FK Kukësi (ALB) => FH Hafnarfjördur (ISL)
01.08.2017    Chorvatsko  Pero Pejić (Z)volný hráč
FK Kukësi (ALB) => Slaven Belupo (CRO)
18.08. Superpohár v Albánii vyhrálo Partizani
Výsledek finále Albánského Superpoháru: Partizani - Kukësi 4:2 po prodloužení (5. Mala, 88. Solomon, 94. a 99. Brown - 35. Malikji, 56. Musta).
24.07. Daku se vydává do Albánie
Kosovský reprezentant do 21 let Mirlind Daku mění chorvatský Osijek za albánské Kukësi, kam se vydává na roční hostování. (Sportske Novosti)
02.06. Kukësi vyhrálo pohár v Albánii
Výsledek finále Albánského poháru: Kukësi - Tirana 2:1 (4. Shkurtaj, 78. Reginaldo - 66. Ngoo).
06.09.2017 Albánský Superpohár pro KF Tirana
Výsledek utkání o albánský Superpohár: FK Kukësi - KF Tirana 0:1 (90. Hoxhallari).
04.08.2015 Legia vyhrála v Albánii kontumačně 3:0
Kontumací 0:3 skončil první zápas třetího předkola Evropské ligy mezi albánským celkem FK Kukësi a Legií Varšava. Polský klub šel v úvodu druhé půle do vedení 2:1, na což domácí fanoušci začali trávník zasypávat různými předměty. Duel byl následně předčasně ukončen poté, co byl kamenem do hlavy zasažen hostující Ondrej Duda. (soccerway.com)
30.07.2015 Duda dostal kamenem do hlavy
Zápas 3. předkola fotbalové Evropské ligy mezi albánským Kukësi a polskou Legií Varšava byl v 52. minutě přerušen kvůli nepokojům domácích fanoušků. Albánští příznivci začali po druhém gólu Legie vhazovat na hřiště různé předměty a mezi nimi byl také kámen, který způsobil dvoucentimetrovou tržnou ránu na hlavě slovenského reprezentanta Ondreje Dudy. Hlavní rozhodčí Klossner se poté rozhodl zápas za stavu 2:1 ve prospěch polského týmu ukončit. (ČTK)
18.05.2014 Kupa e Shqipërisë kořistí Flamurtari
Vítězství v albánském poháru slaví Flamurtari, které v dnešním finálovém utkání porazilo 1:0 Kukësi.