Leicester porazil Southampton, dvakrát se trefil střídající Pérez

Leicester v posledním utkání sezony nabídl svým fanouškům perfektní podívanou, diváci viděli pět branek. A čtyři z nich padly do sítě brankáře McCarthyho, jehož hned dvakrát pokořil střídající Ayoze Pérez. Southampton dnes na body jednoznačně neměl.
22.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Leicester se rozloučí domácím duelem proti Southamptonu

Leicester letos lehce zklamal a v příští sezoně si nezahraje evropské poháry, sezonu i tak zakončí v první polovině tabulky. V posledním kole se může dostat na osmé místo před Wolverhampton.
22.05. | Previews | žádný komentář

Chelsea se s Leicesterem o body podělila

Chelsea remizovala v dohrávce 27. kola Premier League s Leicesterem City 1:1. Hosty poslal do vedení James Maddison, za domácí poté vyrovnal Marcos Alonso.
19.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Chelsea si může proti Leicesteru pojistit třetí místo

Nezdarem Arsenalu na hřišti Newcastlu dostala Chelsea jistotu účasti v příštím ročníku Ligy mistrů, nyní si může zajistit i třetí místo. A to v případě, že na svém hřišti porazí v dohrávce Leicester, který v nabitém středu pole hraje už jen o co nejlepší umístění.
18.05. | Previews | žádný komentář

Silný start Watfordu ztrestaly Lišky i s úroky. Maddison přepisoval osobní rekord

Watford v posledním představení na Vicarage Road v rámci 37. kola Premier League padl s Leicesterem 1:5. Domácí sice poslal na začátku prvního poločasu do vedení Joao Pedro, kvůli následným hrubkám v obraně o něj však záhy přišli. Fantastický výkon předvedl James Maddison, jenž byl hlavní postavou obratu hostů. Anglický záložník zaznamenal dvě asistence a svůj 10. ligový gól, což se mu podařilo poprvé v kariéře.
15.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Svěřenci Brendana Rodgerse budou v utkání s Watfordem favority

V neděli odpoledne se na Vicarage Road utká, již jistě sestupující, Watford s Leicesterem. Osudy obou celků jsou již před utkáním zpečetěny. Watford se po roce opět vrátí do League Championship, zatímco Leicester se nachází v poklidném středu tabulky. První vzájemné ligové utkání v této sezóně skončilo výhrou Leicesteru 4:2, dvěma góly rozhodl o triumfu bývalý anglický reprezentant Jamie Vardy.
15.05. | Previews | žádný komentář

Leicester po přestávce zabral, Norwich nakonec porazil o tři branky

Když se naposledy Leicester radoval z vítězství, a to napříč domácí a evropskou scénou, psala se půlka dubna. Po sumárních čtyřech porážkách a třech remízách se konečně zaradoval ze skalpu některého ze soupeřů, teď se mu zdařilo skolit již sestupující Norwich. Ne že by hosté působili proti "Liškám" mdlým dojmem, akorát že ve druhé půli byl jejich rival hodně efektivní.
12.05. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Leicester bude chtít ukončit sérii bez výher

Leicester City přivítá v dohrávce 21. kola Premier League Norwich City. Foxes se vůbec nedaří a tabulkou se propadli na čtrnácté místo, "Kanárci" už mají jisté, že si příští rok nejvyšší soutěž nezahrají.
10.05. | Previews | 1 komentář

Everton se vyškrábal ze sestupových pozic

Leicester City prohrál v utkání 36. kola Premier League s Evertonem 1:2. Hosty poslal v úvodu do vedení Vitalij Mykolenko, vzápětí však vyrovnal Patson Daka. Důležité tři body v boji o záchranu vystřelil karamelkám Mason Holgate.
08.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Toffees jsou v ohrožení, teď jim v cestě stojí Leicester

Leicester City vyzve v utkání 36. kola Premier League Everton. Domácí jsou momentálně v tabulce jedenáctí a nic nenasvědčuje tomu, že by ještě letos měli o co hrát. To se ovšem nedá říct o hostech, kteří jsou osmnáctí a reálně jim hrozí pád do druhé ligy.
07.05. | Previews | žádný komentář
24.06. Leicester si pojistil Dewsbury-Halla
Kiernan Dewsbury-Hall předčasně prodloužil smlouvu s Leicesterem City. Třiadvacetiletý záložník je aktuálně s "Liškami" vázaný do roku 2027. (transfermarkt.de)
13.05. PSV Eindhoven musí zaplatit pokutu
Dvě pokuty ve shodné výši 25 tisíc eur dostal PSV Eindhoven za chování fanoušků ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy proti Leicesteru City. Foxes zaplatí o deset tisíc eur nižší částku. (vi.nl)
11.05. Arsenal bude usilovat o Tielemanse
Vedení Arsenalu se po letošní sezoně pokusí přivábit Youriho Tielemanse. Belgický záložník hraje za Leicester, kde má smlouvu do června 2023, nabídku na prodloužení v únoru odmítl. (dailymail.co.uk)
03.05. V Římě budou pískat Srbové
Srdjan Jovanović dohlédne na řádný průběh odvety semifinále Evropské konferenční ligy mezi AS Řím a Leicesterem City. Jako asistenti mu budou k ruce srbští krajané Uroš Stojković a Milan Mihajlović. VAR dostali na povel němečtí odborníci Bastian Dankert a Marco Fritz. (uefa.com)
28.04. AS Řím vede na půdě Leicesteru
Poločasový výsledek úvodního semifinále Konferenční ligy: Leicester - AS Řím 0:1 (15. Pellegrini).
28.04. Leicester dohrává bez Castagneho
Timothy Castagne z Leicesteru City nedohraje probíhající úvodní semifinále Evropské konferenční ligy proti AS Řím. Belgický reprezentant musel střídat po 20 minutách s neupřesněným zraněním. (kicker.de)
28.04. Sestavy: Leicester - AS Řím
Základní sestavy pro úvodní semifinále Konferenční ligy:
Leicester:
Schmeichel - Pereira, Fofana, Evans, Castagne - Maddison, Tielemans, Dewsbury-Hall - Albrighton, Vardy, Lookman.
AS Řím: Patrício - Roger Ibañez, Smalling, Mancini - Karsdorp, Mchitarjan, Cristante, Pellegrini, Zalewski - Zaniolo, Abraham.
26.04. Leicester očekává delegaci ze Španělska
Carlos del Cerro Grande půjde ve čtvrtek večer do práce, když byl delegován jako hlavní rozhodčí prvního semifinále Konferenční ligy mezi Leicesterem a AS Řím. Na pomezí budou s praporky pobíhat jeho španělští krajané Juan Carlos Yuste a Roberto Alonso Fernández. (uefa.com)
25.04. Leicester má zájem o Sangarého
Ibrahim Sangaré se zařadil k oporám PSV Eindhoven, odkud by mohl v létě zamířit za lepším. Zájem o 24letého záložníka projevil Leicester City. (abola.pt)
17.04. Rodgers šetří tři opory
Brendan Rodgers po úspěšném čtvrtfinále Konferenční ligy šetří vybrané opory, do zápasu s Newcastlem od začátku nenasadil obránce Evanse a záložníky Maddisona s Albrightonem. (bbc.com)