KVC Westerlo Belgie - KVC Westerlo - Zprávy

Další články

Záložník Zelenka odchází z Westerlo a hledá si nové angažmá

Záložník Lukáš Zelenka předčasně ukončil působení v belgickém klubu KVC Westerlo. S klubovým vedením se dnes domluvil na vypovězení smlouvy a stal se volným hráčem. O jeho dalším angažmá ještě není rozhodnuto. Fotbalista se však netají tím, že by z rodinných důvodů rád zamířil do vlasti.

Zelenka: Kdybych se měl teď vrátit, tak jedině do Sparty

Pokud by se český záložník Lukáš Zelenka měl nyní z belgického Westerlo vrátit do české ligy, v úvahu by prý připadala jen pražská Sparta. V šestém týmu loňského ročníku belgické ligy má sice smlouvu ještě na dva roky, přesto o návratu domů uvažoval.

Zelenka se vrátil po zranění

Návrat do základní sestavy zažil během víkendového utkání belgické ligy mezi Westerlo a Tubize Lukáš Zelenka, v němž jeho tým vyhrál 4:1 a na šestém místě tabulky ztrácí na vedoucí Standard Lutych pouhé tři body. Pro českého fotbalistu, který před třemi týdny oslavil 29. narozeniny, to byl první téměř kompletní zápas po zranění stehenního svalu.

Zelenka se vrací do belgického Westerlo

Lukáš Zelenka ukončil po dvou letech působení v tureckém Manisasporu a přestoupil do Westerlo. S jedenáctým týmem belgické ligy dnes podepsal osmadvacetiletý záložník smlouvu na 3,5 roku. Zelenka se vrací do dobře známých míst, neboť ve Westerlo už hrál v letech 1999 až 2001. Hráč informoval ČTK o svému přestupu krátce po podpisu smlouvy.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele