AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Bournemouth čeká těžká dřina

Bournemouth přivítá v rámci 23. kola Premier League Newcastle United. Půjde o střet týmů ze dvou opačných pólů tabulky, zatímco domácí Cherries jsou předposlední a budou bojovat o udržení, hostující Magpies jsou na čtvrtém místě.

Brightonu zajistil 3 body Mitoma

Brighton se v 22. kole Premier League dlouhou dobu trápil, ale nakonec se mu podařilo porazit Bournemouth 1:0. O jedinou branku utkání se postaral v 87. minutě Mitoma. Domácí se posunuli na průběžnou šestou příčku, zatímco hosté klesli na předposlední pozici.

Bournemouth se pokusí překvapit Brighton

Brighton hostí v utkání 22. kola Premier League Bournemouth. Kometa letošní sezony, i tak by se dali nazvat Seagulls, kteří klepou na dveře pohárové Evropy a momentálně jim patří šesté místo. To Cherries mají úplně opačné starosti, momentálně jsou osmnáctí.

Premier League vítá po Mudrykovi dalšího Ukrajince, Zabarnyj se upsal Bournemouthu

Celkem 27 miliónů eur se nebál Bournemouth poslat Dynamu za stále teprve dvacetiletého stopera Illju Zabarného. Odchovanec kyjevského klubu si poprvé v kariéře vyzkouší angažmá v zahraničí, do této chvíle působil výhradně v barvách ukrajinského celku. S The Cherries se Zabarnyj dohodl na delším kontraktu na pět a půl roku, konkrétně tedy až do léta roku 2028.

Bournemouth se s Nottinghamem rozešel smírně

Duel 21. kola Premier League mezi Bournemouthem a Nottinghamem Forest vítěze nenašel. Utkání skončilo remízou 1:1, za domácí se trefil Jaidon Anthony a za hosty Sam Surridge.

Nottingham Forest v sobotu vycestuje na jižní pobřeží do Bournemouthu

V sobotu se na Vitality Stadium střetne Bournemouth a Nottingham Forest. Zatímco hosté vyhráli tři z posledních pěti ligových zápasů a vymanili se z pásma sestupu, domácí jsou po poslední porážce 0:2 s Brentfordem až na 17. místě tabulky.

Bournemouth získal první zimní posilu, přivedl Ouattaru z Lorientu

Dango Ouattara přestupuje z Lorientu do Bournemouthu, jenž podle nepotvrzených zpráv zaplatí 20 milionů liber. Dvacetiletý ofenzivní hráč s nováčkem Premier League podepsal smlouvu na pět a půl roku...

Neomylný exekutor penalt opět v akci. Vyšetřovaný Toney obral Bournemouth o všechny body

Brentford ve 20. kole Premier League potvrdil papírové předpoklady a porazil na vlastním hřišti Bournemouth 2:0. O výsledku rozhodl pokutový kop Ivana Toneyho z 39. minuty. Anglický útočník, který je v současnosti vyšetřován fotbalovou asociací kvůli podezření z nepovoleného sázení, tak proměnil i svou devátou penaltu mezi anglickou elitou. Lépe na tom byl v historii soutěže pouze Yaya Touré, jenž se stoprocentní bilancí kopal z bílého puntíku 11krát. Domácí Včely vyhrály třetí ligové klání v řadě a posunuly se na senzační osmou příčku.

Brentford změří síly s Bournemouthem

Brentford se dostal do parádní pohody a poskočil již na devátou příčku tabulky, což je pro loňského nováčka prozatím velmi pozitivní vysvědčení. Naopak Bournemouthu pomalu dochází nováčkovské nadšení, bodové zisky už se nesbírají tak lehce a sestupové pásmo je tak najednou nebezpečně blízko.

Man Utd vyhrál potřetí v řadě, doma skolil Bournemouth

Manchester United v 19. kole bez problému zdolal Bournemouth a na Old Trafford vyhrál 3:0. Skóre zápasu otevřel ve 23. minutě Casemiro, který se trefil po Eriksenově centru z přímého kopu. Po přestávce ještě United přidali dva góly, nejdříve po pěkné akci vstřelil branku Shaw a v 86. minutě definitivně potvrdil vítězství domácího týmu Rashford.

Man Utd chce potvrdit formu proti Bournemouthu

Manchester United by se rád bodově dotáhl na třetí Newcastle, zatímco Bournemouth stále čeká na první body po reprezentační pauze.

Palace napravilo domácí výbuch s Fulhamem a zvítězilo. Z rohů soupeře sestřelil Olise

Závěr roku 2022 zvládli hráči Crystal Palace na výbornou, když v rámci 18. kola Premier League zvítězili na hřišti Bournemouthu 2:0. Obě branky padly v první půli po rohových kopech Michaela Oliseho, který nejprve v 19. minutě vybídl ke skórování Jordana Ayewa a poté ke konci poločasu i Eberechiho Ezeho.

Bournemouth vyzve londýnský Crystal Palace

Na Silvestra se střetnou na Vitality Stadium mužstva Bournemouthu a Crystal Palace. Oba týmy nevstoupily do ligy po měsíční pauze nejlépe, když při svých prohrách nevstřelily ani gól.

Chelsea splnila roli favorita, Bournemouth zlomila už v první půli

Chelsea si v na Boxing Day v Premier League poradila na Stamford Bridge s Bournemouthem. Domácím fotbalistům se povedl zejména první poločas, kdy se se krátce po sobě prosadili Havertz a Mount. Po přestávce se utkání už spíše dohrávalo, a Blues si tak bez problému dokráčeli pro vítězství, díky kterému se posunuli na sedmé místo.

Chelsea restartuje soutěž s Bournemouthem

Chelsea hostí v utkání sedmnáctého kola Premier League Bournemouth. Londýnský velkoklub strávil pauzu vymezenou pro světový šampionát až na osmé příčce, a reorganizace tak zatím příliš úspěšná není. Cherries jsou čtrnáctí nedaleko sestupovým pozicím.