Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Southampton podlehl Nottinghamu

Situace Southamptonu začíná být pořádně nepříjemná. Saints totiž nezvládli domácí klání s Nottinghamem Forest a po prohře 0:1 zůstávají přikovaní ke dnu ligové tabulky. Naopak Forest se posunuli mimo sestupové pozice na patnáctou příčku tabulky.

Poslední Southampton přivítá Nottingham

Southampton by se rád odlepil ode dna tabulky a v domácím zápase vyzve Nottingham, kterému se nadále nedaří na hřištích soupeřů a stále čeká na svou premiérovou výhru.

Chelsea s Nottinghamem pouze remizovala

Blues předvedli v Nottinghamu velmi nevýrazný výkon a v 18. kole Premier League získali jenom bod. Hosté se sice dostali do vedení už v 16. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil Sterling, ale v druhém poločase vyrovnal po rohovém kopu Serge Aurier. Nottinghamu se tak v domácím prostředí nadále daří a neprohrál zde již šest zápasů v řadě.

Nottingham se pokusí překvapit Chelsea

Blues se po reprezentační pauze vrátili na vítěznou vlnu a dobrý výkon budou chtít zopakovat proti Nottinghamu, který v minulém kole podlehl Manchesteru United.

Manchester doma nezaváhal

Rudí ďáblové v 17. kole Premier League porazili na Old Trafford Nottingham. Skóre zápasu otevřel ve 20. minutě Rashford, který se prosadil po rohovém kopu. O dvě minuty později anglický útočník asistoval Martialovi, jenž přesnou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Vítězství definitivně stvrdil v 87. minutě střídající Fred. Manchester nyní ztrácí jen bod na čtvrtý Tottenham, navíc má jeden zápas k dobru.

Na Old Trafford přijede Nottingham

United v rámci EFL Cupu bez problému zdolali Burnley a na dobrý výkon se pokusí navázat i v Premier League, kde je čeká Nottingham. Hosté by zase rádi vylepšili bilanci venkovních zápasů, jelikož jako jediný tým soutěže ještě na cizím hřišti nevyhráli.

Nottingham Forest oslavil těsné vítězství, Crystal Palace zahodil penaltu

Situace Nottinghamu Forrest nevypadá už tak bezvýchodně, jak se mohlo zdát ještě před pár týdny. Domácí přece zaznamenávají výsledková zlepšení, a poté, co před vlastními fanoušky nedávno senzačně skolili Liverpool, si poradili taktéž s Crystalem Palace. A zatímco gólový účet The Tricky Trees obohatil Morgan Gibbs-White, hosté skórem neuměli nijak pohnout.

Nottingham Forest se může výhrou nad Crystal Palace vyšplhat mimo sestupové pozice

Poslední klub Premier League Nottingham Forest se bude snažit poprvé od začátku září vymanit ze sestupového pásma, když v sobotu přivítá na City Ground Crystal Palace. Eagles si mezitím budou chtít druhým venkovním vítězstvím v řadě upevnit své postavení v horní polovině tabulky.

Brentford v nastavení přišel o výhru v Nottinghamu

Nottingham Forest remizoval v zápase patnáctého kola Premier League s Brentfordem 2:2. Domácí vedli díky brance Morgana Gibbse-Whitea, hosté poté zásluhou Bryana Mbueuma a Yoaneho Wissy otočili. V úplně poslední minutě vlastním gólem srovnal Mathias Jörgensen.

Zabere poslední Nottingham proti Brentfordu?

Nottingham Forest v zápase patnáctého kola přivítá Brentford. Domácí se po solidním startu sezony začali tabulkou rychle propadat a nyní jsou s devíti body na poslední příčce. Hosté mají o šest bodů více a patří jim jedenáctá pozice.

Arsenal si doma pohrál s Nottinghamem

Arsenal porazil v utkání čtrnáctého kola Premier League Nottingham Forest 5:0. Skóre otevřel Gabriel Martinelli, dva góly přidal Reiss Nelson, po jednom poté Thomas Partey a Martin Ødegaard.

Arsenal chce zpět na první místo

Arsenal hostí v zápase čtrnáctého kola Premier League Nottingham Forest. Gunners se budou chtít vrátit na první příčku, kam průběžně poskočil Manchester City. Forest jsou úplně poslední a případná výhra by jim obrovsky pomohla.

Nottingham překvapivě zdolal favorizovaný Liverpool

Velké překvapení se v sobotu odpoledne událo v Nottinghamu, kde poslední celek tabulky překvapivě zdolal Liverpool těsně 1:0. Hosté se přitom po dvou výhrách v řadě vraceli do formy, prohra s posledním celkem tabulky je ale pro družinu Jürgena Kloppa dalším nepříjemným políčkem do tváře. Naopak domácí fanoušci mohou jásat, jejich miláčci totiž vyhráli poprvé od druhého kola po dlouhých devíti duelech.

Liverpool míří na hřiště nováčka

Nottingham Forest hostí v utkání třináctého kola Premier League Liverpool. Zatímco hosté pomalu napravují nepovedený úvod a v tabulce se zatím vyšplhali na sedmou příčku, domácí se naopak propadli na úplné dno.

Brighton obranu Nottinghamu neprolomil

Brighton v domácím klání dvanáctého kola Premier League remizoval s Nottinghamem Forest 0:0. Domácí měli jasnou převahu, střely na bránu ovládli 7:0, ale gól se jim vsítit nepodařilo.