22.10.201314:15

Szczęsny dostal nabídku nové smlouvy

Wojciech Szczęsny má možnost spojit i další budoucnost s Arsenalem, londýnský klub polskému brankáři údajně nabídl nový pětiletý kontrakt.

29.10.201216:28

Szczesny znovu trénuje

Wojciech Szczesny se znovu zapojil do tréninku. Brankář Arsenalu doléčil zranění kotníku a měl by nastoupit o víkendu k utkání s Manchesterem United.

21.09.201214:48

Szczesny opět nenastoupí

Wojciech Szczesny bude Arsenalu chybět i ve víkendovém utkání proti Manchesteru City. Polský brankář stále nepřekonal zranění kotníku.

17.09.201217:12

Szczesny znovu mimo hru

Arsenalu bude minimálně v utkání Ligy mistrů s Montpellierem chybět Wojciech Szczesny, polský brankář má problémy s kotníkem. Szczesny se o víkendu přitom vrátil do sestavy po zranění žebra.

14.09.201216:55

Szczęsny je znovu fit

Arsenalu je znovu k dispozici Wojciech Szczęsny, polský brankář doléčil zraněné žebro a měl by být k dispozici pro zápas se Southamptonem.

11.06.201214:17

Szczesny může proti Česku chytat

Polský brankář Wojciech Szczesny stihne po červené kartě poslední zápas základní skupiny proti českému týmu. Za faul na Řeka Dimitrise Salpingidise v úvodním duelu Eura (1:1) dostal od disciplinární komise UEFA trest jen na jedno utkání, který si odpyká v úterý proti Rusku. Jednozápasový distanci dostal také druhý vyloučený hráč v úvodním duelu ME, řecký stoper Sokratis Papastathopulos, který tak přijde jen o úterní utkání s Českem.

31.05.201217:05

Szczesny nejhezčím Polákem

Čtenářům polského deníku Super Express se nejvíce líbí brankář Arsenalu Wojciech Szczesny. Alespoň o tom svědčí výsledky ankety, podle nichž pro něj hlasovalo 18% lidí. Druhý se čtyřprocentním odstupem skončil Lewandowski, třetí kapitán týmu Blaszczykowski.

03.10.201119:18

Szczesny se omluvil ze srazu

Zdravotní patálie v Arsenalu zdaleka nekončí. Ze srazu polské reprezentace se nyní omluvil brankář Wojciech Szczesny, který má problémy se zády. Poláci ho již pro zápasy s Jižní Koreou a Běloruskem nahradili Grzegorzem Sandomierskim. Manažer Arsenalu Arsene Wenger ale věří, že pro ligový zápas se Sunderlandem už bude fit.

13.04.201110:31

Szczesny a Djourou jsou v pořádku

Wojciech Szczesny a Johan Djourou možná stihnou už nedělní ligový zápas proti Liverpoolu. Szczesny si vykloubil prst a hrozil mu předčasný konec sezony, nedávná vyšetření ale dopadla dobře a mladý brankář se vrací do branky. Djourou nakonec s vykloubeným ramenem nemusel na operaci a už naplno trénuje.

11.03.201112:46

Szczesny si nezachytá šest týdnů

Šest týdnů nakonec bude Arsenalu chybět Wojciech Szczesny. Polský brankář se v posledních měsících stal jedničkou Gunners, ze zápasu s Barcelonou si ale odnesl vykloubený prst na ruce. Zranění si přivodil v prvním poločase, když likvidoval trestný kop Daniela Alvese.

09.03.201108:42

Szczesny má vykloubený prst

Wojciech Szczesny nedochytal včerejší zápas v Barceloně a hrozí mu, že přijde o zbytek sezony. Brankář Arsenalu si v první půli při likvidaci trestného kopu Daniela Alvese vykloubil prst na ruce a musel střídat. Zatím není úplně jasné, jak dlouho bude mimo hru.

13.12.201021:53

Anglický šlágr vede v půli Manchester

Manchester United vede po prvním poločasu ve šlágru Premier League nad Arsenalem 1:0. Postaral se o to Korejec Park Ji-Sung gólem ve 41. minutě. Za Kanonýry nastoupil od úvodní minuty Tomáš Rosický a hned si nasadil kapitánskou pásku. Dalším překvapením v sestavě hostí je též dvacetiletý brankář Wojciech Szczęsny, pro kterého je to debut za první tým Arsenalu.

11.11.201019:55

Arsenal si pojistil Szczesnyho

Wojciech Szczesny podepsal s vedením Arsenalu nový dlouholetý kontrakt. Nadějný polský brankář, který chytá za rezervu londýnského týmu, nastoupil v letošní sezoně ke dvěma zápasům Ligového poháru.