nenalezeny žádné články
31.08.2018 Kapustka zamířil do druhé polské ligy
Jenom druhou belgickou ligu bude hrát Bartosz Kapustka, polský záložník odešel z Leicesteru na hostování do Oud-Heverlee Leuven. (skysports.com)
08.06.2018 Duplus přestoupil do Leuvenu
Leuven oznámil příchod Frédérica Dupluse. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál se do druholigového belgického mužstva vydává z Racingu Lens, detaily transferu však ani jedna ze stran neupřesnila. (lequipe.fr)
22.09.2017 Leuven skutečně povede Pearson
Nigel Pearson se stal novým trenérem Oud-Heverlee Leuvenu. Druholigový belgický klub je součástí thajského konsorcia "King Power Group", které vlastní i Leicester City, kde 54letý stratég působil mezi lety 2008 až 2010 a 2011 až 2015. (transfermarkt.de)
22.09.2017 Pearson míří do druhé belgické ligy
V Belgii bude nově pracovat Nigel Pearson, bývalý manažer Leicesteru se stal novým trenérem druholigového Oud-Heverlee Leuven. (bbc.com)
06.07.2016 Bostock se upsal Lens
Bývalá naděje Tottenhamu John Bostock po Belgii nakoukne také do francouzských vod. Po vydařených dvou sezonách v Leuvenu si ofenzivní záložník řekl o dvouletou smlouvu ve francouzském druholigovém Racingu Lens. (lensois.com)
03.07.2016 Simaeys se vrací do Belgie
Obránce Jeroen Simaeys ukončil své ruské dobrodružství a ze Samary se stěhuje zpátky do vlasti. Na tři roky se uvázal celku OH Leuven. (hln.be)
04.02.2016 Pierazzi má namířeno do Belgie
Belgickou nejvyšší soutěž by mohl zkusit Jean-Baptiste Pierazzi. Ten je po listopadovém odchodu ze San Jose volným hráčem, zájem o jeho služby pak mají Mouscron a Leuven. (lequipe.fr)
02.01.2016 Poletanović odešel na hostování do Leuvenu
Nové působiště bude mít ve druhé polovině letošní sezóny Marko Poletanović. Srbský ofenzivní záložník příliš nenastupoval za Gent, načež si jeho služby na příštích šest měsíců zajistil konkurenční Oud-Heverlee Leuven. (transfermarketweb.com)
19.12.2015 Calvé si vysloužil angažmá v Belgii
V Belgii si zahraje Jean Calvé, smlouvu do konce sezony s ním podepsal předposlední tým tamní nejvyšší soutěže Oud-Heverlee Leuven. 31letý obránce naposledy hrál za Caen, od konce června byl bez angažmá. (lequipe.fr)
17.10.2015 Leuven bez Kostovskiho až do prosince
Makedonský útočník Jovan Kostovski se úvodem sezony v dresu belgického OH Leuven prosadil hned třikrát v pěti zápasech, od konce srpna však marodí s bolavým ramenem a teprve nyní si jasně vytyčil, kdy se hodlá vrátit na trávníky. Mělo by jít o začátek měsíce prosince. (nieuwsblad.be)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
08.03.Beer. Wilrijk - OH Leuven1:0
Další zápas
01.08.OH Leuven - Beer. Wilrijkinfo
Poslední zápas
25.09.Sint-Truiden - OH Leuven2:0e
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci