Leicester City Anglie - Leicester City - Zprávy

Leicester City přivítá rozjetý Liverpool, s nímž nutně potřebuje bodovat

V pondělí večer čeká Leicester City předposlední domácí zápas sezóny, na King Power Stadium zavítá Liverpool, který touží po postupu do Ligy mistrů. Svěřenci Deana Smitha naposledy prohráli s Fulhamem a nebezpečně se přiblížili sestupu z nejvyšší soutěže, Reds se naopak díky výhře 1:0 nad Brentfordem nadále drží v boji o postup do milionářské soutěže.

Přestřelka mezi Fulhamem a Leicesterem vyzněla lépe pro domácí

Fulham porazil ve 35. kole Premier League Leicester 5-3. Domácí vyhráli po třech porážkách za sebou a upevnili si desáté místo, zatímco šestnáctí hosté jsou opět o něco blíž sestupovým pozicím.

Fulham doma čeká Leicester

Fulham hostí v zápase 35. kola Premier League Leicester City. Cottagers jsou na desáté příčce v klidné středu tabulky, záchrana zajištěná, poháry vzdálené. O dost divočejší bude závěr sezony pro Foxes, kteří ze šestnácté pozice nemají na záchranu náskok ani bod.

Záchranářská přestřelka vyústila v dělbu bodů. Maddison zklamal Lišky zahozenou penaltou

Fotbalisté Leicesteru remizovali v souboji 34. kola Premier League doma s Evertonem 2:2. Lišky sice rychle prohrávaly, vývoj duelu však záhy otočily a ještě do pauzy mohly skórovat potřetí. Nařízenou penaltu však neproměnil James Maddison, čehož mohl následně litovat, neboť krátce po změně stran určil konečný stav hostující Alex Iwobi. I přes zisk pouhého bodu však Foxes alespoň na čas díky lepšímu skóre opustili sestupové příčky, na kterých naopak nadále zůstávají Karamelky.

Zachránářský souboj je tu, Leicester změří síly s Evertonem

Velmi důležitý záchranářský souboj je tu. V pondělí večer změří síly osmnáctý Leicester City se sedmnáctým Evertonem a ve hře je opravdu hodně. Vítězný tým se může posunout na šestnáctou příčku, naopak poražený zůstane přikován k sestupovým příčkám. Oba celky se nenachází v dobré herní pohodě a v sázce je opravdu hodně, dá se tedy očekávat opatrný zápas s důrazem na to neudělat chybu, ale kdo ví, třeba se nezaujatí fanoušci dočkají jednoho z těch výjimečných soubojů o záchranu, na které se pak dlouho vzpomíná.

Utkání mezi Leedsem a Leicesterem skončilo nerozhodně

Záchranářský duel mezi Leedsem a Leicesterem začal ve svižném tempu. A po úvodní brance Sinisterry a vyrovnávacím gólu veterána Vardyho nakonec skončil zápas remízou 1:1.

Souboj sestupem ohrožených týmů nabídne duel Leedsu s Leicesterem

Leeds se v 34. kole střetne s Leicesterem a zápas bude pikantní v tom, že obě mužstva v současné chvíli bojují o záchranu v Premier League a nutně potřebují bodovat.

Brzký gól Wolves vyburcoval Lišky k obratu. Dlouhý tlak přetavil v klíčovou výhru Castagne

Hráči Leicesteru si v 32. kole Premier League na vlastním hřišti poradili s Wolves 2:1, a připsali si tak důležité tři body v bojích o záchranu. Zápas se pro "Lišky" nevyvíjel dobře, neboť již ve 13. minutě poslal hosty do vedení Matheus Cunha. Domácí však inkasovaný gól probudil, za což byli odměněni ještě před odchodem do šaten, kdy remízový stav zajistil Kelechi Iheanacho. Aktivita Foxes pokračovala i po změně stran, což nakonec přetavil ve vítězný zásah Timothy Castagne, který zároveň zajistil svému týmu posun v tabulce mimo sestupové pásmo.

V sobotu odpoledne nabídne program Premier League duel Vlků s Liškami

Sestupem ohrožený Leicester City se bude snažit ukončit svou špatnou formu v sobotu, kdy na King Power Stadium přivítá Wolverhampton Wanderers. Lišky se pokusí vyhnout se desátému ligovému zápasu bez výhry v řadě, hosté chtějí poprvé po více než roce získat tři vítězství v nejvyšší soutěži za sebou.

City neměli s Leicesterem problém, dvakrát skóroval Haaland

Manchester City porazil v domácím duelu 31. kola Premier League Leicester City 3:1. Skóre otevřel John Stones, pak přidal další dva góly letošní fenomén Erling Haaland. Foxes v závěru snížili zásluhou Kelechiho Iheanacha.

Trenéra Smithe čeká na lavičce Leicesteru náročná premiéra

Manchester City bude v sobotu usilovat o desáté vítězství v řadě ve všech soutěžích, na Etihad Stadium totiž v rámci Premier League přivítá Leicester City. Zatímco Citizens se snaží přiblížit vedoucímu Arsenalu, Lišky se po příchodu trenéra Deana Smithe budou chtít odlepit ode dna tabulky.

Leicester za záchranou v Premier League povede trenér Smith

Leicester za záchranou v anglické lize povede Dean Smith. Dvaapadesátiletý trenér s 19. týmem tabulky podepsal smlouvu do konce sezony. Klub o tom informoval na webu.

Leicester doma padl

Leicester City doma nestačil v utkání 30. kola Premier League na Bournemouth a prohrál 0:1. O jediný gól se před přestávkou postaral Philip Billing.

V souboji dvou trápících se týmu se utká Leicester s Bournemouthem

V sobotu se na King Power Stadium odehraje potenciálně klíčové střetnutí dvou sestupem ohrožených týmů, Leicester City doma přivítá Bournemouth. Zatímco Foxes se snaží vyhnout čtvrté domácí porážce v řadě, Cherries prohráli osm z posledních devíti ligových zápasů na hřišti soupeře.

Aston Villa porazila i trápící se Leicester a přiblížila se vysněné Evropě

Aston Villa dokázala využít dvacetiminutové přesilovky v utkání s Leicesterem a po vyrovnaném průběhu zvítězila těsně 2:1. V první půli se prosadil hostující Watkins, ještě před přestávkou však vyrovnal Barnes. V 70. minutě byl po obdržené druhé žluté kartě vyloučen Dewsbury-Hall, a svěřenci Unaie Emeryho poté v závěru udeřili podruhé, když o výhře rozhodl střídající Traoré.