nenalezeny žádné články
25.04.2013 Bosenští fanoušci se poprali
Šestnáct fanoušků a sedm policistů utrpělo zranění při středeční hromadné bitce příznivců Banja Luky a Željezničaru Sarajevo. Oba tábory na sebe narazily při zastávce cestou na zápasy svých týmů a krvavé řeži nedokázali zabránit ani policisté, kteří oba konvoje doprovázeli. Tři fanoušci Željezničaru byli ve vážném stavu převezeni do nemocnice v Sarajevu, dva z nich byli kvůli zranění hlavy v ohrožení života. Další oběti bitky včetně zraněných policistů přijala nemocnice v Travniku. Skupiny se potkaly v městečku Oborici a doprovodné eskorty policistů musely na pomoc povolat speciální jednotky. Zatčeno bylo 62 fanoušků.
05.04.2012 V Bosně nedohráli pohárový zápas
Borac Banja Luka včera hostil v odvetě semifinále Bosenského poháru Željezničar Sarajevo a o osudu zápasu bude muset rozhodnout disciplinární komise. Zápas byl za stavu 0:1 přerušen a následně předčasně ukončen kvůli domácím fanouškům, kteří jednou ze svých světlic zasáhli asistenta rozhodčího. Željezničar doma předtím v úvodním duelu vyhrál 1:0 a podle všeho postoupí do finále automaticky.
20.05.2010 Bosenský pohár má Borac
Výsledek odvety finále poháru v Bosně a Hercegovině: Željeznicar - Borac 2:2, první zápas 1:1, pohár získal Borac.
21.01.2005 Dánský klub Herfølge BK podepsal šestiměsíční kontrakt...
Dánský klub Herfølge BK podepsal šestiměsíční kontrakt s Bojanem Tardicem. 24letý fotbalista přichází zdarma z bosenského celku FK Borac Banjaluka.
07.11.2004 Utkání bosenské nejvyšší soutěže mezi týmy Borac Banjaluka...
Utkání bosenské nejvyšší soutěže mezi týmy Borac Banjaluka a Slavija Sarajevo bylo po 46 minutách předčasně ukončeno poté, co jeden z diváků napadl hráče Slavije.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
23.05.Velež Mostar - Boracneh.
Tabulka
 TýmZB
2.Željezničar Sarajevo2139
3.Zrinjski Mostar2238
4.Borac Banja Luka2236
5.FK Tuzla City2235
6.Radnik Bijeljina2234
Poslední zápas
04.03.Borac - Željezničar0:2