Manchester United Anglie - Manchester United - Zprávy

Man Utd vyřadil Fulham, hosté dohrávali v devíti

Man Utd zvládl čtvrtfinále FA Cupu a na Old Trafford porazil Fulham 3-1. Hosté šli v 51. minutě do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Mitrovič. Pro utkání však byla stěžejní 70. minuta, kdy Sancho zakončoval do prázdné brány a Willian zabránil jasnému gólu rukou. Rozhodčí brazilského záložníka vyloučil a nařídil pokutový kop, s tím ovšem nesouhlasil Mitrovič a do sudího strčil, čímž si vysloužil rovněž červenou kartu. Fernandes následně penaltu proměnil a hosté dohrávali v devíti. O dvě minuty později přidal druhý gól Sabitzer, jenž patičkou usměrnil míč do brány. V úplném závěru přidal druhý gól v zápase Fernandes a definitivně stvrdil vítězství Rudých ďáblů.

Na Old Trafford přijede nevyzpytatelný Fulham

Po vítězství v EFL Cupu zůstává Man Utd v boji o další dvě trofeje. Ve čtvrtfinále FA Cupu se Rudí ďáblové střetnou s Fulhamem, který v osmifinále hladce přešel přes Leeds.

Manchester United zdolal Betis i podruhé a zahraje si čtvrtfinále Evropské ligy

Manchester United předvedl v odvetě na španělské půdě zodpovědný výkon a díky trefě hvězdného Marcuse Rashforda zhruba deset minut po přestávce slaví jednoznačný postup do čtvrtfinále. V úvodním utkání na Old Trafford totiž zvítězil vysoko po výsledku 4:1 a v Seville tak nemusel nikam spěchat. V úvodu zápasu přečkal očekávaný tlak protivníka a následující průběh už byl převážně v jeho režii.

Manchester bude v Seville hájit pohodlný tříbrankový náskok

Manchester United se letos v Premier League snaží probojovat do základní skupiny Ligy mistrů a tento cíl momentálně dostává reálné obrysy, nyní se však určitě chce soustředit jen na vystoupení v osmifinále Evropské ligy. V úvodním utkání se výrazně zlepšil po přestávce a španělský Betis nakonec porazil vysoko po výsledku 4:1, v odvetě na španělské půdě tedy drží všechny trumfy v rukávu a do čtvrtfinálové fáze má slušně nakročeno.

Poslední Southampton veze z Old Trafford bod, Casemiro dostal další červenou

Southampton vybojoval ve 27. kole Premier League na Old Trafford bod. Výsledku hodně napomohlo vyloučení Casemira, který ve 34. minutě musel po tvrdém zákroku do sprch. Pro brazilského středopolaře se jednalo o druhou červenou kartu v dresu Rudých ďáblů. Utkání bylo plné šancí na obou stranách, ale ani jeden z týmů branku vstřelit nedokázal.

Na Old Trafford přijede Southampton

Man Utd splnil v Evropské lize povinnost a výhrou 4-1 nad Betisem Sevilla si aspoň trochu udobřil fanoušky, kteří museli minulý víkend zkousnout ostudnou porážku 0-7 na Anfiledu. Rudí ďáblové by se rádi vrátili na vítěznou vlnu i v lize a ve 27. kole se doma střetnou s předposledním Southamptonem.

Takovou reakci po Liverpoolu jsem si představoval, pochvaloval si Ten Hag

Erik ten Hag si po čtvrtečním úvodním osmifinále Evropské ligy s Betisem pochvaloval reakci Manchesteru United na nedělní ligový debakl 0:7 s Liverpoolem. "Rudí ďáblové" vítězstvím 4:1 výrazně nakročili k postupu mezi osm nejlepších týmů.

Manchester se oklepal z ligového debaklu a po hladké výhře 4:1 nad Betisem je jednou nohou ve čtvrtfinále EL

Manchester musel o víkendu skousnout potupnou porážku 0:7 s konkurenčním Liverpoolem a před tímto čtvrtečním utkáním osmifinále EL se tedy nenacházel v lehké situaci, ovšem i přes nerozhodný první poločas zabral v tom druhém a díky třem trefám zvítězil vysoko 4:1. Do odvety ve Španělsku hrané za týden si tedy odváží tříbrankový náskok a muselo by dojít k senzaci, aby mezi osmičku nejlepších nakonec nepostoupil.

Manchester United se po kolapsu s Liverpoolem pokusí přiblížit k čtvrtfinále EL proti Betisu

Rudí Ďáblové letos prožívají zvláštní sezónu, ovšem až na několik zaváhání mohou být se svým celkovým působením spokojeni. V Premier League se nacházejí na nadějné třetí pozici s devětačtyřiceti body a po dvou letech se mohou vrátit do Ligy mistrů, teď je ale čeká duel v osmifinále Evropské ligy a po víkendovém vystoupení na ligové scéně rozhodně mají co napravovat.

Ten Hag o debaklu United: Druhá půle byla neprofesionální

Podle manažera Erika ten Haga předvedli fotbalisté Manchesteru United ve druhém poločase nedělního utkání 26. kola anglické ligy v Liverpoolu neprofesionální a nepřijatelný výkon. Jeho svěřenci dostali po změně stran šest gólů a připsali si nejvyšší soutěžní porážku v klubové historii 0:7.

Ve šlágru kola Liverpool vypráskal Man Utd sedmi góly

Ostře sledovaný souboj těžkých vah dopadl naprosto jednoznačně. Liverpool rozstřílel ve 26. kole Premier League Man Utd 7:0. Vyrovnaný první poločas dopadl lépe pro domácí tým, který ve 43. minutě poslal do vedení Gakpo. Po přestávce už byl na hřišti jen Liverpool. Odevzdaní United naprosto rezignovali na defenzivu a nechali si dát neuvěřitelných šest gólů. Na straně domácích excelovalo ofenzivní trio Salah, Gakpo a Núñez, které se dohromady postaralo o šest branek ze sedmi.

Ve šlágru kola se střetne Liverpool s Man Utd

Největší pozornost bude ve 26. kole Premier League upřena na duel Liverpoolu s Manchesterem United. Svěřenci Jürgena Kloppa se na derby naladili pohodlnou výhrou nad Wolverhamptonem a rádi by Manchesteru oplatili porážku z Old Trafford, kde v srpnu prohráli 1:2. "Rudí ďáblové" neprohráli už jedenáct zápasů ve všech soutěžích a stále s nimi lze počítat v boji o ligový titul, proti Liverpoolu však v posledních desíti vzájemných zápasech v Premier League vyhráli pouze dvakrát.

Je to teprve začátek, řekl Ten Hag po triumfu United v Ligovém poháru

Manažer Manchesteru United Erik ten Hag po vítězství 2:0 nad Newcastlem ve finále anglického Ligového poháru vyzdvihl týmový výkon. Zisk první trofeje po šesti letech označil za pouhý začátek procesu obnovy "Rudých ďáblů".

Manchester United získal svoji první trofej po 6 letech, ve finále ligového poháru porazil Newcaslte

Manchester United zvítězil ve finále ligového poháru nad Newcastlem United. O výhře 2:0 a zisku první trofeje od roku 2017 rozhodly branky Casemira a Marcuse Rashforda.

Man Utd vyzve ve finále ligového poháru Newcastle

Finále ligového poháru ve Wembley nabídne souboj Man Utd proti Newcastlu. Nizozemský trenér Erik ten Hag může získat svou první trofej s Rudými ďábly. Proti němu bude stát Eddie Howe, jenž prožívá snovou sezónu s Newcastlem a rád by ji korunoval právě vítězstvím v EFL Cupu.