41. Glazer - 5. a 15. Gebre Selassie, 35. Fukala, 51. Varfolomejev, 89. Rabušic.
Sestava Liberce: Stejskal - Gebre Selassie (46. Varfolomejev), Talovjerov (73. Matoušek), Plechatý (46. Prebsl) - Fukala, Purzitidis, Mara (59. Polyák), Višinský (59. Rabušic), Mészáros - Rondič, Kozák. Trenér: Kozel.

FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:10 (0:7).
81. Grambal - 14., 37., 39. a 44. Řezníček, 8. Kolář, 28. Pfeifer, 30. Pilař, 55. Bakoš, 61. Řezník, 77. vlastní.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Sváček - Limberský, Hejda, Hájek, Kovařík - Kratochvíl, Živulič - Pfeifer, Kolář, Pilař - Řezníček.
II. poločas: Šampalík - Řezník, Vacovský, Hubník, Janža - Petržela, Ivanschitz, Suchan, Zeman - Bakoš - Poznar. Trenér: Vrba.

ČTK
16.06.201722:15

Jako poslední z divizí sestupují Rokycany

Fotbalisté Rokycan jsou v divizních soutěžích posledním sestupujícím týmem. V dnešním utkání 30. kola divize A sice porazili 5:2 vítěze soutěže Čížovou, v tabulce ale skončí na 14. místě tabulky a společně s Ostrovem a Sušicí sestoupí.

ČTK
25.06.201612:42

Rokycany - Plzeň 0:7

PŘÁTELSKY: Rokycany - Plzeň 0:7 (0:3).
Branky:
78. a 84. Holenda, 6. Vaněk, 13. Vůch, 17. Baránek, 56. Krmenčík, 73. Kopic.
I. poločas:
Bolek - Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů - Petržela, Vaněk, Hořava, Kučera, Vůch - Bakoš.
II. poločas: Šiman - Řezník, Piroch, Čihák, Vukajlovič - Kopic, Chrien, Suchan, Kovařík - Krmenčík, Holenda. Trenér: Pivarník.

ČTK
18.05.201322:34

V Rokycanech se nedohrálo

Již v 63. minutě za stavu 4:0 pro domácí předčasně skončilo dnešní utkání 26. kola divize A v Rokycanech, kam přijel tým předposledního Roudné. Již v prvním poločase museli totiž postupně nedobrovolně pod sprchy hostující hráči Fedorkiv, Kössl a Růžička, všichni tři za urážku rozhodčího Vaňkáta. Ten potom ve druhém poločase odpískal předčasný konec ve chvíli, kdy se Roudné další hráč zranil a nebyl, kdo by jej nahradil. Ortel na osudem zápasu vynese sportovně-technická komise, dá se ale předpokládat, že výsledek zůstane v platnosti. Po domácí prohře 3:5 s Čížovou má jistotu sestupu do Pražského přeboru poslední tým tabulky Přední Kopanina.

08.06.201221:19

FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:8

PŘÁTELSKY: FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:8. Branky: 14. Kocour - 18. Černý, 21. Ďuriš, 24. Hora, 33. Končal, 66. Štípek, 76. Hrošovský, 78. Petráček, 90. Hájovský. Sestava Plzně: I. poločas: Ticháček - Řezník, Čišovský, Procházka, Šírl - Horváth - Ďuriš, Hora - Fillo, Černý, Končal. II. poločas: Ticháček - Kyndl, Hájovský, Ševinský, Beránek - Trapp - Hrošovský, Hoffmann - Štípek, Petráček, Krmenčík.