FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

FK Jablonec - Viktoria Žižkov 3:0

Severočeši si jasným vítězstvím nad Pražany pojistili ligovou příslušnost i pro příští sezónu. Žižkov po dvou výhrách tentokrát nezískává ani bod, za svůj výkon si ho ani nezasloužil.

Preview: FK Jablonec - Viktoria Žižkov

Jablonec potřebuje k jistotě prvoligové příslušnosti alespoň remizovat, příležitost bude mít proti Žižkovu, který je naopak již s předstihem zachráněn. První utkání hrané na podzim vyhrála Viktorka 2:0.

Viktoria Plzeň - FK Jablonec 2:0

Plzeň toužila poprvé pod novým trenérem vyhrát a za tímto cílem od úvodních minut šla. Už v prvním poločase se ujala vedení, ve druhém poločase jej zdvojnásobila a z dnešního utkání vytěžila tři body.

Preview: Viktoria Plzeň - FK Jablonec

Na hřiště trápící se Plzně zamíří Jablonec. Ten je na 13. příčce a stále je ohrožen sestupem, nahrává mu však fakt, že Plzenští velmi tápou. První zápas hraný na podzim v Jablonci vyhrála Plzeň 1:0.

FK Jablonec - Sigma Olomouc 2:0

Severočeši jasně ukázali, že do Gambrinus ligy patří a zaslouženým vítězstvím se zase o něco oddálili sestupovým vodám. Olomouc se naopak trápí a může být jen ráda, že body již má nahrané.

Preview: FK Jablonec - Sigma Olomouc

Do Jablonce přijede Olomouc, jíž vede trenér Pulpit a po sezoně tam končí. Domácí prohráli poslední tři zápasy a zase se o něco víc namočili do boje o záchranu. Podzimní střetnutí skočilo remízou 1:1.

Slovan Liberec - FK Jablonec 2:1

Liberec zachránil tři body proti Jablonci až v nastaveném čase a díky vítězství se posunul zpátky na šesté místo. O branky se postarali Dort se Smetanou na straně Slovanu a za hosty se prosadil Fujerik.

Preview: Slovan Liberec - FK Jablonec

Nedělní program 26. ligového kola se zakončí severočeským derby mezi Libercem a Jabloncem. Oba celky v posledních dvou zápasech vyšly bodově naprázdno a to budou chtít napravit o tomto víkendu.

FK Jablonec - Tescoma Zlín 0:3

V Jablonci po dobrém výkonu nečekaně brali všechny tři body zlínští fotbalisté. O výhře rozhodly dvě branky Šmahaje a Vyskočilova proměněná penalta. Hosté se tak po dnešním úspěchu posunuli na sedmou pozici v tabulce. Zatímco domácí stále nejsou definitivně zachráněni v první lize.

Preview: FK Jablonec - Tescoma Zlín

Do Jablonce přijede Zlín a rozhodně ho nečeká nic lehkého. Tým Františka Komňackého na jaře doma ještě nezaváhal a na výhru si myslí i nyní. Podzimní duel vyhrál Jablonec 1:0.

Baník Ostrava - FK Jablonec 3:0

Baník si v obou poločasech vytvořil velké množství šancí, přesto všechny góly vstřelil až po změně stran. Ostrava se tak vrátila na třetí příčku, naopak Jablonec může v případě hanáckého úspěchu spadnout na 13. místo.

Preview: Baník Ostrava - FK Jablonec

Ostravskému Baníku bude nyní stát v cestě za třetím místem v tabulce dvanáctý Jablonec, který disponuje výbornou defenzivou. Domácí potřebují bodovat, pokud se chtějí podívat do evropských pohárů.

FK Jablonec - Siad Most 1:0

Jablonec vyhrál na jaře doma potřetí v řadě a v souboji dvou aspirantů na sestup se opět posunul blíže klidnějším vodám Gambrinus ligy. Utkání rozhodla jedinná branka, do černého mířil Tomáš Michálek

Preview: FK Jablonec - Siad Most

Chance Aréna bude v nedělní odpoledne svědkem zápasu dvou aspirantů na sestup. Jablonec a Most se totiž pohybují těsně před sestupovou čárou. Severočeši by rádi navázali na oba jarní domácí zápasy, v nichž pokaždé brali plný bodový zisk. Zato Most jde do souboje s cílem vyhrát a navázat tak na svou domácí výhru nad Českými Budějovicemi z minulého víkendu.

Sparta Praha - FK Jablonec 1:0

Sparťané využili brzkého gólu a po zbytek zápasu vedení hlídali s občasnými výpady, Severočeši se do vyloženějších šancí ani přesto nedostávali a usnadnili tak Pražanům cestu ke třem důležitým bodům.