FK Kukësi Albánie - FK Kukësi - Expres Zprávy

18.08.201921:45

Superpohár v Albánii vyhrálo Partizani

Výsledek finále Albánského Superpoháru: Partizani - Kukësi 4:2 po prodloužení (5. Mala, 88. Solomon, 94. a 99. Brown - 35. Malikji, 56. Musta).

24.07.201918:34

Daku se vydává do Albánie

Kosovský reprezentant do 21 let Mirlind Daku mění chorvatský Osijek za albánské Kukësi, kam se vydává na roční hostování.

Sportske Novosti
02.06.201921:05

Kukësi vyhrálo pohár v Albánii

Výsledek finále Albánského poháru: Kukësi - Tirana 2:1 (4. Shkurtaj, 78. Reginaldo - 66. Ngoo).

06.09.201720:51

Albánský Superpohár pro KF Tirana

Výsledek utkání o albánský Superpohár: FK Kukësi - KF Tirana 0:1 (90. Hoxhallari).

04.08.201511:52

Legia vyhrála v Albánii kontumačně 3:0

Kontumací 0:3 skončil první zápas třetího předkola Evropské ligy mezi albánským celkem FK Kukësi a Legií Varšava. Polský klub šel v úvodu druhé půle do vedení 2:1, na což domácí fanoušci začali trávník zasypávat různými předměty. Duel byl následně předčasně ukončen poté, co byl kamenem do hlavy zasažen hostující Ondrej Duda.

soccerway.com
30.07.201522:24

Duda dostal kamenem do hlavy

Zápas 3. předkola fotbalové Evropské ligy mezi albánským Kukësi a polskou Legií Varšava byl v 52. minutě přerušen kvůli nepokojům domácích fanoušků. Albánští příznivci začali po druhém gólu Legie vhazovat na hřiště různé předměty a mezi nimi byl také kámen, který způsobil dvoucentimetrovou tržnou ránu na hlavě slovenského reprezentanta Ondreje Dudy. Hlavní rozhodčí Klossner se poté rozhodl zápas za stavu 2:1 ve prospěch polského týmu ukončit.

ČTK
18.05.201420:37

Kupa e Shqipërisë kořistí Flamurtari

Vítězství v albánském poháru slaví Flamurtari, které v dnešním finálovém utkání porazilo 1:0 Kukësi.