Leeds United Anglie - Leeds United - Zprávy

Leeds čeká na Arsenal ve formě

Leeds United se v osmnáctém kole anglické Premier League utká s londýnským Arsenalem. Ten zažívá nejlepší období za několik posledních let, jelikož se mu podařilo, i díky několika odloženým zápasům soupeřů, probojovat do nejlepší čtyřky. The Whites řeší opačné problémy, z šestnáctého místa mají jen pět bodů náskok na sestupové příčky.

Dominance, suché triko a sedm branek. Citizens rozstříleli Leeds

Manchester City si na své konto připsal další výhru a po těsných výsledcích si tentokráte zastřílel, v exhibici proměnil domácí souboj s Leedsem United. Svěřenci Pepa Guardioly dominovali a nastříleli celkem sedm branek, dvakrát se prosadil Kevin De Bruyne.

Manchester City má možnost pojistit si vedení v tabulce

Špička tabulky anglické nejvyšší soutěže je hodně vyrovnaná a startovnímu poli aktuálně vévodí Manchester City. Svěřenci Pepa Guardioly se s jednou výjimkou vezou na vítězné vlně a další triumf hodlají přidat proti Leedsu United, ten naopak stále tápe.

Chelsea se štěstím porazila Leeds

Chelsea v infarktovém závěru nakonec přetlačila Leeds United a po výhře 3:2 pokračuje v pronásledování Liverpoolu a Manchesteru City. Domácí celek nepodal nejlepší výkon a po individuální minele Alonsa musel dotahovat. Ještě do poločasu ale srovnal Mount a krátce po změně stran skóre z pokutového kopu otočil Jorginho. Hosté přesto ještě jednou srovnali a Jorginho pak proměnil ještě druhou, tentokrát spornou penaltu.

Chelsea na Stamford Bridge přivítá Leeds United

Ještě před třemi týdny působila Chelsea jako dobře promazaný stroj. To nejprve s přehledem zvládla výjezd na půdu Leicesteru, načež doma rozstřílela slavný Juventus vysoko 4:0. Jenže od té chvíle uplynulo už hodně vody a londýnský klub značně ovlivnila početná marodka v kombinaci se ztrátou formy některých hráčů.

Náhradník Bamford zachránil Leedsu remízu ze souboje s Brentfordem

Leeds tenhle duel nerozehrál vůbec špatně. Jenže slabší chvilky si zkrátka vybral v průběhu druhé půle, během sedmi minut inkasoval dva góly a pořádně se strachoval o zdárný rezultát. Efektivní Brentford nebyl daleko od své třetí výhry z venkovní půdy, v páté minutě nastavení si však nepohlídal standardní situaci, a střídající Bamford tak mohl určit svou trefou plichtu.

Leeds přivítá Brentford

Leeds United hostí v patnáctém kole Premier League Brentford. Domácí jsou v tabulce až šestnáctí, ale na dvanácté hosty ztrácí pouhý bod.

Leeds v závěru urval výhru

Leeds United vyhrál zápas čtrnáctého kola Premier League s Crystal Palace 1:0. O výhře domácích rozhodl ve čtvrté minutě nastavení z penalty Raphinha.

Bielsa bude proti Vieirovi hrát o setrvání v Leedsu

S blížícími se Vánocemi přibývá fotbalistům Premier League tradičně množství zápasů, které je nutno v krátké době odehrát. A nejinak je tomu i nyní, kdy nás tento týden čeká vložené 14. kolo. V rámci něho v úterý přivítá Leeds United na svém stadionu Crystal Palace. Domácím se zatím letošní sezóna vůbec nedaří a nad proslulým Marcelem Bielsou se pomalu stahují mračna.

Brighton se s Leedsem rozešel bez branek

Utkání Brightonu sice nabídlo řadu zajímavých fotbalových akcí a nadějných příležitostí, toho nejdůležitějšího - tedy branek - se však diváci v sobotu večer nedočkali. Brighton nevyhrál už poosmé v řadě, přesto se ale drží v horní polovině tabulky. Naproti tomu Leeds zůstává přikován na sedmnácté pozici, se kterou Marcelo Bielsa určitě spokojen není.

Brighton na svém stadiónu přivítá Leeds United

Fotbalisté Brightonu po nadějném startu do sezóny už sedmkrát za sebou v Premier League nevyhráli, prolomit tuto nelichotivou sérii tak budou chtít v sobotní klání s Leedsem. Svěřenci Marcela Bielsy na tom také nejsou vůbec dobře - loňské překvapení sezóny se prozatím trápí a body sbírá spíše sporadicky. Před týdnem sice Leeds na hřišti Tottenhamu Hotspur předvedl v první půli velmi sympatický výkon, v druhém dějství však nastavenou laťku neudržel a po obratu domácích tak zase skončil bez bodů.

Conte v domácí premiéře na lavičce Tottenhamu přelstil Bielsu

Skóre otevřel až v samotném závěru prvního poločasu hostující James. Po přestávce se ale domácí vzchopili a zásahy Højbjerga a Reguilóna zápas otočili. Tottenham je po dnešním vítězství sedmý, Leeds spadl na 17. příčku.

Conte se v domácí premiéře postaví Bielsovi

Charismatický italský stratég, který z Interu vytvořil extrémně silný tým a dovedl jej loni k mistrovskému titulu v Serii A, před sebe postavil další výzvu. Vrátit Tottenham mezi přední týmy Premier League a konečně s ním získat významnou trofej. "Musíme mít stabilitu a být hrozbou pro soupeře!" vyhlásil své cíle vítěz Premier League s Chelsea v ročníku 2016-17.

Leeds doma remizoval s Leicesterem

Leeds United v jedenáctém kole Premier League remizoval Leicesterem City 1:1. Domácí poslal do vedení Raphinha, zanedlouho srovnal Barnes.

Leicester vyhlíží jubilejní výhru, dočká se v Leedsu?

Leicesteru se uplynulý týden nepovedl a v neděli odpoledne si hodlá spravit chuť. Lišky cestují na půdu oblíbeného soupeře, představí se v Leedsu.