1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Habanec: Výsledek je to nejpozitivnější na tom, co jsme předvedli

Jablonečtí porazili doma Slovácko 2:1 a ve 3. kole první ligy se dočkali úvodní výhry. Domácí nasměroval za vítězstvím gólem ve čtvrté minuty Třešňák, po poločase pak přidal druhou branku kapitán Piták. V závěru pouze snížil Volešák.

Baumit Jablonec - 1. FC Slovácko 2:1

První letošní ligovou výhru zaznamenal vítěz českého poháru Baumit Jablonec. Severočeši dnes porazili Slovácko 2:0 a navázali tak na výsledek z Evropské ligy, navíc před důležitou odvetou si vylepšili formu.

Preview: Baumit Jablonec - 1. FC Slovácko

Jablonec ve třetím ligovém kole doma přivítá Slovácko. Domácí celek bude chtít navázat na čtvrtečních úspěch na evropské scéně a vylepšit si své postavení v české nejvyšší soutěži. Hosté by rádi zopakovali výkon z uplynulého kola, kdy doma zvítězili nad Jihlavou 3:2.

Zraněný Došek se pokusí stihnout závěr podzimní části ligy

Zraněný útočník Slovácka Libor Došek, který si v pátek na tréninku natrhl postranní vazy v koleně, se pokusí stihnout podzimní závěr ligy. Nyní má nejlepší střelec Slovácka uplynulého ročníku na noze ortézu a při chůzi používá berle. Měl by mít šest až osm týdnů nohu v klidu.

Útočník Slovácka Ondřejka dal gól po téměř dvou letech

Necelé dva roky a pětadvacet zápasů čekal útočník Slovácka Václav Ondřejka na svou další ligovou branku. Dočkal se teprve včera, kdy těsně před přestávkou po Valentově trestném kopu hlavou překvapil zkušeného jihlavského brankáře Blažka a vyrovnal na 1:1.

Slovácko otočilo zápas s Jihlavou a slaví první bodový zisk

Zápas dvou celků, které po první kole čekaly na body, vyznělo nakonec pro Slovácko. Tým z Uherského Hradiště sice prohrával, ještě do poločasu ale zvládl srovnat krok, načež z další standardky obrat dokonal.

Preview: 1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava

O své první letošní body svedou souboj poražení z úvodního kola. Domácí Slovácko přivítá v Uherském Hradišti Vysočinu Jihlava.

FK Teplice - 1. FC Slovácko 3:2

Fotbalisté Teplic dali v prvním kole ligy zapomenout na loňskou sezonu a před vlastním publikem dokázali porazit Slovácko 3:2. Severočeši měli na celek z Uherského Hradiště špatné vzpomínky, ale loňskou porážku 0:4 se jim podařilo odčinit. Teplice utkání skvěle rozehrály, nakonec se ale musely o výsledek strachovat.

Preview: FK Teplice - 1. FC Slovácko

Velkou odvetu proti týmu z Uherského Hradiště chystají v Teplicích. Domácí budou chtít na Stínadlech odčinit jarní debakl, a vítězně tak vstoupit do nové sezóny. Slovácko se ale na dalekou cestu nevydalo proto, aby důležité body z prvního kola odevzdalo.

Slovácko touží po umístění v horní polovině tabulky

Umístění v horní polovině tabulky je po loňském devátém místě cílem fotbalistů Slovácka v nadcházející sezoně první ligy. Za největší letní posilu považuje kouč Svatopluk Habanec záložníka Tomáše Radu z tureckého Sivassporu, který odehrál minulou sezonu na hostování v Jihlavě.

Defenzivní univerzál Rada míří ze Sivassporu do Slovácka

Slovácko posílí defenzivní univerzál Tomáš Rada, který přichází z tureckého Sivassporu, ale minulou sezonu strávil na hostování v Jihlavě. Slovácko o tom informovalo v tiskové zprávě. Hráčův agent Zdeněk Nehoda ČTK řekl, že Rada podepsal s klubem z Uherského Hradiště tříletou smlouvu. Bližší podrobnosti transferu zveřejněny nebyly.

Slovácko na začátku přípravy uvítalo navrátilce Ondřejku

Útočník Václav Ondřejka dnes doplnil tým Slovácka, kam se vrátil po roce stráveném na hostování v Mladé Boleslavi. Ondřejka by si podle svých slov v mužstvu z Uherského Hradiště znovu rád vydobyl pozici klíčového hráče, které se těšil před loňským odchodem.

Útočník Slovácka Došek zklamal zbytek své brněnské rodiny

Brněnský odchovanec Libor Došek přispěl jedním gólem k vítězství Slovácka nad Zbrojovkou 3:1. Výsledek ukončil téměř jedenáctiletý komplex Slovácka, které ve čtrnácti předcházejících vzájemných ligových zápasech nezvítězilo. Libor Došek byl tentokrát ve zvláštní roli, protože v brněnském klubu vyrostl.

Slovácko v derby zabralo a odváží si z Brna všechny tři body

Svěřencům Svatopluka Habance se podařilo odpovědět na poslední vzájemný výsledek a zejména díky skvělému vstupu do druhého dějství si z jihomoravské metropole odváží kýženou výhru 1:3. Ta Slovácko uchová na deváté příčce, zatímco soupeř zůstává třináctý.

Preview: Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko

Jihomoravské derby zachráněných celků ze středu tabulky se odehraje v Brně. Zbrojovka nastoupí proti borcům z Uherského Hradiště.