Stoke City Anglie - Stoke City - Zprávy

Preview: Stoke City - Newcastle United

Osmnáct dnů měl Newcastle na zotavení po debaklu s Chelsea, na sestupové pozici tak má zápas k dobru, nicméně duel s Manchesterem City příliš velkou naději na vylepšení neskýtá. Stoke City si po tragickém přelomu ledna s únorem připsal dvě vítězství a podruhé v sezóně cílí na sérii tří úspěchů v řadě.

Stoke City - Aston Villa 2:1

Odevzdejte nejhorší výkon v sezóně a tři body máme jisté. I tak možná vypadají taktické pokyny před duelem s Aston Villou. Po okresním fotbalu z první půle zabral Stoke na deset minut po změně stran a bez většího úsilí skáče na osmé místo. Hosté, kteří byli nebezpečnější pro svou vlastní branku, sice po chybě sudího snížili, přesto se v závěrečných minutách dech netajil.

Preview: Stoke City - Aston Villa

Stoke City sice neoplývá žádnou skvostnou formou, přesto dokázal vyrovnat loňský rekord v počtu získaných bodů během šestadvaceti kol. To optimistickým fanouškům Aston Villy pomáhá jen loňské obdobné trápení Leicesteru, předminulý víkend ovšem ukázal, že udržení se v lize je zřejmě nesplnitelným snem.

AFC Bournemouth - Stoke City 1:3

Dva domácí zápasy, dvě porážky; a Bournemouth se do sestupové šlamastyky namáčí čím dál tím víc. Dnes na Goldsands podlehl trápícímu se Stoke City, které naopak konečně urvalo tři body. Po třech porážkách 0:3 v řadě nyní Potters naopak tři branky vstřelili a inkasovali jenom jedinkrát. Vrátili se tak do horní poloviny tabulky, naopak Cherries už na trojici "zoufalců" shlíží jen se čtyřbodovým odstupem.

Preview: AFC Bournemouth - Stoke City

Když se Ryan Shawcross, kapitán a stoper Stoke City, vrátil po zranění do sestavy, Potters s ním na hřišti víc než devět hodin nepoznali, co je to obdržený gól. Obdivuhodná až neskutečná série se nyní po jeho výpadku obrátila v horor. Posledních 240 minut bez něj totiž parta Marka Hughese dostala hned devět branek. Využít se toho pokusí i Bournemouth.

Krkić podepsal novou smlouvu, zásluhu na tom má manažer Hughes

Poměrně rychlá byla jednání mezi vedením Stoke City a Bojanem Krkićem ohledně podmínek nového kontraktu pro španělského útočníka. Dnes odpoledne byla oznámena dohoda a hráč může v anglickém klubu pokračovat až do června 2020...

Stoke City - Everton FC 0:3

Everton dokonale vrátil Stoke bolestivou porážku z domácího utkání. I tentokrát Toffees třikrát pokořili Jacka Butlanda; jejich obrana však tentokrát zůstala nepokořena. Snadnou a jasnou výhru 3:0 gólově zaštítili Romelu Lukaku z penalty, Seamus Coleman a Aaron Lennon.

Preview: Stoke City - Everton FC

Většinu prosince Stoke City šokovalo celou Premier League. Porazilo Manchester City, Manchester United, vyhrál fantastickou přestřelku proti Evertonu. Před druhým zápasem s Toffees však mají formu o poznání horší. Z pěti utkání v novém roce vyhráli jenom jediný, poslední tři duely navíc nedokázali vstřelit gól - a hned šest jich naopak inkasovali.

Premier League v kostce (24. kolo)

Mělo se za to, že Liškám brzy dojde dech. Že náročnější los nemůžou zvládnout a začátkem února už budou pod první čtveřicí. Jenže Leicester díky kanonýrovi Vardymu porazil i Liverpool a dál vládne tabulce s tříbodovým náskokem! Arsenal naopak už počtvrté v řadě selhal, potřetí nedal gól a spadl na "své" čtvrté místo až za Tottenham.

Manchester United - Stoke City 3:0

Tři góly, zábavná hra a branky na Old Trafford v prvním poločase! Manchester United zažil zápas snů, fanoušci v jejich divadle poprvé čtyřech měsících neměli před přestávkou nutkání usínat a odměnou byl svižný a především vítězný výkon. Stoke City dnes hrálo pouze roli sparing partnera, když výhru 3:0 střelecky zajistili Jesse Lingard, Anthony Martial a Wayne Rooney.

Stoke City koupilo Imbulu a překonalo klubový rekord

Stoke City se rozhodlo investovat velké finance do jednoho hráče a vytvořilo nový klubový rekord. Nejdražší posilou anglického klubu se dnes stal francouzský záložník Gianelli Imbula, který přišel na přestup z FC Porto...

Preview: Manchester United - Stoke City

Vtipy o střelecké potenci domácích na Old Trafford jen těžko skončí po vítězství v Derby, mnohem příznivěji by zapůsobil úspěch proti Stoke City, nejvděčnějšího hosta pro Manchester, který navíc musí vstřebávat vyřazení z obou pohárů.

Leicester City - Stoke City 3:0

Pohádka stále nekončí! Leicester dnes naprosto bez potíží přejel neškodné Stoke City a minimálně do zítřejšího večera se opět dostal do čela Premier League. Důležitou roli při vítězství 3:0 sehrál Danny Drinkwater, který první gól se štěstím dal a druhý báječně připravil Jamiemu Vardymu. Prosadila se i další hvězda Riyad Mahrez, jenž předvedl úchvatnou práci před brankou Leonarda Ulloy.

Preview: Leicester City - Stoke City

Na King Power Stadium se při příležitosti třiadvacátého kola Premier League utkají dvě asi nejhezčí překvapení letošní anglické sezóny. Stoprocentně to platí pro domácí Leicester, který z pozice kandidáta na sestup nepřestává atakovat horní pozice a momentálně mu absolutní čelo uniká pouze o skóre. Stoke zase ze sedmé příčky vyhlíží na pohárové pozice, kde se nyní pře hlavně s West Hamem.

Arsenal na Stoke remizoval 0:0 a je opět první

Vyrovnaný zápas skončil vyrovnaným výsledkem. Stoke si s Arsenalem nic nedarovali, ovšem větší přesnost ve finální fázi spojená s několika výtečnými zákroky brankářů na obou stranách nakonec mají za výsledek bezbrankovou remízu.