Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Liverpool zase rozhodl o své výhře až v nastavení

Reds hráli znovu až do posledních minut, a tak se dostávají na úroveň Manchesteru United, který má však oproti nim nyní dva zápasy k dobru. Nicméně komu že mohou v Liverpoolu blahořečit? Youssimu Benayounovi, který se trefil až ve druhé minutě nastavení, vážení.

Preview: Fulham FC - Liverpool FC

Liverpool se opět dostal do boje o titul a rád by vedoucí Manchester United pořádně prohnal. Pokud bude i nadále chtít zůstat v bezprostřední blízkosti Red Devils, musí i tentokrát bezpodmínečně vyhrát. Bude jej čekat ale hodně těžký zápas. V tomto kole zajíždí na půdu londýnského Fulhamu, který na týmy velké čtyřky umí.

Simply the Best!

Titulem nejslavnějšího hitu Tiny Turner, jehož překlad zní "prostě nejlepší", lze i nelze stroze charakterizovat jednu z největších postav světové kopané. Totiž zatímco jedni v čele se samotným Pelém George Besta považují za nejlepšího fotbalistu všech dob, jiní neustále poukazují na jeho manýry točící se okolo alkoholu, nespočtu krabiček cigaret a krásných žen. Přitom zapomínají na skutečnost, že jeho neobdivovat zkrátka a dobře nešlo.

27.03.2009 Životopisy 216 komentářů
Zaujalo nás

Fulham FC - Manchester United 2:0

Celý tým Fulhamu předvedl skvělý výkon, přečkal tlak svého soupeře, a poté dokonal dílo zkázy. Rooney se Scholesem navíc odešli ze zápasu dříve kvůli červeným kartám.

Preview: Fulham FC - Manchester United

Craven Cottage navštíví nezvaný host z Manchesteru. United si s londýnským týmem často zahrávají jako kočka s myší a po ostudné prohře s Liverpoolem jim nezbývá nic jiného než svou pověst potvrdit.

Fulham úřadoval na Boltonu ve velkém stylu

Fulham se na severu Anglie prezentoval skutečně nebojácným výkonem, de facto nebylo znát, kdo je host a kdo domácí, a taková taktika se Hodgsonovým ovečkám náramně vyplatila. Reebok Stadium s klidem vyloupili díky třem vstřeleným brankám.

Preview: Bolton Wanderers - Fulham FC

Forma Fulhamu zaznamenala v posledních týdnech značný pokles. Hlavní otázkou nyní je, jak se vypořádá s Boltonem Wanderers, se kterým sousedí v tabulce.

Fulham FC - Blackburn Rovers 1:2

Utkání mezi Fulhamem a Blackburnem bylo napínavé až do posledních minut. Domácí celek se už po devadesáti sekundách hry ujal vedení díky gólu Dempseyho a na vyrovnání z kopačky Dioufa se čekalo až do 69. minuty. V 85. minutě ale Roberts otočil výsledek zápasu na konečných 2:1 pro Blackburn.

Fulham v dohrávce hostí Blackburn

Většina fotbalových příznivců si ve středu zapne televizi kvůli Lize mistrů, nikoli však fanoušci Fulhamu a Blackburnu. Jejich celky totiž svedou v dohrávce bitvu na ostří nože, ve které půjde o záchranu.

Manucho v nastavení zmrazil už tak promrzlý Craven Cottage

Fotbalový bůh není spravedlivý, to je stará pravda, a dnes se to opět potvrdilo. Hull po celý zápas de facto nevystrčil paty z vlastní půlky, přesto na Craven Cottage v poslední chvíli vydřel cenné tři body. Nutno jedním dechem dodat, že se tak stalo především díky Mattu Dukeovi, který podal opravdu heroický výkon.

Preview: Fulham FC - Hull City

Tým z Kingstonu si přivezl plný počet bodů ze hřiště soupeře naposledy 25. října. Fulham zase poslední domácí porážku zažil ještě v září. I když oba týmy dělí pouze pět bodů, je aktuální propast mnohem větší.

Dempsey chce pro spoluhráče natočit píseň

Pokud fotbalisté Fulhamu postoupí do finále Anglického poháru, mají se na co těšit. Záložník Clint Dempsey totiž slíbil, že pokud londýnský klub bude hrát ve Wembley o slavnou trofej, natočí pro spoluhráče rapovou skladbu.

Arsenal FC - Fulham FC 0:0

Pět zápasů bez ligové výhry, čtyři zápasy bez vstřelené branky. Taková je aktuální forma člena Velké čtyřky. Fulham tak ani ve druhém letošním utkání s Arsenalem neprohrál a získal cenný bod. Bučení domácích a potlesk hostujících fanoušků vyprovodily hráče z bezbrankového zápasu.

Preview: Arsenal FC - Fulham FC

Na Ligu mistrů stále myslící Arsenal má před sebou jasný úkol. V sobotu musí porazit venku neproduktivní Fulham, který však letos svého londýnského rivalaporazil.

Fulham FC - West Bromwich Albion 2:0

Důležitý zápas West Bromwiche na Craven Cottage moc dobře pro hostující celek nedopadl. Fulham opět potvrdil, že je doma nadmíru úspěšný a připsal si další výhru.