Kde slovo rivalita nestačí...

Koncem června 2004 přišel anglický fotbal o jednoho z těch váženějších synů. Po nalezení nového investora a přesídlení mimo tradiční londýnské sídlo definitivně zanikl kdysi prvoligový Wimbledon FC, aby přenechal své místo MK Dons. Stoupenci starého klubu si pak založili svůj vlastní, který se nyní třese na pohárovou revanš...  
29.11.2012 | Názory a komentáře | 88 komentářů
 

Nejošklivějším hráčem všech dob byl zvolen Dowie

Anglický deník The Sun zveřejnil ve svém dnešním vydání žebříček deseti nejošklivějších fotbalistů všech dob. Na první místo Angličané posadili Iana Dowieho, na dalších místech figuruje i několik současných hráčů v čele s Dirkem Kuytem z Liverpoolu a Ronaldinhem z AC Milán.  
03.03.2009 | Aktuality | 487 komentářů
20.01.2018 MK Dons opouští trenér Neilson
Milton Keynes Dons aktuálně ve třetí anglické lize okupuje sestupové příčky a sezonu se pokusí zachránit s novým koučem, Robbie Neilson byl dns klubem odvolán. (skysports.com)
17.01.2018 MK Dons vypomůže Tavernier
Marcus Tavernier stráví zbytek letošní sezóny v League One. Mladého záložníka Middlesbrough formou hostování angažoval Milton Keynes Dons. (skysports.com)
29.07.2017 Tshibola hostem v Milton Keynes
Aaron Tshibola na jaře vypomáhal v druhé anglické lize Nottinghamu Forest a na hostování z Aston Villy se vydává i teď. Záložník odešel na roční hostování do nyní třetiligového MK Dons. (avfc.co.uk)
09.03.2017 Pawlett se přesune do MK Dons
Peter Pawlett se měl po sezoně stát volným hráčem a už teď se fotbalista skotského Aberdeenu dohodl na příštím angažmá; na dva roky podepsal smlouvu s třetiligovým anglickým MK Dons. (skysports.com)
19.01.2017 Muirhead na cestě do MK Dons?
Robbie Muirhead by mohl vyměnit skotskou nejvyšší soutěž za třetí anglickou ligu. Pro posilu svého MK Dons se totiž za Heart of Midlothian vydává jeho bývalý kouč Robbie Neilson, který by ještě během dneška mohl dotáhnout příchod 20letého útočníka. (thescottishsun.co.uk)
02.12.2016 MK Dons by měl převzít Neilson
Robbie Neilson by se měl stát novým manažerem MK Dons. Třetiligový anglický celek se dohodl na kompenzaci s Heart od Midlothian a odchodu 36letého manažera za novou výzvou tak nic nebrání. (skysports.com)
29.11.2016 Neilson na lavičku MK Dons?
MK Dons hledá nového manažera, své hledí pak anglický celek upřel do Skotska. Třetiligové mužstvo má zájem o Robieho Neilsona z Heart od Midlothian, který už se svým novým potencionálním zaměstnavatelem vedl jednání. (bbc.com)
20.11.2016 Gerrard prý odmítl nabídku od MK Dons
Steven Gerrard neprodlouží smlouvu s Los Angeles Galaxy a už v průběhu týdne se vyskytly informace, podle nichž jedná o angažmá jako manažer třetiligového anglického MK Dons. Ten měl bývalému záložníkovi Liverpoolu dokonce předložit nabídku, Gerrard ovšem odmítl, jelikož chce pokračovat v aktivní kariéře. (espnfc.com)
17.11.2016 Gerrard novým manažerem NK Dons?
Steven Gerrard neprodlouží smlouvu s Los Angeles Galaxy a vrátí se do Anglie, nemusel by ovšem pokračovat jako aktivní fotbalista. Zkušený záložník se údajně může vydat na manažerskou dráhu, podle některých zpráv proběhla první jednání s třetiligovým anglickým celkem MK Dons. (espnfc.com)
23.10.2016 MK Dons propustilo kouče Robinsona
Karl Robinson už dále není manažerem anglického Milton Keynes Dons. Ten aktuálně ve třetí lize trůní až na 19. příčce. (skysports.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
21.09.Milton - Southend United0:1
Další zápas
28.09.Sunderland AFC - Miltoninfo
Tabulka
 TýmZB
13.Rotherham United812
14.Burton Albion912
15.Milton Keynes Dons912
16.Gillingham FC910
17.Rochdale AFC910
Poslední zápas
27.08.Southend United - Milton1:4
Další zápas
25.09.
20:45
Milton - Liverpool FCinfo