nedělní program uzavřou fotbalisté vedoucí Slavie, kteří budou hostit Teplice. Hosté by se rádi stali prvním týmem, který bude bodovat v pražském Edenu.

FK Teplice - 1. FC Brno 1:0

Dohrávka 14. kola Gambrinus ligy svedla k souboji dva týmy, které před sezónou měly pohárové ambice, ovšem doposud se topí ve středu tabulky a nepředvádějí nějaký zvlášť pěkný fotbal.

Preview: FK Teplice - 1. FC Brno

Teplice s Brnem dnes uzavřou 14. dějství fotbalové Gambrinus ligy. Obě mužstva, které vyhlašovaly před sezonou útok na nejvyšší mety, se aktuálně pohybují v dolní polovině tabulky.

SK Kladno - FK Teplice 1:1

Zápas na Kladně, kde domácí změřili síly s Teplicemi, skončil smírně 1:1. O branky se postarali ve třetí, respektive 71. minutě Šilhan a Stožický. Pro červenou kartu zápas nedohrál teplický Sabou.

Preview: SK Kladno - FK Teplice

Nedělní odpoledne na Stadionu Františka Kloze neslibuje žádnou přestřelku. Na kladenském stadionu padá totiž nejméně branek v celé lize, co se týče týmů, vedou v nelákající stastistice hostující Teplice.