AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Bournemouth čeká v prvním zápase West Ham

I když se Cherries v minulé sezóně zachránili, tak o letní pauze angažovali nového trenéra, kterým se stal Španěl Andoni Iraola. V cestě za úspěšným debutem bude stát bývalému manažerovi Vallecana West Ham, jenž s Bournemouthem naposled prohrál v lednu 2019.

Alkmaar zpeněžil dalšího hráče základní sestavy, boj o Kerkeze vyhrál Bournemouth

Alkmaar má ve svém středu pravidelně několik zajímavých fotbalistů a nyní v krátkém sledu přišel hned o dva z nich. Do AC Milán včera přestoupil záložník Tijjani Reijnders, novým zaměstnavatelem obránce Milose Kerkeze je od dnešního rána Bournemouth.

Seznamte se: Kde leží Gipuzkoa? Baskická provincie produkuje špičkové trenéry

Mezi Pyrenejemi a Atlantikem leží nádherné Baskicko, region rozkládající se na území severního Španělska a jihozápadní Francie. V této autonomní španělské oblasti najdete provincii Gipuzkoa, která se ukazuje jako líheň špičkových fotbalových trenérů.

Kluivert si vyzkouší Premier League, přestup oznámil Bournemouth

Bournemouth dotáhl příchod Justina Kluiverta z AS Řím. Anglický klub za 24letého křídelníka, jenž uzavřel pětiletou smlouvu, může i s bonusy zaplatit 12 milionů eur...

Bournemouth se zachránil v Premier League, přesto vyměnil manažera

Gary O'Neil udržel Bournemouth mezi anglickou elitou, navzdory tomu ale u mužstva pokračovat nebude. Vedení ho dnes překvapivě odvolalo, o několik desítek minut později pak na jeho místo dosadilo Andoniho Iraolu.

Everton se díky výhře nad Bournemouthem udržel v Premier League

Rozhodující utkání 38. kola anglické Premier League mezi Evertonem a Bournemouthem skončilo výhrou domácích 1:0, kteří si tak zajistili účast v příštím ročníku anglické nejvyšší soutěže.

Sestupem ohrožený Everton vyzve Bournemouth

Everton stále nemá jistotu záchrany a v posledním kole se představí doma proti Bournemouthu, kterému v prvním vzájemném zápase podlehl 0-3.

Bournemouth na United nestačil, o vítězství rozhodl Casemiro

Bournemouth prohrál ve 37. kole s Man Utd 0-1. O jedinou branku zápasu se postaral již v 8. minutě brazilský středopolař Casemiro. Rudí ďáblové jsou tak po další výhře a zaváhání Liverpoolu velmi blízko Lize mistrů.

Na Vitality Stadium se představí Man Utd

Rudé ďábly stále stíhá v boji o Ligu mistrů Liverpool a rozhodně nejsou v pozici, kdy by si mohli dovolit zaváhání. O další vítězství se svěřenci Erika ten Haga budou snažit na hřišti Bournemouthu, jenž už dohrává sezónu s jistotou záchrany a z posledních dvou ligových zápasů nezískal ani bod.

Crystal Palace doma nezaváhal

Crystal Palace zvítězil v domácím zápase proti Bournemouthu 2-0. Domácí si tak po prohře s Tottenhamem spravili chuť a zvládli i druhý vzájemný zápas s Bournemouthem za 3 body.

Crystal Palace hostí Bournemouth

Oba celky splnily nejdůležitější úkol a v nejvyšší anglické lize setrvají i pro příští sezónu. Hosté by v sobotu rádi soupeři vrátili porážku z konce prosince, kdy na domácím stadionu podlehli Eagles 0-2.

Lampardova družina konečně bodovala, utkání s Bournemouthem však rozhodla až v závěru

Forma londýnské Chelsea v posledních týdnech byla katastrofální, v sobotním utkání na Vitality Stadium se však Blues dočkali tří bodů. Skóre otevřel Gallagher, domácí však ještě do poločasu stihli vyrovnat zásluhou Viñy. Deset minut před koncem se prosadil Badiashile a o pár chvil později nadobro rozhodl střídající Félix.

Bournemouth doma přivítá zoufalou Chelsea

Pro trápící se Chelsea nemůže přijít konec sezóny dostatečně brzy. The Blues ale ještě musí odehrát pět ligových duelů a snažit si neutrhnout další ostudu. V sobotu odpoledne vyráží svěřenci Franka Lamparda na půdu Bournemouthu a domácí mohou v případě výhry svého soka v tabulce přeskočit. Kdo by si na tohle před letošním ročníkem vsadil. Zatímco Chelsea měla bojovat o poháry, Bournemouth měl být jasným aspirantem na sestup, ovšem realita je nakonec úplně jiná.

Bournemouth si s Leedsem hravě poradil

Bournemouth porazil v utkání 34. kola Premier League Leeds United 4:1. Dvě branky domácích si připsal Jefferson Lerma, po jedné přidali Dominic Solanke a Antoine Semenyo. Čestný úspěch hostí zajistil Patrick Bamford.

Na Vitality Stadium zavítá Leeds

Duel dvou týmů ohrožených sestupem nabídne 34. kolo Premier League. Na hřiště čtrnáctého Bournemouthu přijede šestnáctý Leeds, jenž z posledních čtyř ligových zápasů získal pouze bod.