Stoke City (Anglie) - fanoušci

Fanoušci klubu jsou uživatelé, kteří mají tento klub mezi svými oblíbenými.
Tento klub zde má 21 fanoušků, z nichž 7 jej má jako hlavní klub.
Přidat klub do oblíbených - stát se fanouškem!
Oblíbené kluby uživatele jsou rozděleny na hlavní a vedlejší. Hlavní mohou být pouze tři, vedlejších může mýt sedm. Vyberte, zda chcete tento klub do oblíbených zařadit jako hlavní, nebo jako vedlejší.
Vedlejší Hlavní
17.06. Stoke dohodlo příchod Lindsayho
Liam Lindsay se má přesunout v rámci League Championship. Obránce Barnsley směřuje do Stoke City, která za něho má v souhrnné výši zaplatit 2,5 milionu liber. (skysports.com)
14.06. Aston Villa chce přivést Butlanda
Jack Butland je spojován s odchodem ze Stoke City a nyní má dalšího nápadníka. Zájem o anglického reprezentanta má Aston Villa, která se tak přidala k dalšímu klubu z nejvyšší soutěže Bournemouthu. (skysports.com)
26.05. Berahino už není hráčem Stoke
Stoke City ukončilo spolupráci se Saidem Berahinem. Reprezentant Burundi byl nedávno přistižený za řízení pod vlivem alkoholu a nyní s ním celek z League Championship ukončil kontrakt. (skysports.com)
10.05. Bojan Krkić je na odchodu ze Stoke City
Bojan Krkić není spokojen se svým herním vytížením ve Stoke a chystá odchod z druholigového anglického klubu. Vedení je ochotno vyjít ofenzivnímu fotbalistovi vstříc, i když by se rozhodně nebránilo ani jeho setrvání. (vi.nl)
01.05. Haugaard rovněž odejde ze Stoke
Stoke City opustí také Jakob Let Haugaard. Náhradní gólman opustí celek z League Championship po vypršení smlouvy jako volný hráč. (skysports.com)
01.05. Fletcher a Adam opustí Stoke City
Stoke City po skončení tohoto ročníku opustí Darren Fletcher a Charlie Adam. Zkušeným středopolařům ve druholigovém anglickém klubu vyprší smlouvy a nové od Potters nedostanou. (skysports.com)
26.04. Bournemouth touží po Butlandovi
Anglický Bournemouth se v létě zaměří na zisk brankáře Jacka Butlanda z druholigového Stoke. Jako protiváhu chce při přestupu kromě peněz použít také bosenského gólmana Asmira Begoviče, který by měl putovat opačným směrem. (dailymail.co.uk)
05.04. Hannover si neponechá Wimmera
Kevin Wimmer se má po hostování v Hannoveru vrátit do Stoke City. Německý celek má sice na obránce předkupní právo ve výši 12 milionů eur, které se automaticky aktivuje, pokud Rakušan odehraje 24 ligových utkání, avšak vzhledem k tomu, že 96ky směřují do druhé ligy, tak této možnosti nevyužijí. (transfermarkt.de)
05.03. Butland objektem zájmu Crystal Palace
Crystal Palace hledá posilu mezi tři tyče a rozhlíží se přitom i v League Championship. Londýnský celek si údajně vyhlédl Jacka Butlanda, jenž má do roku 2021 smlouvu se Stoke City. (transfermarketweb.com)
18.02. Berahino měl řídit pod vlivem alkoholu
Velké problémy zřejmě bude mít Saido Berahino. Útočník Stoke City se měl podle informací "Sky Sports" vysokou rychlostí prohánět Londýnem, načež přivolaná policie zjistila, že řídil pod vlivem alkoholu a nechala bývalého mládežnického reprezentanta Anglie ve vazbě. (skysports.com)
Další expres zprávy
Poslední zápas
05.05.Stoke City - Sheff. Utd2:2
Tabulka
 TýmZB
14.Preston North End4661
15.Blackburn Rovers4660
16.Stoke City4655
17.Birmingham City4652
18.Wigan Athletic4652
Poslední zápas
15.01.Stoke City - Shrewsbury Town2:3
Poslední zápas
26.09.Nottingham - Stoke City3:2