Fanoušci klubu jsou uživatelé, kteří mají tento klub mezi svými oblíbenými.
Tento klub zde má 19 fanoušků, z nichž 6 jej má jako hlavní klub.
Přidat klub do oblíbených - stát se fanouškem!
Oblíbené kluby uživatele jsou rozděleny na hlavní a vedlejší. Hlavní mohou být pouze tři, vedlejších může mýt sedm. Vyberte, zda chcete tento klub do oblíbených zařadit jako hlavní, nebo jako vedlejší.
Vedlejší Hlavní
31.08. Wimmer bude pomáhat Mouscronu
Excel Mouscron získal Kevina Wimmera. Rakouský stoper přichází na roční hostování ze Stoke City, kde má stále kontrakt do roku 2022. (transfermarkt.de)
31.08. Imbula posílí Lecce
Záložník Giannelli Imbula se stal posilou italského Lecce. Nováček Serie A získal francouzského fotbalistu anglického Stoke City na roční hostování s opcí. Ta má být ve výši 4 milionů eur a italský klub ji plánuje uplatnit ve chvíli, kdy by se mu podařilo zajistit si udržení v nejvyšší soutěži i pro příští rok. (football-italia.net)
30.08. Imbula je na zdravotní prohlídce
Gianelli Imbula přiletěl do Lecce a podrobuje se zdravotní prohlídce. Záložník následně podpisem smlouvy stvrdí přestup ze Stoke City, druholigový anglický klub dostane čtyři miliony eur. (transfermarketweb.com)
29.08. Imbula zítra přiletí do Lecce
Giannelli Imbula co nevidět vyrazí na letiště. Záložník přestoupí ze Stoke do Lecce, v průběhu zítřejšího dne přicestuje do Itálie a podrobí se zdravotní prohlídce, po níž podpisem stvrdí přestup za čtyři miliony eur. (football-italia.net)
29.08. Celtic získal Bauera
Moritz Bauer bude hostovat z anglického Stoke City v glasgowském Celticu. Rakouský pravý obránce přichází na roční hostování. (bbc.co.uk)
28.08. Lecce by mohl posílit Imbula
Giannelli Imbula by mohl odejít na Apeninský poloostrov. Na hostování záložníka Stoke City podle italských médií pracuje Lecce. (football-italia.net)
08.08. Carter-Vickers hostuje ve Stoke City
Stoke City oznámilo příchod Camerona Cartera-Vickerse. Osminásobný reprezentant USA do klubu z League Championship zamířil na roční hostování z Tottenhamu. (transfermarkt.de)
05.08. AS Monaco jedná o příchodu Ndiayeho
Papa Alioune Ndiaye loni hostoval v Galatasarayi a ze Stoke City dost možná odejde i nyní. Zájem o senegalského záložníka má AS Monaco, jehož představitelé zahájili jednání. (getfootballnewsfrance.com)
29.07. Shawcross se podrobil operaci
Hodně dlouho bude mimo hru Ryan Shawcross. Obránce Stoke City si ze sobotního přátelského duelu s Leicesterem odnesl zraněnou nohu a jednalo se o zlomeninu, fotbalista za sebou aktuálně už má operaci. Zatím není jasné, jak dlouho bude mimo hru. (bbc.com)
28.07. Beşiktaş se zajímá o Martinse Indiho
Bruno Martins Indi má se Stoke City smlouvu do roku 2022, odejít by však mohl o poznání dříve. Zájem o 34násobného reprezentanta Nizozemska má Beşiktaş, který již měl zahájit konkrétní jednání. (vi.nl)
Další expres zprávy
Poslední zápas
21.09.Brentford FC - Stoke City0:0
Další zápas
27.09.
21:00
Stoke City - Nottinghaminfo
Tabulka
 TýmZB
21.Luton Town87
22.Barnsley FC85
23.Stoke City82
24.Huddersfield Town81
Poslední zápas
27.08.Leeds United - Stoke City2:3p
Další zápas
24.09.
20:45
Crawley Town - Stoke Cityinfo