AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Bournemouth přivítá Southampton

Bournemouth po konci Scotta Parkera většina lidí odepsala, jenže světe div se, nováček soutěže je od té doby a debaklu 0:9 na Anfield Road v Premier League jako jediný celek neporažen. Další příležitostí jak prodloužit tuto pozitivní sérii budou mít O'Neilovi svěřenci ve středu večer proti Southamptonu, který by ale nějaké ty ligové body také nutně potřeboval.

Fulham se rozešel s Bournemouthem smírně

V 11. kole přivítal Fulham na svém hřišti Bournemouth a byli to hosté, kteří začali lépe. Ve 2. minutě se pěkně prosadil Solanke a poslal Cherries do vedení. Domácí vyrovnali ve 22. minutě po brance Diopa, ale hosté si vzali vedení zpět, když o sedm minut později skóroval Lerma. V 51. minutě zajel do protihráče Lerma a rozhodčí odpískal penaltu pro Fulham. Tu bezpečně proměnil Mitrović a vyrovnal na 2:2. Domácí měli ještě v úplném závěru velkou šanci otočit utkání, ale Mitrović v dobré příležitosti selhal.

V Londýně se schyluje k souboji nováčků. Fulham vyzve zlepšující se Bournemouth

V sobotu se v Premier League utkají dva nejlepší týmy loňské sezóny Championship, Fulham hostí na Craven Cottage Bournemouth. Oba týmy mají za sebou slušný vstup do nejvyšší soutěže a v současné době se nacházejí v horní polovině tabulky. Cherries jsou osmí, Cottagers jen o bod za nimi na deváté příčce.

Bournemouth domácí zápas s Leicesterem zvládl

Leicester nenavázal na výborný výkon proti Nottinghamu a v 10. kole nestačil na Bournemouth. Hosté přitom začali výborně a již v 10. minutě je poslal do vedení Daka. Domácí po inkasované brance zabrali a postupem času měli více ze hry. Po přestávce se během čtyř minut prosadili Billing a Christie, čímž výsledek otočili a zajistili svému týmu tři body.

Vyzraje Leicester na Bournemouth?

Leicester se pokusí navázat na výborný výkon z minulého týdne, kdy poprvé v sezóně zvítězil a odlepil se z posledního místa. Domácí zase budou chtít prodloužit sérii čtyř zápasů bez prohry.

Bournemouth si jen rozdělil body s Brentfordem

Bournemouth si jen rozdělil body s Brentfordem, v nudném utkání bez větších šancí se diváci nakonec nedočkali ani jedné branky.

Preview: AFC Bournemouth - Brentford FC

Zatímco v tabulce je dělí jen tři místa a jediný bod, pohled na skóre sobotních soupeřů je naprosto odlišný. Brentford vstřelil o tři góly více, než inkasoval, Bournemouth je v tomto ohledu v mínusu, a to o třináct branek.

Další ztráta pro Newcastle, doma remizoval s Bournemouthem

Newcastle United remizoval v utkání osmého kola Premier League s Bournemouthem 1:1. Hosty poslal po hodině hry do vedení Philip Billing, za domácí zanedlouho vyrovnal Alexander Isak.

Newcastle zatím zůstává za očekáváním

Newcastle United se v utkání osmého kola Premier League střetne s Bournemouthem. Domácí, kteří cílí na postup do evropských pohárů, jsou zatím až jedenáctí. Hosté jsou na tom bodově stejně, v tabulce o dvě místa hůře.

V Nottinghamu sklapla Csaplárova past. Bournemouth bere po sérii špatných výsledků výhru

Fotbalisté Bournemouthu předvedli v zápase šestého kola Premier League proti Nottinghamu parádní obrat, když stáhli dvougólové manko z první půle a zvítězili 3:2. Vítěznou trefou se blýskl v 87. minutě Jaldon Anthony, který se prosadil po velké minele soupeře. Pro hosty to byl první triumf po téměř měsíci. Navíc šlo o premiérové vítězství pro trenéra Garyho O’Neila, který na lavičce vystřídal Scotta Parkera.

Nottingham přivítá v souboji nováčků Bournemouth

V souboji nováčků anglické Premier League se představí na City Ground Nottingham Forest a AFC Bournemouth. Oba týmy mají na svém kontě po pěti kolech čtyři body a pouhé dvě vstřelené branky, a tak se nedají čekat gólové hody. Nottingham v týdnu dostal výprask od Manchesteru City, Bournemouth se vzpamatoval z vysoké prohry 0:9 na půdě Liverpoolu, a v naposledy získal bod za remízu s Wolves.

Bournemouth opravil obranné valy, po debaklu v minulém kole udržel hladové Vlky na uzdě

Fotbalisté Bournemouthu v pátém kole anglické Premier League na domácím hřišti remizovali s dominantním soupeřem z Wolverhamptonu 0:0. Třešně sice po celý zápas tahaly za kratší konec provazu, přesto však dokázaly díky spořádané obraně a bezchybnému Netovi vybojovat první bod po sérii tří porážek v řadě.

Bournemouth musí s Wolves napravit debakl

Ligový nováček Bournemouth se v pátém kole Premier League utká s Wolverhamptonem. Domácí musí rychle zapomenout na poslední duel, ani hostům se však zatím letos vůbec nedaří.

Parker končí v Bournemouthu, doplatil na debakl a kritiku vedení

Bournemouth si o víkendu uřízl ostudu, když v Liverpoolu schytal debakl 0:9 a tento výsledek nezůstal dlouho bez odezvy. Vedení nováčka anglické nejvyšší soutěže se pustilo do jednání a výsledkem je odvolání hlavního trenéra Scotta Parkera...

Liverpool má na svém kontě první ligovou výhru, odnesla to obrana Bournemouthu

V odpoledních sobotních hodinách se na Anfieldu střetla mužstva Liverpoolu, který si chtěl spravit chuť po překvapivé prohře s Manchesterem United, a nováčka z Bournemouthu. Ten pomalu doplácí na náročný los na začátku sezóny. Dominantní výkon domácích, devět vstřelených branek, vyrovnání rekordní výhry v historii Premier League.