FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

Jablonec v souboji remízových králů přivítá hradecké Votroky

Držitelé poněkud zvláštního primátu se utkají na jablonecké Střelnici. Domácí Severočeši i hostující Hradec Králové posbírali v probíhajícím ročníku shodně devět nerozhodných výsledků, čehož žádný jiný účastník soutěže nedosáhl. Skončí plichtou také vzájemné střetnutí?

Rada: Rozhodčí se sedm minut šťourá u videa v uchu, i hokej se hraje kratší dobu

Trenér Jablonce Petr Rada po prohře 3:4 po prodloužení v semifinále domácího poháru na Spartě opět zkritizoval projekt videorozhodčího. Bývalého kouče české reprezentace naštvalo, že sudí neúměrně dlouho přezkoumávali situaci u vyrovnávacího gólu Severočechů na 2:2 a kvůli tomu nakonec nastavili nezvyklých 11 minut.

Sparta šťastně přemohla Jablonec a postoupila do finále poháru

Jen pár minut dělilo Jablonec od úspěchu v podobě postupu do finále MOL Cupu. Severočeši těsně před koncem drželi náskok, nakonec je ale na kolena srazil kontroverzní rohový kop. Díky němu se Sparta zachránila v zápase, který v následném prodloužení dovedla do zdárného konce.

Sparta chce v pohárovém semifinále vyzrát na Jablonec

Poslední dva zápasy proti Jablonci se jí nepovedly, nyní pražská Sparta potřebuje svého soka porazit, aby proklouzla do finále pohárové soutěže. Severočeši se ovšem na jaře prezentují zlepšenou formou a nedají kůži lacino.

Holík: Plzeň je příjemná změna, ale Jablonec se neopouštěl lehce

Libor Holík poprvé nastoupil v základní sestavě Plzně po příchodu na hostování z Jablonce a Viktorii pomohl k suverénní výhře 4:0 nad Pardubicemi ve 23. kole první ligy. Pravý obránce připustil, že hrát o titul je pro něj příjemnou změnou, přestože se mu severočeský celek, který naopak bojuje o záchranu, neopouštěl snadno.

Derby vítěze nepoznalo, bod Jablonci zařídil mladý odchovanec

Ve 23. kole Fortuna ligy bylo k vidění již 58. Podještědské derby. To skončilo dělbou bodů po remíze 1:1. Domácí Liberec si sice po proměněné penaltě Michala Rabušice dělal naděje na vítězství, to mu ale v 77. minutě zatrhl teprve 18letý Michal Černák. Odchovanec Jablonce se radoval z první trefy v nejvyšší české soutěži.

Liberec i Jablonec sídlí v dolní polovině tabulky. Kdo si polepší po derby?

Pikantní jarní premiéra na domácím stadionu čeká fotbalisty Liberce. Na hřiště u řeky Nisy totiž dorazí nedaleký Jablonec, který tak domácí vyzve v 58. podještědském ligovém derby.

Odložený zápas mezi Jabloncem a Spartou se odehraje 9. března

Odložený zápas 22. kola první ligy mezi Jabloncem a Spartou se odehraje ve středu 9. března od 18:30. Informovala o tom v tiskové zprávě Ligová fotbalová asociace (LFA), která v Česku řídí profesionální soutěže. Utkání, které mělo na stadionu Střelnice termín v neděli 20. února, se nemohlo hrát kvůli nezpůsobilému terénu po vydatném nočním sněžení.

Jablonec posílil ofenzivní univerzál Mašek

Jablonec posílil ofenzivní univerzál Dominik Mašek. Šestadvacetiletý hráč se dohodl na konci v Mladé Boleslavi a přestoupil na sever Čech, kde podepsal víceletou smlouvu. Jablonečtí o transferu informovali na svém webu.

Zápas Jablonce se Spartou byl kvůli nezpůsobilému terénu odložen

Dnešní zápas 22. kola první ligy mezi Jabloncem a Spartou byl odložen. Po ranním vydatném sněžení je hřiště na Střelnici nezpůsobilé. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace. Náhradní termín utkání zatím stanoven nebyl.

Do Bohemians se z Jablonce vrací Vaníček, zůstal i Chramosta

Antonín Vaníček se vrací do Bohemians 1905. Vedení vršovického klubu se dohodlo s Jabloncem na ukončení jeho hostování. U Pražanů bude nadále ze severočeského celku hostovat i útočník Jan Chramosta. Kluby o tom informovaly na twitteru.

Plzeň posílil Holík, ve Viktorii bude hostovat z Jablonce

Plzeň angažovala obránce Libora Holíka. Druhý tým ligové tabulky získal třiadvacetiletého pravého beka a bývalého člena reprezentační jednadvacítky na hostování do konce sezony z Jablonce, součástí transferu není opce na přestup. Západočeši o tom informovali na svých internetových stránkách.

Jablonec rozdrtil Boleslav a postoupil do semifinále poháru

Jabolnec si na své Střelnici nebral servítky s Mladou Boleslaví a soupeře ze Středočeského kraje nekompromisně rozstřílel. Severočeši si náskok vypracovali již v první půli, po přestávce jim pak vyšlo téměř vše, na co sáhnuli. Svěřenci Petra Rady tak postoupili do semifinále MOL Cupu.

Sparta se dozví soupeře. Bude to Jablonec, nebo Boleslav?

O poslední místenku v semifinále českého poháru se bude hrát v Jablonci. Tomu se zatím na jaře docela daří, ne tak Mladé Boleslavi, která stále čeká na první vítězství.

Pilař v závěru vybojoval Jablonci bod v Karviné

Dlouho to s fotbalisty Jablonce nevypadalo v Karviné dobře, neboť po Čmelíkem proměněné penaltě krátce po pauze prohrávali. V závěru ovšem dokázali srovnat, bod vystřelil Severočechům Pilař.