FK Teplice Česko - FK Teplice - Zprávy

FK Teplice - Sparta Praha 2:2

Teplice v duelu osmého ligového kola remizovaly na domácím stadionu 2:2 s pražskou Spartou. Gólový zápis utkání otevřel v 16. minutě Jakub Jankto, pro kterého se jednalo o premiérovou trefu v rudém dresu. Sparta poté dlouho držela vedení, o které přišla až v 83. minutě, kdy nepochopitelnou minelu Caspera Höjera při rozehrávce potrestal dvougólový Abdallah Gningue.

Uspěje Sparta v Teplicích?

Trápící se Sparta zavítá na stadion Teplic. Domácí si v minulém kole poradili s Jabloncem, zatímco hosté opět ztratili body a připsali si třetí remízu po sobě.

Další vrásky na tváři Horejše. Jablonec odjel z Teplic po nezvládnuté druhé půli bez bodů

Teplice zvítězily v sedmém kole Fortuna ligy nad Jabloncem, který tak po prohře 2:3 nadále čeká na premiérovou letošní výhru. Fanoušci na stadionu Na Stínadlech viděli hned dva obraty skóre. O vítěznou trefu se v 66. minutě postaral senegalský útočník Abdallah Gningue. Tepličtí tak ukončili sérii šesti zápasů bez domácí výhry.

Jablonec bude v Teplicích bojovat o první výhru

Jen jediný tým stále čeká v této sezoně na ligové vítězství. Je jím Jablonec, který i přes tuto nelichotivou bilanci není poslední a nyní jej čeká utkání s tabulkovým konkurentem. Zamíří totiž do Teplic, které na tom jsou jen o bod lépe.

Slavia poslala Filu na hostování do Teplic, Valentu zapůjčila Liberci

Slavia zúžila kádr o dva mladé fotbalisty. Útočník Daniel Fila bude do konce sezony hostovat v Teplicích, záložník Matěj Valenta byl na půl roku zapůjčen Liberci. Pražané si v zimě podle svých webových stránek mohou Filu stáhnou zpět.

Slavia doma znovu nadělovala. Tentokrát šestku Teplicím

Domácí zápasy Slavie, to je v poslední době pro příznivce jedna radost za druhou. Po sedmi gólech do sítě Pardubic si tentokrát sešívaní zastříleli proti Teplicím, jimž nasázeli branek šest. Dvě vstřelil Tecl, další přidali Lingr, Kačaraba, Usor a Provod.

Slavia je v ráži. Předvede proti Teplicím další kanonádu?

Zatímco v pohárové Evropě svádí Slavia těžké souboje, v domácí nejvyšší soutěži se jí v poslední době nadmíru daří. Další snadnou výhru si chtějí Pražané připsat proti Teplicím, které za pět dosavadních kol zvítězily pouze jednou.

Teplice ani Zlín si gólový recept nepřipravily a rozešly se bezbrankovou remízou

Venku již Teplice zvítězily, na domácích Stínadlech ovšem na tříbodový zisk dál čekají. Severočeši na svém hřišti neporazili ani oblíbený Zlín, s nímž se rozešli smírně po bezbrankové remíze. Hosté z Moravy zůstávají bez výhry u dna tabulky.

Poslední Zlín se představí v Teplicích

V 5. kole se Na Stínadlech odehraje duel mezi Teplicemi a Zlínem. Domácí minulý týden vyhráli v Ostravě, zatímco Zlín doma s Jabloncem pouze remizoval a po čtyřech utkáních se nachází na posledním místě.

Potrestali jsme se sami za vlastní nemohoucnost, nehledal výmluvy Vrba

Tepličtí ve čtvrtém kole první ligy zvítězili v Ostravě 2:1 a dočkali se první výhry v sezoně. Na vedoucí gól hostujícího Jana Knapíka odpověděl ještě v úvodním poločase Nemanja Kuzmanovič. Přes šance a tlak Baníku zápas rozhodl deset minut před koncem Abdallah Gning. Ostravští doma prohráli druhé ze tří utkání v ročníku nejvyšší soutěže.

Baník šance pálil, Teplice deset minut před koncem strhly výhru na svou stranu

Poměrně hořkou porážku musel skousnout Baník, který po nezdaru s Olomoucí, remíze proti Bohemians a minulé výhře nad Zlínem jako by zase začínal nastavovat výsledkovou spirálu směrem dolů. Teplice nebyly na jeho půdě horším týmem, vykázaly ovšem lepší produktivitu, a tak se mohly zaradovat ze svého prvního tříbodového rezultátu od startu nového ročníku.

Teplice se v Ostravě porvou o první výhru

Ani jeden ze sobotních soupeřů zatím neprožívá optimální sezonu, jasným favoritem utkání je však Baník. Ten má v tabulce již alespoň čtyři body a k tomu výhodu domácího prostředí, kdežto Teplice se krčí na zadních příčkách s bodem jediným.

Dvě červené karty a spousta zmařených šancí. Boj na severu Čech rozhodl až v závěru Křapka

Bohemians ve třetím kole Fortuna ligy porazili Na Stínadlech domácí Teplice poměrem 1:0. O výhru svého týmu se v 85. minutě zasloužil Antonín Křapka, který rozhodující brankou podtrhl útočnou aktivitu Klokanů. Ti tak vyhráli na severu Čech i přesto, že bezmála 30 minut hráli v oslabení po zbytečném faulu Romana Květa.

Produktivní Bohemka si chce znovu zastřílet v Teplicích

Dva zápasy, v každém z nich tři vstřelené góly. Taková je dosavadní bilance Bohemians v nejvyšší soutěži. V kombinaci s dosud děravou obranou Teplic se můžeme dočkat dalšího ofenzivního utkání.

Liberec se po přídělu Teplicím dostal do čela

Ve skvělé formě pokračuje na začátku sezony Liberec, který po vítězství nad Spartou přivítal Teplice. S těmi neměl nikterak složitou práci a prakticky celou dobu měl utkání pod kontrolou, což vyústilo ve výsledek 5:1.