Na pohár Rokycan s Libercem přišlo díky silné podpoře na twitteru 2000 lidí

Necelé dvě tisícovky diváků sledovaly dnes v Rokycanech utkání místního divizního A týmu s ligovým Slovanem Liberec. Zápas druhého kola MOL Cupu, který skončil 1:5, podpořila velkolepá propagace na sociálních sítích, hlavně na twitteru, kde kvůli tomuto duelu založil účet místní trenér mládeže. Je to skvělá propagace města, které tím týdny naplno žilo, řekl ČTK místostarosta Jan Šašek. Takovou návštěvu Rokycany nepamatují. Příjezdové ulice na stadion i okolní parkoviště byly plné, dopravu ve městě regulovali policisté.
14.09. | Aktuality | 37 komentářů

Plzeň na úvod přípravy porazila Rokycany, Řezníček dal čtyři góly

Hráči Plzně v úvodním zápase letní přípravy zvítězili na hřišti Rokycan vysoko 10:1 a zařídili staronovému trenérovi Pavlu Vrbovi povedený návrat do Viktorie. Čtyřmi góly během poločasu se při své premiéře blýskla letní posila Jakub Řezníček.
21.06.2017 | Aktuality | 51 komentářů
14.09. Rokycany - Liberec 1:5
2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Rokycany - Slovan Liberec 1:5 (1:3)
Branky:
41. Glazer - 5. a 15. Gebre Selassie, 35. Fukala, 51. Varfolomejev, 89. Rabušic.
Sestava Liberce: Stejskal - Gebre Selassie (46. Varfolomejev), Talovjerov (73. Matoušek), Plechatý (46. Prebsl) - Fukala, Purzitidis, Mara (59. Polyák), Višinský (59. Rabušic), Mészáros - Rondič, Kozák. Trenér: Kozel. (ČTK)
21.06.2017 Rokycany - Plzeň 1:10 (0:7)
Přípravné utkání:
FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:10 (0:7).
Branky:
81. Grambal - 14., 37., 39. a 44. Řezníček, 8. Kolář, 28. Pfeifer, 30. Pilař, 55. Bakoš, 61. Řezník, 77. vlastní.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Sváček - Limberský, Hejda, Hájek, Kovařík - Kratochvíl, Živulič - Pfeifer, Kolář, Pilař - Řezníček.
II. poločas: Šampalík - Řezník, Vacovský, Hubník, Janža - Petržela, Ivanschitz, Suchan, Zeman - Bakoš - Poznar. Trenér: Vrba. (ČTK)
16.06.2017 Jako poslední z divizí sestupují Rokycany
Fotbalisté Rokycan jsou v divizních soutěžích posledním sestupujícím týmem. V dnešním utkání 30. kola divize A sice porazili 5:2 vítěze soutěže Čížovou, v tabulce ale skončí na 14. místě tabulky a společně s Ostrovem a Sušicí sestoupí. (ČTK)
25.06.2016 Rokycany - Plzeň 0:7
PŘÁTELSKY: Rokycany - Plzeň 0:7 (0:3).
Branky:
78. a 84. Holenda, 6. Vaněk, 13. Vůch, 17. Baránek, 56. Krmenčík, 73. Kopic.
I. poločas:
Bolek - Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů - Petržela, Vaněk, Hořava, Kučera, Vůch - Bakoš.
II. poločas: Šiman - Řezník, Piroch, Čihák, Vukajlovič - Kopic, Chrien, Suchan, Kovařík - Krmenčík, Holenda. Trenér: Pivarník. (ČTK)
18.05.2013 V Rokycanech se nedohrálo
Již v 63. minutě za stavu 4:0 pro domácí předčasně skončilo dnešní utkání 26. kola divize A v Rokycanech, kam přijel tým předposledního Roudné. Již v prvním poločase museli totiž postupně nedobrovolně pod sprchy hostující hráči Fedorkiv, Kössl a Růžička, všichni tři za urážku rozhodčího Vaňkáta. Ten potom ve druhém poločase odpískal předčasný konec ve chvíli, kdy se Roudné další hráč zranil a nebyl, kdo by jej nahradil. Ortel na osudem zápasu vynese sportovně-technická komise, dá se ale předpokládat, že výsledek zůstane v platnosti. Po domácí prohře 3:5 s Čížovou má jistotu sestupu do Pražského přeboru poslední tým tabulky Přední Kopanina.
08.06.2012 FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:8
PŘÁTELSKY: FC Rokycany - Viktoria Plzeň 1:8. Branky: 14. Kocour - 18. Černý, 21. Ďuriš, 24. Hora, 33. Končal, 66. Štípek, 76. Hrošovský, 78. Petráček, 90. Hájovský. Sestava Plzně: I. poločas: Ticháček - Řezník, Čišovský, Procházka, Šírl - Horváth - Ďuriš, Hora - Fillo, Černý, Končal. II. poločas: Ticháček - Kyndl, Hájovský, Ševinský, Beránek - Trapp - Hrošovský, Hoffmann - Štípek, Petráček, Krmenčík.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!