FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

Jablonec zahájil zimní přípravu už bez Flachbarta

Jako první z ligových týmů dnes zahájili přípravu na jarní sezonu fotbalisté Jablonce. Severočeši prožili jednu z nejhorších podzimních částí v historii, a protože nemají před sestupovými příčkami náskok minimálně tří bodů, museli podle dohody svoji dovolenou ukončit hned po vánočních svátcích.

FK Jablonec - FK Teplice 1:0

Severočeské derby vyhrál překvapivě Jablonec, který tak udržel do jara čtrnácté nesestupové místo. V prvním poločase byli aktivnější domácí a pár minut před koncem se dostali zásluhou Baranka do vedení. Zlepšený druhý poločas od hostů k vyrovnání nevedl.

Preview: FK Jablonec - FK Teplice

Nedělní program 16. kola první fotbalové ligy bude uzavřen severočeským derby mezi Jabloncem a Teplicemi. Předposlední Jablonec chce zakončit podzim výhrou a přezimovat na nesestupovém místě. Zatímco Žlutomodří si v případě výhry upevní druhou pozici a udrží dvoubodový odstup za vedoucí Slavií.

FK Jablonec 97 - Viktoria Plzeň 0:1

Ve formě hrající Plzeň si ze Střelnice přiváží již čtvrtou výhru v řadě. Jablonec se sice snažil být aktivnější, Západočechům se ale vyplatila hra na brejky. V samém závěru zaváhali oba stopeři domácích a Jarolím ukázal, proč měl na ruce kapitánskou pásku. Zápas nepřinesl moc šancí, Jablonec však může litovat zbytečně ztracených bodů.

Preview: FK Jablonec 97 - Viktoria Plzeň

Jablonečtí fotbalisté přivítají ve své Chance Aréně tým Plzně. Pro domácí to bude duel podzimu. Hosté se pokusí v severních Čechách prodloužit vítěznou sérii třech zápasů za sebou.

Sigma Olomouc - FK Jablonec 97 1:1

Průměrné utkání na Andrově stadionu skončilo zaslouženou remízou. Skóre otevíral po pěkné akci Randa. V úvodu druhé půle však vyrovnal Nulíček a olomouckým hráčům se již nepodařilo zvrátit vítězství na svou stranu. Jablonec se tak alespoň do pondělí dostal na 14. místo, bod před Bohemians.

Preview: Sigma Olomouc - FK Jablonec 97

Andrův stadion uvidí souboj mezi domácí Olomoucí a čtrnáctým Jabloncem. Hanáci si kromě plného bodového zisku budou také chtít spravit střeleckou chuť. Hosté pod vedením nového trenéra Františka Komňackého poprvé klopýtli, stalo se tak v uplynulém kole, kdy doma podlehli Liberci 1:2. Na Hanou odcestují s cílem navázat na velmi dobré výsledky z předchozích utkání.

FK Jablonec 97 - Slovan Liberec 1:2

Liberec vyhrál na hřišti svého severočeského rivala z Jablonce a po čtvrté v řadě neprohrál. V prvním poločase využili liberečtí hráči chyb domácí obrany při centrech. Nejdříve Blažek po přiťuknutí Papouška skóroval tvrdou střelou zblízka, poté neatakovaný Nezmar hlavičkoval bez větších problémů. V 61. minutě už pouze snižoval pěknou střelou zpoza vápna Svátek.

Preview: FK Jablonec 97 - Slovan Liberec

12. kolo Gambrinus ligy v pondělí uzavře severočeské derby mezi Jabloncem a Libercem. Oba celky toho mají hodně společného. Deset bodů po jedenácti zápasech, změna obsazení na trenérské lavičce v době reprezentační přestávky a právě příchodem nových vůdců přišel náznak vzrůstající formy.

Tescoma Zlín - FK Jablonec 97 0:1

Jablonec poprvé vyhrál na soupeřově hřišti a je zároveň prvním týmem, který si odváží plný bodový zisk ze Zlína. Severočeši se díky vítězství 1:0 odpoutali z předposlední příčky, zatímco se Tescoma střelecky trápí, již třetí zápas za sebou nedokázala skórovat a tabulkou se začíná propadat směrem dolů.

Preview: Tescoma Zlín - FK Jablonec 97

Gambrinus liga vstupuje do své druhé třetiny a odstartuje jí duel osmého Zlína s předposledním Jabloncem. Favoritem jsou domácí, Severočeši však mají nového trenéra...

FK Jablonec 97 - Baník Ostrava 1:1

Baník nevyužil šanci dostat se na druhé místo, po boji na Střelnici si odváží pouze bod. Hned ve třetí minutě otevřel skóre jablonecý Baranek. Jenže několik nevyužitých příležitostí na zvýšení vedení vedlo k zasloužené vyrovnávací brance Rajtorala, který na hřiště vstoupil až v druhém poločase.

Preview: FK Jablonec 97 - Baník Ostrava

Třetí Baník čeká v desátém kole Gambrinus ligy cesta do Jablonce, který se pohybuje ve spodní části tabulky. Premiéra na trenérské lavičce domácího celku čeká Františka Komňackého. A právě proti týmu, který dovedl v roce 2004 k zisku ligového titulu.

Komňacký novým koučem Jablonce

Vedení Jablonce dnes oznámilo jméno nového trenéra. Kormidla severočeského klubu se podle očekávání chopil František Komňacký, který v této funkci střídá začátkem týdne odvolaného Luboše Kozla...

FK SIAD Most - FK Jablonec 97 2:1

Zajímavý souboj dvou trápících se týmů nabídlo toto severočeské derby, po kterém si Mostečtí připsali první vítězství v sezoně.