Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Série bez prohry pokračuje, Aston Ville zajistil v závěru bod Luiz

Brentford remizoval ve 32. kole Premier League s Aston Villou 1:1. Domácí šli po zásluze do vedení, když se v 65. minutě prosadil Toney. Villans zachránil bod až v závěru Douglas Luiz, a hosté tak neprohráli již devět utkání za sebou.

Brentford hostí rozjetou Aston Villu

Málokdo by před sezónou čekal, že souboj Brentford s Aston Villou se bude dát označit jako měření dvou týmů z první poloviny tabulky. Ovšem 7 kol před koncem soutěže je realita skutečně taková - Brentford zažívá vynikající druhou sezónu mezi elitou a Aston Villa se po bídném úvodu ročníku a výměně trenéra rozjela k nevídaným výsledkům, které ji momentálně vynesly až do boje o evropské poháry. Pokud by zvládla i utkání na půdě Brentfordu, mohla by se teoreticky bodově dotáhnout na pátý Tottenham Hotspur.

Wolves využili špatné formy Brentfordu, k dalšímu domácímu vítězství je dovedl veterán Costa

Fotbalisté Wolves zvládli 31. kolo Premier League, ve kterém na vlastní půdě porazili Brentford 2:0, a vůbec poprvé v sezoně tak vyhráli dva domácí duely v řadě. Rozhodující trefu zaznamenal již ve 27. minutě 34letý Diego Costa, pro něhož to byla první branka v dresu Vlků. I díky španělskému střelci se tak domácí posunuli v tabulce na 13. místo a vytvořili si již sedmibodový náskok na sestupové pásmo. Bees naopak potvrdili pokles formy, jelikož padli již potřetí za sebou.

V sobotu bude k vidění vyrovnané utkání mezi Vlky a Včelami

Wolverhampton Wanderers, který chce na Molineux porazit další klub z hlavního města, přivítá v sobotním odpoledním utkání Premier League Brentford. Svěřenci Julena Lopeteguiho v minulém kole dominovali v zápase s Chelsea a zvítězili 1:0, zatímco Včely nedokázaly udržet jednogólový náskok proti Newcastlu United a podlehly mu 2:1.

Newcastle otočil utkání s Brentfordem dvěma góly v druhém poločase

Newcastle zvítězil ve 30. kole Premier League na půdě Brentfordu 2:1. Magpies nezačali utkání dobře a v nastaveném čase prvního poločasu prohrávali po proměněné penaltě Toneyho. Po přestávce ale dokázali utkání otočit a po trefách Joelintona a Isaka mohli slavit pátou ligovou výhru za sebou.

Brentford se pokusí oplatit říjnovou porážku Newcastlu

Brentford má s Newcastlem nevyřízené účty, jelikož v prvním vzájemném utkání padl na St. James' Park vysoko 1-5. Devátí Bees stále usilují o pohárové příčky, zatímco Magpies se chtějí udržet v první čtyřce.

Man Utd oplatil srpnovou porážku Brentfordu, o jediný gól se zasloužil Rashford

Man Utd vyhrál v dohrávce 25. kola 1:0 nad Brentfordem. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 27. minutě Rashford. United měli celý zápas pod kontrolou a soupeře prakticky do ničeho nepustili. Rudí ďáblové se po výhře posunuli zpátky na 4. místo, kde vystřídali Tottenham. Brentford je devátý.

V dohrávce se na Old Trafford představí Brentford

Man Utd nevyhrál v Premier League již tři utkání po sobě a spadl na páté místo. Šanci na napravení reputace bude mít v dohrávce 25. kola proti sedmému Brentfordu, který v prvním vzájemném zápase v sezóně porazil Rudé ďábly vysoko 4-0.

Přestřelka v Brightonu vítěze nepřinesla

Brighton ve 29. kole Premier League remizoval s Brentfordem 3-3. Hosté v utkání třikrát vedli, ale nakonec to stačilo pouze na bod. Za stavu 3-2 pro Brentford zahrál v 87. minutě Hickey v pokutovém území rukou a rozhodčí po konzultaci s videem nařídil penaltu. Tu následně proměnil Mac Allister a zařídil domácímu týmu bod.

Brighton bude chtít oplatit porážku Brentfordu

Na stadion Brightonu přijede Brentford, jenž v prvním vzájemném ligovém zápase zvítězil 2-0. Sobotní soupeři mají stejně bodů a podobné skóre, sedmý Brighton má ale dva zápasy k dobru.

Brentford si s Leicesterem body rozdělil

Brentford remizoval v klání 28. kola Premier League s Leicesterem City 1:1. Skóre otevřel domácí Mathias Jensen, vyrovnání zařídil Harvey Barnese. V závěru musel za druhou žlutou kartu, a následnou červenou, z placu Shandon Baptiste.

Leicester zabředl do boje o záchranu, v sobotu chce překvapit Brentford

Leicester po plodných letech uvadl a minimálně v nadcházejících týdnech ho čeká boj o přežití mezi anglickou elitou. Lišky prohrály pět soutěžních zápasů za sebou a moc by se jim hodilo, kdyby v sobotu odpoledne potvrdily velmi dobrou vzájemnou bilanci s Brentfordem...

Brentford v dohrávce zvítězil nad Southamptonem

V dohrávce 7. kola anglické Premier League porazil Frankův Brentford dalšího soupeře, tentokráte vyhrál 2:0 na St. Mary's Stadium nad Southamptonem. Vítěznou branku vstřelil v první půli Toney, v úplném závěru pak nadobro rozhodl Wissa.

Saints vyzvou Brentford

Southampton v dohrávce sedmého kola Premier League hostí Brentford. Stále poslední Siants potřebují nutně sbírat body, pro Bees sezona vypadá klidně a s devátým místem by určitě byli spokojení.

Everton ukončil neporazitelnost Brentfordu a odpoutal se od sestupových pozic

Everton vyhrál ve 27. kole Premier League nad Brentfordem 1-0. Toffees se ujali vedení již v 1. minutě, kdy se prosadil McNeil. Zbytek zápasu se nesl ve vyrovnaném duchu a ani jeden z týmů už se nedokázal prosadit. Hosté tak přišli o svou ligovou neporazitelnost, která trvala od konce října.