Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Liverpool míří na hřiště nováčka

Nottingham Forest hostí v utkání třináctého kola Premier League Liverpool. Zatímco hosté pomalu napravují nepovedený úvod a v tabulce se zatím vyšplhali na sedmou příčku, domácí se naopak propadli na úplné dno.

Brighton obranu Nottinghamu neprolomil

Brighton v domácím klání dvanáctého kola Premier League remizoval s Nottinghamem Forest 0:0. Domácí měli jasnou převahu, střely na bránu ovládli 7:0, ale gól se jim vsítit nepodařilo.

Brighton se bude chtít vrátit na vítěznou vlnu, v úterý vyzve poslední Nottingham

Brighton & Hove Albion a Nottingham Forest se budou v úterním utkání Premier League na Amex Stadium snažit napravit své víkendové porážky. Seagulls v pátek večer podlehli Brentfordu 2:0, tým Steva Coopera prohrál 1:0 s Wolverhamptonem Wanderers.

Střeleckou nemohoucnost Vlků ukončila penalta, Forest pokutovým kopem pohrdli a padli

Duel týmů z chvostu tabulky vyšel lépe domácímu Wolverhamptonu, který v 11. kole Premier League porazil Nottingham 1:0. Utkání nabídlo divákům hned dvě penalty. V 56. minutě ji na straně domácích dokázal proměnit Rúben Neves, Brennan Johnson v dresu soupeře naopak selhal. Vlci tak skórovali po dlouhých 370 minutách a prolomili sérii tří porážek. Forest se po osmém klání v řadě bez vítězství propadli na poslední místo v tabulce.

Wolves i Nottingham se chtějí odrazit ze sestupového pásma

Dva ze tří nejhorších týmů anglické Premier League na sebe narazí v rámci jedenáctého kola ve Wolverhamptonu. Domácí Vlci přivítají Nottingham, přičemž na soupeře mají pouhý bod k dobru.

Nottingham konečně bodoval, v neatraktivním utkání remizoval s Aston Villou

V pondělní dohrávce anglické Premier League se střetl Nottingham Forest s Aston Villou. Zápas nepřinesl příliš zajímavou podívanou. V úvodu zápasu se trefil Dennis, o několik minut později srovnal na konečných 1:1 Young.

Duel dvou trápících se celků, Nottingham přivítá Aston Villu

Pondělní dohrávku obstarají týmy, kterým se v úvodu sezony příliš nedaří. Poslední Nottingham Forest totiž na svém stánku přivítá šestnáctou Aston Villu a oba celky nutně potřebují tříbodový zisk, aby takříkajíc nastartovaly vlastní sezonu. Nottingham zatím doplácí na určitou nesehranost po letní obměně kádru, naproti tomu od Stevena Gerrarda - potažmo celé Aston Villy - se určitě čekalo více.

Manažer Nottinghamu Cooper dostal místo vyhazovu novou smlouvu

Navzdory spekulacím o propuštění dostal manažer Nottinghamu Steve Cooper u nováčka Premier League novou smlouvu do roku 2025. Forest, jenž se vrátil mezi elitu po 23 letech, je po osmi zápasech poslední v tabulce se ziskem čtyř bodů.

Leicester si připsal premiérové vítězství v sezóně

V 9. kole se střetly dva nejhorší týmy Premier League. Obě mužstva šla do zápasu s negativní sérii čtyř proher v řadě. Hosté vyhráli jediné utkání v sezóně, zatímco Leicester na svoje první vítězství stále čekal.

Poslední dva se střetnou v Leicesteru

V dohrávce devátého kola Premier League se utkají dva poslední celky tabulky. Domácí Leicester City přivítá Nottingham Forest, Foxes ještě letos nevyhráli a mají na kontě pouhý bod. Hosté jen o tři více.

Fulham ovládl souboj nováčků. Nottingham uzemnil třemi bleskovými zásahy

Nottingham padl v osmém kole Premier League na domácí půdě s Fulhamem 2:3. Forest se přitom už v 11. minutě ujal vedení, když se hlavou prosadil Taiwo Awoniyi. Po změně stran se ovšem rozjel hostující celek a po třech gólech v rozmezí šesti minut bylo o vítězi rozhodnuto. Rozdílovou branku si v 60. minutě připsal 27letý Angličan Harrison Reed.

Nottingham uvidí souboj nováčků, na City Ground dorazí Fulham

Program minulého kola Premier League byl v reakci na smrt britské královny Alžběty II. odložen, a tak se anglická nejvyšší soutěž vrací až tento víkend po více než týdenní pauze. Neúplné osmé kolo otevře v pátek večer souboj dvou nováčků, na City Ground se střetne Nottingham Forest s Fulhamem.

Nottingham má 22. letní posilu, jako volný hráč přišel obránce Aurier

Už 22. letní posilou nováčka anglické ligy Nottinghamu Forest se stal obránce Serge Aurier. Devětadvacetiletý kapitán reprezentace Pobřeží slonoviny přišel jako volný hráč po vypršení smlouvy s Villarrealem.

V Nottinghamu sklapla Csaplárova past. Bournemouth bere po sérii špatných výsledků výhru

Fotbalisté Bournemouthu předvedli v zápase šestého kola Premier League proti Nottinghamu parádní obrat, když stáhli dvougólové manko z první půle a zvítězili 3:2. Vítěznou trefou se blýskl v 87. minutě Jaldon Anthony, který se prosadil po velké minele soupeře. Pro hosty to byl první triumf po téměř měsíci. Navíc šlo o premiérové vítězství pro trenéra Garyho O’Neila, který na lavičce vystřídal Scotta Parkera.

Nottingham přivítá v souboji nováčků Bournemouth

V souboji nováčků anglické Premier League se představí na City Ground Nottingham Forest a AFC Bournemouth. Oba týmy mají na svém kontě po pěti kolech čtyři body a pouhé dvě vstřelené branky, a tak se nedají čekat gólové hody. Nottingham v týdnu dostal výprask od Manchesteru City, Bournemouth se vzpamatoval z vysoké prohry 0:9 na půdě Liverpoolu, a v naposledy získal bod za remízu s Wolves.