1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Slovácko odletělo k přípravě do Turecka bez Hlúpika a Biolka

Bez dvou zraněných hráčů Filipa Hlúpika a Matěje Biolka dnes odletěli fotbalisté prvoligového Slovácka k herní přípravě do turecké Antalye. Prvním soupeřem osmého týmu tabulky bude v úterý maďarský Haladas, v pátek pak dánský Viborg a na závěr ruský tým Volga.

Slovácko posílí útočník Diviš ze Senice

Jaroslav Diviš přestoupil ze Senice do Slovácka. Sedmadvacetiletý útočník podepsal s klubem z Uherského Hradiště smlouvu na rok s následnou možností opce. Na svých internetových stránkách o tom informovaly slovenský i český klub.

Górnik Zabrze testuje české obránce Kleina a Kubáně

Polský prvoligový klub Górnik Zabrze by se mohl stát novým chlebodárcem Martina Kleina a Lukáše Kubáně. Aktuálně druhý tým tabulky pozval dvojici zkušených obránců na několikadenní testy v rámci kondičního soustředění v Tatrách, kde by mělo padnout rozhodnutí o jejich případném angažmá.

Slovácko už vyjelo na kondiční soustředění do Kravař

Hráči Slovácka jako první prvoligový tým zamířili hned na začátku zimní přípravy na společné soustředění. Pět dnů budou svěřenci trenéra Svatopluka Habance pracovat na fyzické kondici v Kravařích. Týdenní přípravu v sobotu zakončí utkáním na umělé trávě ve Starém Městě proti třetiligové Kroměříži.

Záložník Volešák přestoupil ze Slovácka do Příbrami

Záložník Ladislav Volešák přestoupil ze Slovácka do Příbrami, kde už také zahájil zimní přípravu. Devětadvacetiletý fotbalista podle webu středočeského klubu podepsal v novém působišti tříletou smlouvu.

Příbram by měl posílit Volešák, o dalších posilách jedná

S týmem Příbrami by měl v pátek zahájit zimní přípravu také záložník Ladislav Volešák, o jehož přestupu jedná vedení klubu se Slováckem. Příbramský celek má vyhlédnuté i další posily, ovšem konkrétní jména zatím nechce komentovat.

Střelec Slovácka Došek podstoupil operaci kolena

Útočník Libor Došek ze Slovácka podstoupil operaci menisku. Koleno si poranil koncem července, kdy si na tréninku natrhl postranní vazy. Do ligy se pak vrátil po dvouměsíční přestávce, ale během zbytku podzimní sezony se objevily další potíže.

Vysočina Jihlava - 1. FC Slovácko 2:1

Pouhá pětiminutovka rozhodla o osudu páteční předehrávky šestnáctého kola první Gambrinus ligy a na svědomí ji měli hráči domácí Jihlavy. Vysočina si totiž deset minut před koncem poločasu počkala na chyby soupeře a dvěma góly rozhodla. Ani závěrečná korekce Slovácka hostům k bodům nijak nepomohla.

Preview: Vysočina Jihlava - 1. FC Slovácko

Předehrávku šestnáctého kola obstará zajímavý duel v Jihlavě. Domácí Vysočina se bude snažit odpoutat z posledního místa v duelu se Slováckem již pod novým koučem Radou.

Slavia po porážce na Slovácku opět žehrá na slabou koncovku

Pražský celek na trávníku uherskohradišťského stadionu jenom potvrdil, že na každou branku potřebuje opravdu nespočet vyložených šancí, čehož Moravané využili a skvělou produktivitou si zapisují důležité vítězství.

Preview: 1. FC Slovácko - Slavia Praha

Nedaleko sestupových příček se nacházejí oba soupeři, kteří se v rámci patnáctého kola představí v Uherském Hradišti. Slovácko i Slavia se budou snažit před zimní přestávkou sestupovým starostem co nejvíce vzdálit.

Vyloučení bylo nesmyslné, zlobil se Habanec na Radu

Znojemští prohráli ve 14. kole první ligy v domácím azylu v Brně se Slováckem 1:2. Hosté položili základ k výhře v úvodním poločase, ve kterém skóroval z penalty Kerbr a druhý gól přidal Ondřejka. Znojmu se podařilo snížit až v nastavení druhé půle zásluhou Nepožitka, soupeř přitom hrál od 42. minuty bez vyloučeného obránce Rady.

1. SC Znojmo - 1. FC Slovácko 1:2

Znojmo po čtyřech zápasech našlo svého přemožitele v podobě Slovácka. Hosté z Uherského Hradiště udeřili na začátku a konci prvního poločasu. V prvním případě proměnil penaltu Kerbr, ve druhém skóroval Ondřejka. Znojmo v závěru pouze snížilo z kopačky Nepožitka.

Preview: 1. SC Znojmo - 1. FC Slovácko

Sedm příček, ale pouhé dva body od sebe v tabulce dělí soupeře sobotního duelu, který se odehraje v Brně. Znojmo, které zde na podzim hraje svá domácí utkání, přivítá Slovácko.

1. FC Slovácko - Dukla Praha 0:1

V remízovém utkání mezi domácím Slováckem a pražskou Duklou byli nakonec úspěšnější hosté, kteří se zásluhou Marešovy branky ze 73. minuty přiblížili pohárovým pozicím. Hrdinou zápasu byl kromě úspěšného střelce zejména hostující gólman Filip Rada.