Leeds United Anglie - Leeds United - Zprávy

Leden vyhrál na půdě Norwiche

Norwich City prohrál v desátém kole Premier League s Leeds United 1:2. Všechny branky padly v rozmezí pěti minut, když teprve hosty do vedení poslal Raphinha, za domácí poté srovnal Omobamidele. Vítězný gól si pak připsal Rodrigo.

Leeds potřebuje zvítězit, příležitost má v Norwichi.

Až na sedmnáctém místě tabulky se po devíti kolech Premier League nachází Leeds, který to však nyní může napravit. Míří totiž na hřiště posledního Norwiche, který stále čeká na první vítězství.

Leeds z územní převahy vytěžil jen remízu

Leeds United remizoval v utkání devátého kola Premier League s Wolverhamptonem Wanderers 1:1. Hosty poslal v úvodu do vedení Hwang Hi-čchan, za domácí v úplném závěru zachránil remízu z penalty Rodrigo.

Naváží Wolves na sérii výher?

Leeds United se v devátém kole Premier League utká s Wolverhamptonem Wanderers. Domácí jsou v tabulce až sedmnácti, hosté se díky třem výhrám v řadě posunuli na desátou příčku.

Saints doma zdolali Leeds

Southampton porazil v zápase osmého kola Premier League Leeds United 1:0. Duel na začátku druhého poločasu rozhodl Armando Broja.

Southampton chce proti Leedsu konečně uspět

Southampton se konečně hodlá odrazit k lepším zítřkům, na jeho půdu však v sobotu zamíří Leeds, jenž má podobné plány. Obě mužstva se potýkají s nepříjemnými ztrátami, které budou muset zalepit.

Leeds těsně porazil Watford

Leeds United porazil na domácí půdě v sedmém kole Premier League Watford. O výhře svého celku rozhodl v prvním poločase Diego Llorente.

Leeds vyzve Watford

Leeds United hostí v utkání sedmého kola Premier League Watford. Domácí jsou zatím v tabulce na sestupové osmnácté příčce, hostům patří o něco lepší dvanáctá pozice.

West Ham v Leedsu otočil a připsal si cenné tři body

Potřetí v sezoně se podařilo zvítězit fotbalistům West Hamu. Ti uspěli na půdě Leedsu, který na výhru stále čeká a dnes jí byl blízko. Po Raphinhově trefě totiž dlouho vedl, nicméně hosté zásluhou Firpova vlastence a Antoniova gólu slavili vítězství 1:2.

West Ham zavítá na Leeds

Leeds United přivítá v šestém kole anglické nejvyšší soutěže West Ham United. Domácí jsou zatím až na sedmnáctém místě, "Kladiváři" už třikrát v řadě nevyhráli a jsou osmí.

Góly a zábava jen v první půli. Newcastle se rozešel smírně s Leedsem

Leeds šel v Newcastlu brzy do vedení, ještě v prvním poločase však o náskok přišel a nakonec veze ze severu Anglie jen bod. O góly se postarali Raphinha a Allan Saint-Maximin.

Stadion St. James Park uvádí souboj dvou nejhorších obran ligy

Páteční předehrávka pátého kola anglické nejvyšší soutěže by mohla nabídnout hodně branek. V Newcastlu se totiž proti sobě postaví dvě nejhorší obrany ligy. Na stadion St. James Park zavítá podobně se trápící Leeds.

Liverpool si hravě poradil s Leeds

V jediném dnešním utkání čtvrtého kola Premier League prohrál Leeds United na domácí půdě s Liverpoolem. Duel rozhodli Salah, Fabinho a Mané, domácí navíc dohrávali poslední půlhodinu bez vyloučeného Struijka.

Leeds chce poprvé zvítězit, v cestě mu ale stojí Liverpool

Jen jedno utkání je na nedělním programu čtvrtého kola anglické Premier League. Leeds v něm bude nahánět první vítězství v sezoně, v cestě mu ale stojí Liverpool, který naopak ještě nepoznal hořkost porážky.