Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Nottingham i Leeds se chtějí vzdálit sestupovému pásmu

Nebývale vyrovnaný je i na startu druhé poloviny soutěže boj o záchranu v Premier League. Akutně ohrožená je sestupem aktuálně osmička týmů, z nichž nejlépe je na tom Nottingham. To se ale může rychle změnit, ve vzájemném zápase se na něj může dotáhnout Leeds.

Man Utd uspěl proti Nottinghamu i podruhé a zahraje si finále ve Wembley

Man Utd dokázal Nottingham porazit i v odvetném utkání a na Old Trafford zvítězil 2:0. Domácí fanoušci si museli na úvodní branku počkat až do 73. minuty, kdy se prosadil střídající Martial, který dorážel zblokovanou střelu Rashforda. O pár minut později přidal druhý gól Fred, a definitivně tak potvrdil vítězství domácího týmu. Finále se bude hrát 26. února ve Wembley, Rudí ďáblové v něm narazí na Newcastle.

Tři třicátníci pro Nottingham: Jeho dres nově obléknou Shelvey, Felipe a Navas

Nottingham zbrojí na záchranu v Premier League. V poslední den přestupového období jeho řady posílili hned tři hráči, a to středopolař Jonjo Shelvey, stoper Felipe a též brankář Keylor Navas. Zatímco prvně dva jmenovaní se do tradičního hrabství Nottinghamshire přesunuli na trvalý přestup, kostarický gólman bude figurovat u The Tricky Trees na půlroční výpůjčku.

Man Utd chce v odvetě potvrdit postup do finále EFL Cupu

Man Utd už vyhlíží finále ve Wembley, jelikož první zápas proti Nottinghamu opanoval v poměru 3-0 a do odvety jde ve velmi pohodlné pozici.

Man Utd si veze do odvety třígólový náskok

V prvním utkání semifinále EFL Cupu Man Utd porazil Nottingham 3:0. Hostujícímu týmu vyšel zejména první poločas, ve kterém se prosadili Rashford a Weghorst. Pro nizozemského útočníka to byla vůbec první trefa v novém působišti. V závěru zápasu výsledek ještě pojistil Fernandes. Odveta se odehraje na Old Trafford 1. února.

Nottingham vyzve v semifinále EFL Cupu Man Utd

Man Utd by si rád spravil chuť po ligové prohře s Arsenalem a v prvním utkání semifinále EFL Cupu se představí na půdě Nottinghamu, jenž Rudé ďábly porazil naposled v prosinci 1994.

Bournemouth se s Nottinghamem rozešel smírně

Duel 21. kola Premier League mezi Bournemouthem a Nottinghamem Forest vítěze nenašel. Utkání skončilo remízou 1:1, za domácí se trefil Jaidon Anthony a za hosty Sam Surridge.

Nottingham Forest v sobotu vycestuje na jižní pobřeží do Bournemouthu

V sobotu se na Vitality Stadium střetne Bournemouth a Nottingham Forest. Zatímco hosté vyhráli tři z posledních pěti ligových zápasů a vymanili se z pásma sestupu, domácí jsou po poslední porážce 0:2 s Brentfordem až na 17. místě tabulky.

Nottingham Forest posiluje z Palmeiras, po Scarpovi přivedl Danila

Danilo se vydává na první evropské angažmá, Palmeiras vyměnil za Nottingham Forest. Jednadvacetiletý záložník se nováčkovi Premier League zavázal na šest a půl roku...

Lišky v nottinghamském lese nepochodily. Další domácí úspěch Forestu zařídil Johnson

Nottingham ovládl East Midlands derby proti Leicesteru, který na City Ground porazil 2:0. Dvě velké šance poslat Foxes do vedení měl na začátku obou poločasů Harvey Barnes, pokaždé ale v koncovce selhal. Vítězství Forestu zařídil dvěma góly ve druhém poločase Brennan Johnson. Nováček soutěže tak už posedmé v řadě bodoval na domácí půdě, naopak Lišky prodloužily sérii porážek už na čtyři utkání.

Nottingham svede souboj s Leicesterem City

Nottinghamu se po reprezentační pauze zatím docela daří. Nováček soutěže vystoupal ze sestupových příček na současné patnácté místo a pokud by se mu mohlo přemoci i Leicester City, mohl by se posunout na třináctou příčku. Naproti tomu Leicester zatím po pauze způsobené mistrovstvím světa v Kataru čeká na svůj první bodový zápis a Brendan Rodgers potřebuje své ovečky konečně zase naučit bodovat.

Southampton podlehl Nottinghamu

Situace Southamptonu začíná být pořádně nepříjemná. Saints totiž nezvládli domácí klání s Nottinghamem Forest a po prohře 0:1 zůstávají přikovaní ke dnu ligové tabulky. Naopak Forest se posunuli mimo sestupové pozice na patnáctou příčku tabulky.

Poslední Southampton přivítá Nottingham

Southampton by se rád odlepil ode dna tabulky a v domácím zápase vyzve Nottingham, kterému se nadále nedaří na hřištích soupeřů a stále čeká na svou premiérovou výhru.

Chelsea s Nottinghamem pouze remizovala

Blues předvedli v Nottinghamu velmi nevýrazný výkon a v 18. kole Premier League získali jenom bod. Hosté se sice dostali do vedení už v 16. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil Sterling, ale v druhém poločase vyrovnal po rohovém kopu Serge Aurier. Nottinghamu se tak v domácím prostředí nadále daří a neprohrál zde již šest zápasů v řadě.

Nottingham se pokusí překvapit Chelsea

Blues se po reprezentační pauze vrátili na vítěznou vlnu a dobrý výkon budou chtít zopakovat proti Nottinghamu, který v minulém kole podlehl Manchesteru United.