Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Preview: AFC Bournemouth - Brentford FC

Zatímco v tabulce je dělí jen tři místa a jediný bod, pohled na skóre sobotních soupeřů je naprosto odlišný. Brentford vstřelil o tři góly více, než inkasoval, Bournemouth je v tomto ohledu v mínusu, a to o třináct branek.

Gunners bez problémů vyřídili Brentford

Brentford prohrál v londýnském derby v rámci osmého kola Premier League s Arsenalem 0:3. O vítězství kanonýrů rozhodli William Saliba, Gabriel Jesus a Fábio Viera.

Arsenal zabojuje o tři body s městským rivalem

Brentford vyzve v zápase osmého kola Premier League na domácí půdě Arsenal. Domácí jsou v průběžné tabulce na solidní deváté příčce a zatím musí být spokojení. Arsenal by se v případě výhry vyhoupl zpět do čela.

Toney hattrickem skolil Leeds a potvrdil dobrý vstup Brentfordu do sezony

Utkání šestého kola anglické Premier League mezi Brenfordem a Leedsem ovládli domácí poměrem 5:2. Téměř celý duel režíroval Ivan Toney, který nejprve s přehledem proměnil penaltu a poté se bravurně trefil z přímého kopu, hattrick pak završil trefou po zmatku v obraně svěřenců Jesseho Marsche.

Do Brentfordu přijede sedmý Leeds

Oba týmy patřily před začátkem sezóny k adeptům na sestup, nicméně v úvodních kolech výsledkově překvapily. Do Brentfordu zavítá sedmý Leeds, kterému se tam na konci května podařilo zvítězit.

Crystal Palace remizoval s Brentfordem

V malém londýnském derby remizoval Crystal Palace v pátém kole Premier League s Brentfordem 1:1. Domácí poslal do vedení Wilfried Zaha, hostům alespoň bod zařídil Yoane Wissa.

Palace doma vyzve Brentford

Souboj celků ze středu tabulky otevře páté vložené kolo Premier League. Crystal Palace si zatím připsal čtyři body a patří mu dvanáctá příčka, Brentford má o bod více a je desátý.

Brentford si s Evertonem rozdělil po bodu

Everton stále čeká na své první ligové vítězství. Na půdě Brentfordu sice svěřenci Franka Lamparda po brance Anthonyho Gordona dlouho vedli, soupeř si ovšem proti nim vytvářel šanci za šancí a pět minut před koncem pak díky brance Janelta také zaslouženě vyrovnal.

Brentford si zahraje s Evertonem

Brentford hostí v utkání čtvrtého kola Premier League Everton. Zatímco domácí jsou se čtyřmi body na slušné osmé příčce, Everton se s jednou remízou krčí ve spodku tabulky na sedmnáctém místě.

Mitrovič zasadil ránu v závěru, Fulham tak v přestřelce přetlačil Brentford

Po dvou remízách se Fulham konečně dočkal premiérové výhry v rámci nové sezóny Premier League. A jestliže hned na startu měl při nečekaném bodovém zápisu proti Liverpoolu hlavní slovo Aleksandar Mitrovič, pak nyní se srbský forvard zasadil v poslední minutě utkání o ten rozhodující přesný zásah, kterým Brentford nadobro setnul. Ten tak utrpěl svou první prohru.

Nováček vs. loňský nováček

Fulham ve třetím kole Premier League vyzve na domácí půdě v Londýně Brentford. Cottagers si zatím připsali dva body za dvě remízy a jsou třináctí, Bees překvapují a se čtyřmi body jim patří dokonce třetí příčka.

Senzace v Londýně! Brentford deklasoval Manchester United

Manchester United ostudně vybouchl na půdě Brentfordu, kde již v první půli inkasoval hned čtyři branky a ze hřiště tak po devadesáti minutách odešel s pořádnou ostudou. Svěřencům trenéra Ten Haga nefungovalo vůbec nic a v prvních dvaceti minutách navíc tým potopil dvěma chybami brankář De Gea. Rudí ďáblové se pak z rychle utrpěných direktů již nedokázali oklepat, do poločasu ještě inkasovali dvakrát a v druhé půli utkání již jen dohráli, o nějaké snaze o zvrat nemohla být ani řeč.

Man Utd bude napravovat úvodní nezdar na půdě Brentfordu

Erik Ten Hag minulý týden na vlastní kůži zjistil, jak obrovská porce práce na něj v Manchesteru United vlastně čeká. "Rudí ďáblové" po vydařené přípravě vstoupili do prvního ostrého zápasu na domácí půdě proti Brightonu tím nejhorším možným způsobem. Bezkrevný výkon domácích v první půli ztrestali hosté dvěma brankami, a i když se svěřenci nizozemského manažera v druhé půli zlepšili, na více než snížení to nestačilo. Naproti tomu Brentford si odvezl bod z Leicesteru...

Damsgaard mění Itálii za Anglii, přestup doladil Brentford

Brentford v průběhu léta přišel o Christiana Eriksena, jehož místo v kabině zaujme jiný dánský středopolař. Novou posilou londýnského klubu se stal Mikkel Damsgaard, ten přišel na přestup z janovské Sampdorie...

Leicester slibně rozjeté utkání k triumfu nedotáhl. Brentfordu zajistil bod Dasilva

Hráči Leicesteru a Brentfordu se v úvodním kole Premier League rozešli smírně po remíze 2:2. Domácí Lišky se sice na začátku druhé půle dostaly již do dvoubrankového vedení, to však nevídaným způsobem nakoplo hostující celek, který se prostřednictvím branek Ivana Toneyho a Joshe Dasilvy vrátil do zápasu a nakonec ukořistil cenný bod. Pro odchovance Arsenalu to byl vůbec první zásah v nejvyšší anglické soutěži.