Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav 1:1

K vítězství ve středočeském souboji měli blíže domácí, jenže přestávka, vynucená problémy s osvětlením, pomohla hostům k vyrovnávací brance Body si tak týmy podělily.

Preview: Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav

Již poslední Bohemians bude v neděli hostit fotbalisty z Mladé Boleslavi. Oba týmy mají, co napravovat. Domácí se pokusí utéct ze sestupového pásma a hosté s novým trenérem budou chtít zapomenout na předchozí nepovedené zápasy.

Slavia Praha - Bohemians 1905 2:1

Slavia dlouho nechávala své fanoušky na pokraji krize, ale v posledních chvílích přeci jen vítězný gól vstřelila, a Bohemka tak momentálně okupuje poslední příčku. Slávisté však v první půli rozhodně nepodali výkon hodný horkého kandidáta na titul.

Preview: Slavia Praha - Bohemians 1905

Před televizními kamerami se tradičně uzavře nedělní program dalšího kola nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže, a to malým pražským derby mezi vedoucí Slavií a předposledním týmem Bohemians 1905. Domácí mají jasný cíl: vyhrát, aby si minimálně uchovali dvoubodový náskok před hlavním pronásledovatelem Spartou. Hosté se pokusí na Strahově překvapit, případná výhra by je mohla vyhnat ze sestupových příček.

Deset minut od první jarní výhry

Až do 84. minuty se pro Bohemians vyvíjelo vše více než dobře. Tým kouče Zbyňka Busty vedl, pak ale přišla chyba obrany a Tomáš Necid vybojoval pro svůj Jablonec velmi cenný bod.

Preview: Bohemians 1905 - FK Jablonec

Vršovický Ďolíček uvidí důležitý souboj mezi místním klubem Bohemians 1905 a Jabloncem, oba týmy se pohybují ve spodní části tabulky. Hráči Bohemians jsou však na předposlední pozici, zato Severočeši jsou na tom o dvě místa a čtyři body lépe. Pokud se chtějí Klokani vzdálit od sestupu, musí poprvé na jaře vyhrát.

Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 2:1

Žižkov i druhé domácí utkání dokázal přetavit ve tři body, i když do šaten odcházel jako prohrávající. Bohemians tak stále čekají na jarní vítězství a boje o záchranu budou pro ně ještě velmi obtížné.

Preview: Viktoria Žižkov - Bohemians 1905

Žižkov čeká po Spartě druhý pražský klub po sobě. Bohemians jsou však na opačném konci tabulky, domácí jsou tedy mírnými favority.

Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 2:2

Zápas ve Vršovicích nepoznal vítěze. V dobrém světle se opět ukázal Sylvestre, který byl znovu u většiny šancí hostů, kteří dokonce dvakrát vedli. O vítězství je v posledních minutách obral Rezek.

Preview: Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň

Ve vršovickém Ďolíčku, kde se bude poprvé hrát pod umělým osvětlením, se odehraje utkání 18. kola Gambrinus ligy mezi domácí Bohemians 1905 a Plzní. Do role favorita jsou pasováni hosté, kteří po trochu překvapivém vítězství 2:0 nad Brnem okupují v tabulce pátou příčku. Klokani by rádi v neděli navázali na dobrý výkon z Olomouce, odtud si odvezli bod za remízu 1:1.

Na okraji Olomouce se v sobotu poprali fanoušci

Aktualizováno. Zhruba dvě stovky fotbalových fanoušků se v sobotu popraly během ligového utkání Olomouc - Bohemians 1905 na parkovišti přírodního koupaliště Poděbrady nedaleko Olomouce. Podle informací ČTK se jednalo o předem domluvenou potyčku několika různých klubů včetně například slovenských hooligans. Větším potyčkám však policie zabránila.

Sigma Olomouc - Bohemians 1905 1:1

Fotbalové jaro v Gambrinus lize začalo minutou ticha za v prosinci zesnulého bývalého obránce a oporu Sigmy Jiřího Vaďuru. Oba poločasy ovládl jiný tým, konečná remíza je tak tím spravedlivým kompromisem.

Preview: Sigma Olomouc - Bohemians 1905

Sigma Olomouc zahájí fotbalové jaro Gambrinus ligy utkáním s Bohemians 1905 před svým vlastním publikem. Domácí celek určitě bude chtít potvrdit kvalitní výsledky ze své zimní přípravy. I hostům se povedla a budou na ni chtít navázat právě na olomouckém Andrově stadionu.

Bohemians 1905 mají umělé osvětlení

Stadion prvoligového nováčka Bohemians 1905 ve Vršovicích má od dnešního dne umělé osvětlení. Nad hrací plochou v Ďolíčku dnes jeřáby vztyčily dva sloupy, další reflektory jsou osazeny na střeše hlavní tribuny. Fotbalový klub tím vyhověl nařízení Českomoravského fotbalového svazu k udělení licence pro účast v nejvyšší soutěži.

Přibyl: V zimě nikoho prodávat nechceme

Bohemians 1905 jsou letos v tabulce po podzimu předposlední s hrozivým skóre 9:21. Lukáš Přibyl, generální ředitel klubu, však panice nepropadá a v průběhu zimního přestupového období slibuje po Knakalovi, Karalovi, Zichovi a Pavlu Haškovi další posily. Zároveň dodává, že jeho tým neopustí žádný z talentovaných mladíků.