Sunderland AFC Anglie - Sunderland AFC - Zprávy

Sunderland AFC - Aston Villa 1:1

Dnešní střetnutí nabídlo vyrovnané, ale podprůměrné výkony obou týmů, a proto je remíza 1:1 zasloužená. Domácí fotbalisté po rychlé vstřelené brance především bránili, ovšem nejtěsnější vedení neudrželi a Aston Villa zásluhou Maloneyho vyrovnala.

Preview: Sunderland AFC - Aston Villa

Dnešní soupeři se nacházejí v dost odlišných postaveních a v tabulce je dělí propastných čtrnáct bodů. Ovšem Sunderland je na domácím hřišti mnohem silnější než venku a právě tohoto bude chtít proti Aston Ville využít.

Chelsea FC - Sunderland AFC 2:0

Lepší zápas si Andrej Ševčenko snad nemohl ani přát. Nejenom, že díky zranění Didiera Drogby nastoupil už od začátku, ale také vstřelil vítězný gól a zařídil tak Chelsea již třetí výhru v řadě, díky které si i nadále udrží v tabulce třetí pozici.

Preview: Chelsea FC - Sunderland AFC

Stejně jako pro Manchester United tak i Chelsea nepřipravilo 16. kolo žádný oříšek. Na Stamford Bridge totiž přijede 15. Sunderland, který poslední 4 venkovní střetnutí prohrál.

Majitel nočního klubu pomáhá Sunderlandu

Majitel nočního klubu Glass Spider se rozhodl pomoci svému oblíbenému týmu Sunderland k lepším výsledkům v anglické Premier League. Tony Griffiths totiž poslechl trenéra Roye Keana a ochrance podniku nařídil, aby do klubu do konce sezony nepouštěli útočníka Anthony Stokese.

Everton FC - Sunderland AFC 7:1

Střetnutí liverpoolského Evertonu a Sunderlandu nabídlo divokou přestřelku, ze které po devadesáti minutách vyšli daleko lépe domácí fotbalisté. Ti svému soupeři zasadili celkem sedm úderů, zatímco Black cats pouze jeden. Toffes měli celé utkání po kontrolou a se svým protivníkem si v podstatě dělali, co uznali za vhodné.

Preview: Everton FC - Sunderland AFC

Toffes vstoupí do tohoto utkání v dobré formě a očekává se, že ji prodlouží. Prozatím se sice drží ve středu tabulky, ovšem podle odborníků mají na víc, což by měli potvrdit také proti Sundrlandu. Tým Roye Keana se sice stále drží nad pásmem sestupu, ale z vítězství se radoval zatím pouze dvakrát, navíc pokaždé na domácím hřišti.

Sunderland AFC - Newcastle United 1:1

Newcastle veze ze hřiště Sunderlandu pouhý bod a to musel svůj tým v 65. minutě zachraňovat Milner, jinak by dokonce Straky z tohoto zápasu vyšly naprázdno. Fanoušci na Stadium of Light se na gól vcelku načekali, přesto byl brzo po poledni v Sunderlandu k vidění atraktivní fotbal.

Preview: Sunderland AFC - Newcastle United

Sunderland zatím prožívá typickou nováčkovskou sezónu, zatím to vypadá na bo o záchranu a každý bod tak může mít cenu zlata. Nyní na Black Cats čeká Newcastle, tým ze středu tabulky, který určitě míří výš.

Preview: Manchester City - Sunderland AFC

Citizens jsou zatím v této sezoně doma úplně stoprocentní a nic by na tom nemělo podle papírových předpokladů změnit ani pondělní utkání se Sunderlandem.

Sunderland AFC - Fulham FC 1:1

Sunderland se s Fulhamem rozešel nakonec smírně, i když průběh zápasu napovídal jiný výsledek. Domácí celek se dokázal vyrovnat se ztrátou vykartovaného Halforda a vyrovnal na konečných 1:1 v 86. minutě.

Preview: Sunderland AFC - Fulham FC

Zápas Sunderland – Fulham je soubojem týmů z dolní poloviny tabulky. Oba celky mají shodně osm bodů, což stačí na šestnáctou, respektive třináctou příčku v ligové tabulce.

West Ham United - Sunderland AFC 3:1

West Ham po třech prohrách v řadě zabral, a proti Sunderlandu si připsal tři důležité body, ovšem neměl to vůbec jednoduché. O výhře Kladivářů rozhodl až v závěrečných minutách vlastní gól Gordona. Navíc v nastavení přidal další branku kanonýr Bellamy.

Preview: West Ham United - Sunderland AFC

Jediným nedělním zápasem Premier Legaue je střetnutí West Hamu United se Sunderlandem. Ani jednomu týmu se v posledních zápasech moc nedařilo, proto lze očekávat tvrdý boj.

Arsenal FC - Sunderland AFC 3:2

Desáté vítězství Arsenalu v řadě sledovali v neděli po poledni diváci na Emirates Stadium. Domácí se tak vrací na první příčku tabulky. Sunderland nebyl odevzdaným soupeřem, ačkoliv prohrával už o dvě branky, dokázal vyrovnat a o jeden bod přišel až deset minut před koncem.