Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Manchester City před MS hostí Brentford

Manchester City vyzve v utkání šestnáctého kola Premier League Brentford. Domácí jsou v tabulce průběžně stále druzí a stíhají první Arsenal. Brentford se pohybuje okolo středu tabulky a aktuálně je jedenáctý.

Brentford v nastavení přišel o výhru v Nottinghamu

Nottingham Forest remizoval v zápase patnáctého kola Premier League s Brentfordem 2:2. Domácí vedli díky brance Morgana Gibbse-Whitea, hosté poté zásluhou Bryana Mbueuma a Yoaneho Wissy otočili. V úplně poslední minutě vlastním gólem srovnal Mathias Jörgensen.

Zabere poslední Nottingham proti Brentfordu?

Nottingham Forest v zápase patnáctého kola přivítá Brentford. Domácí se po solidním startu sezony začali tabulkou rychle propadat a nyní jsou s devíti body na poslední příčce. Hosté mají o šest bodů více a patří jim jedenáctá pozice.

Mudryk má odejít ze Šachtaru již v lednu, částka může být astronomická

Šachtar Doněck sice vypadl z Ligy mistrů po porážce s Lipskem, milionářskou soutěž by si každopádně na jaře mohl stejně zahrát Mychajlo Mudryk, který má podle kuloárních zpráv přestoupit do jednoho z evropských velkoklubů již během ledna. Válku o jednoho z aktuálně nejžádanějších hráčů na přestupovém trhu prý totiž svedou Liverpool nebo Manchester City.

Bouřlivák Costa se konečně zapsal do statistik, byť opět pálil slepými. Vlci na půdě Brentfordu remizovali

Brentford v domácím utkání remizoval 1:1 s Wolverhamptonem Wanderers. Obě branky padly na začátku druhé půle, skóre otevřel netradiční střelec Ben Mee, o chvíli později srovnal kapitán Vlků Rúben Neves.

Dokáže se Wolverhampton probudit ze špatného snu v sobotním utkání proti Brentfordu?

Brentford hostí v sobotu na Gtech Community Stadium Wolverhampton Wanderers a oba týmy se snaží vrátit na vítěznou vlnu. Včely minulý víkend prohrály 4:0 na hřišti Aston Villy, Wolves stejným výsledkem podlehli doma Leicesteru.

Danksova premiéra na lavičce Aston Villy skončila vysokou výhrou nad Brentfordem

Aston Villa zvládla první zápas po odvolání Stevena Gerrarda na jedničku, když rozprášila bezbranný Brentford v poměru 4:0. Aston Ville vyšel vstup do zápasu náramně, když ve druhé minutě otevřel skóre Bailey, o chvíli později se trefil Ings a stejný hráč skóroval i z penalty. Ve druhém poločase ještě navýšil vedení Watkins.

Aston Villa hostí Brentford

Aston Villa sáhla po katastrofální sérii výsledků k očekávanému kroku a z pozice manažera odvolala Stevena Gerrarda. Tomu se stala osudným vysoká porážka 0:3 na půdě Fulhamu, po které bylo jasné, že takhle už to dál nepůjde. Jak rychle a zda vůbec to ale Villans pomůže, to se uvidí až v následujících týdnech. Naopak Brentford se po trochu slabším období zmátořil a v posledních dvou ligových kláních bodoval - co se tedy formy týče, je na tom rozhodně lépe.

Chelsea jen remizovala s Brentfordem

Chelsea pod Grahamem Potterem poprvé ztratila body, když pouze remizovala na hřišti Brentfordu 0:0. Podobně jako v duelu s Aston Villou sice The Blues udrželi čisté konto, vděčit za to mohou ale hlavně výbornému Kepovi a špatnému zakončení domácích, defenziva The Blues totiž zatím rozhodně skálopevná není.

Brentford hostí favorizovanou Chelsea

Grahamu Potterovi se zatím v roli manažera Chelsea náramně daří, ze svých tří ligových duelů totiž vytěžil maximální počet bodů a posunul Blues zpět do první čtyřky. Ve středu večer ovšem na jeho svěřence čeká další ostrý test v podobě londýnského derby s Brentfordem. Ten se v pátek po sérii tří zápasů bez výhry konečně zase chytil, když na vlastním stánku zdolal poměrně hladce Brighton 2:0.

Brentford ukončil sérii nezdarů a zdolal Brighton

Brentford po třech zápasech bez výhry konečně uspěl, a to proti Brightonu, jehož forma naopak nadále klesá. Domácí zvítězili poměrem 2:0, když obě branky vstřelil Ivan Toney.

Brighton se může výhrou nad Brentfordem vrátit do první čtyřky

Brentford a Brighton & Hove Albion se budou snažit vrátit na vítěznou vlnu, v pátek večer se utkají na Gtech Community Stadium. Včely nedokázaly vyhrát žádný z posledních tří zápasů, Seagulls pod vedením nového trenéra Roberta De Zerbiho ještě nevyhráli.

Newcastle vysoko deklasoval hostující Brentford

Do zajímavé formy se dostává Newcastle United. Ten si totiž připsal druhou vysokou výhru v řadě, když na vlastním stadiónu rozstřílel Brentford vysoko 5:1. Hosté se přitom po deseti minutách málem dostali do vedení, jenže VAR jejich úvodní branku zrušil a od té doby už bylo na hřišti jen jedno mužstvo.

Newcastle přivítá Brentford

Výkony Newcastlu jsou zatím v letošní sezóně trochu rozpačité, svěřenci Eddieho Howea nicméně minulý týden trochu překvapivě rozdrtili Fulham na jeho hřišti 4:1, k čemuž ale dopomohla i brzká červená karta, která Fulham už v prvních deseti minutách poslala do početního oslabení. Naproti tomu Brentford zase nedokázal zvítězit na půdě nováčka z Bournemouthu, kde se musel spokojit s dělbou bodů po remíze 0:0.

Bournemouth si jen rozdělil body s Brentfordem

Bournemouth si jen rozdělil body s Brentfordem, v nudném utkání bez větších šancí se diváci nakonec nedočkali ani jedné branky.