Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Preview: Sparta Praha - Bohemians 1905

Sparta nejspíš definitivně odpálila herní krizi, což dokazuje i čtrnáct vstřelených branek ve čtyřech utkáních a v pondělní dohrávce půjde do zápasu jako velký favorit pražského derby. Soupeřem jí bude tým z Vršovic, zelenobílé mužstvo Bohemians 1905

Kisel přeje Bohemians záchranu, ale fandit jim začne až po derby

Ještě před rokem neměl fotbalista Karol Kisel ve Spartě na růžích ustláno: jeho výkony byly nevyrovnané, několikrát na něj diváci pískali a žádali střídání. Jenže teď je slovenský záložník tahounem mužstva, a nejen proto, že ke své tradiční bojovnosti přidal kvalitní ofenzivu i důležité góly.

O pondělní derby je zájem

Ligové derby dvou nesmiřitelných táborů, vzestupná forma domácích, ale také třeba ohlášený bojkot ze strany sparťanských Ultras slibuje pondělní dohrávka 13. kola mezi fotbalisty Sparty a Bohemians 1905. Podvečerní duel bude zřejmě sledovat slušně zaplněné hlediště. Z předprodeje už zmizelo přes deset tisíc vstupenek a zdá se, že bojkot části letenských fandů atmosféře neuškodí.

1. FC Brno - Bohemians 1905 2:0

Skvělý vstup do druhé půle rozhodl o vítězství Brna, které se tak dostalo již na pátou příčku. Obvyklý bojovný výkon Bohemians dlouho držel bezbrankový stav. Prakticky ihned po změně stran se však trefil Polách a chvíli poté Kalouda. Ten, kdo tedy nestihl první tři minuty druhého poločasu, přišel o vše podstatné. Pražané tak již počtvrté jedou domů bez bodu.

Preview: 1. FC Brno - Bohemians 1905

Fotbalisté Brna odehrají během týdne již třetí zápas a rádi by zítra proti Bohemians završili vítězný hattrick. Klub z pražských Vršovic jede do moravské metropole potvrdit svou domácí výhru nad Mostem.

Sparta vyřadila Bohamians 1905

Středeční osmifinálové zápasy Poháru ČMFS.

Bohemians 1905 - FK SIAD Most 1:0

Ve vršovickém Ďolíčku se střetli adepti na sestup do druhé ligy, pražští Bohemians doma přivítali Most. Oba týmy, nacházející se na dně tabulky, od sebe dělil pouhý bod, proto oboěma mužstvům záleželo na tom, aby neudělaly zbytečnou chybu. Bohemians nakonec zvítězili 1:0 díky rychlé brance a odsunuli Most na dno tabulky.

Preview: Bohemians 1905 - FK SIAD Most

Tvrdý souboj se čeká v neděli v pražském Ďolíčku. V boji o příčky zaručující prvoligovou příslušnost se tam utká domácí Bohemka, podporována davem příznivců, s "exotickým" Mostem, v jehož kádru působí velký počet zahraničních hráčů.

SK Kladno - Bohemians 1905 2:1

Bohemka přijela na Kladno prolomit sérii proher, soupeř chtěl konečně, od debaklu kdy nasázel pět branek Budějovicím, vyhrát. Hrálo se za chladného počasí, dokonce padal sníh, ale přesto si na čtyřtisícový kladenský stánek našlo cestu 3725 diváků. Velký podíl na této kulise mají fanoušci Bohemians, kvůli kterým musel být v druhé půli zápas dokonce na chvíli přerušen.

Preview: SK Kladno - Bohemians 1905

Ve svém historicky prvním vzájemném zápase se v neděli utkají Kladno s Bohemians 1905. Oba týmy se nacházejí ve spodní části tabulky a reálně se jich týká boj o udržení v nejvyšší soutěži.

Bohemians 1905 - Dynamo České Budějovice 0:2

Strakovy Budějovice vyhrály už podruhé v řadě a konečně se alespoň na chvíli odpoutaly od sestupových příček. Klokani nenavázali na úspěšný výsledek, který předvedli v minulém domácím zápase se Slavií a po dvou inkasovaných gólech v prvním poločase bylo rozhodnuto.

Preview: Bohemians 1905 - Dynamo České Budějovice

Souboj současných sousedů v tabulce bude k vidění ve vršovickém ďolíčku, kam zavítají České Budějovice. Klokani se v posledním domácím zápase zvedli a poprvé vyhráli, a to hned nad Slavií.

FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:0

Nadprůměrný fotbal s velkým množstvím šancí viděl velmi slušně zaplněný stadion v Boleslavi. V prvním poločase domácí Pražany prakticky k ničemu nepustili, a také se dostali do vedení po dorážce Táborského. Druhý poločas už byl o poznání vyrovnanější, zápas však rozhodla druhý přesný zásah domácího útočníka brzy po změně stran.

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905

Boleslavi se letos zatím nedaří podle předpokladů, přesto už pět zápasů v řadě neprohrála a naposledy se dokonce radovala z výhry nad Spartou. I Bohemka se před týdnem radovala, v derby přehrála Slavii...

Přibyl skončil ve Spartě, odchází k Bohemians

Lukáš Přibyl opouští místo šéfa komunikace Sparty Praha a odchází k Bohemians 1905. Zde bude pracovat na postu ředitele, které bylo neobsazeno od letního odchodu Jiřího Steinbrocha.